Şimdi Ara

2003 focus comfort lpg dönüşüm izlenimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selamlar...1 haziranda focus aracıma zavoli lpg dönüşüm sistemi taktırdım....izlenimlerimi paylaşmak istedim...
    --performans değişimi gerçekten de pek belli olmuyor fakat klima açıkken benzinli sürüşten daha fazla performans kaybı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...
    --rölantide titreme, arıza ışığı yanması gibi şikayetlerim hiç olmadı...
    --benzin-lpg geçişini hiç bilmiyorum nasıl bişey:))
    --gelelim ekonomiye,değerler aşağıda
    shell,ipragaz full doldurdum: lpg fiyatı 1,450 ytl
    depo 43,50 lt aldı
    431,4 km(100 kmde 9,98 lt,14,47 ytl)
    opet mogaz full doldurdum: lpg fiyatı 1,450
    depo 43,23 lt aldı
    463,6 km(100 kmde 9,32,13,51 ytl)
    son olarak shell otogaz full: lpg fiyatı 1,340
    depo 45,310 lt aldı
    henüz bitirmedi bitince bu değeri de veririm

fakat son aldığım shell otogaz'da diğer iki gaza göre %10 luk bir performans kaybı olduğunu anlamam zor olmadı...

ayrıca lpg ile ilgili ufak tefek prolemlerim var ama 1000 km'lik kontrole henüz gidemediğim için bunları yazmıyorum çünkü lpg uygulamasını yapan ustamın bunları çözeceğine eminim...

• Paylaşımın için teşekkürler
  • hayırlı olsun. sana kaça maloldu acaba?
  • hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.
  • Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın
  • teşekkürler arkadaşlar...şimdi severek aldığım focusuma rahat rahat binebiliyorum...fiyat 1550 world karta 10 taksit imkanı vardı fakat diğer banka kartlarında 1700 10 taksit...world kart olmadığı için ben diğer seçenekle taktırdım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: boracho

ayrıca lpg ile ilgili ufak tefek prolemlerim var ama 1000 km'lik kontrole henüz gidemediğim için bunları yazmıyorum çünkü lpg uygulamasını yapan ustamın bunları çözeceğine eminim...

ben soyliyeyim gaz yememe,tekleme,ilk calıstırmada stop etme degilmi?
  • Mesaj nasıl silinir arkadaşlar.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhannn -- 16 Haziran 2007; 0:36:30 >
  • Aygaz deneyin memnun kalacaksınız.. Hayırlı olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: boracho

teşekkürler arkadaşlar...şimdi severek aldığım focusuma rahat rahat binebiliyorum...fiyat 1550 world karta 10 taksit imkanı vardı fakat diğer banka kartlarında 1700 10 taksit...world kart olmadığı için ben diğer seçenekle taktırdım...

merhabalar, montajı yaptırdığınız yerin ismini ve telefonunu verebilirmisiniz lütfen? fiyat iyi gibi geldi, ben de taktırmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.