Şimdi Ara

2003 clio dci 144 bin diye aldım araç 2004 yılında 140bin bakıma girmiş:)))

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski model araçların kilometresine değil motoruna bakacaz anlaşılan,o halde neden km soruyorlar,yok kaç km de diyorlar,madem bu km nin kesin kanıtı olamıyor...

• 1 yaşında 140.000 km mi yapmış o zaman km sayacına taklada attırmıştır. 10 sene önceki kaydına nereden ulaştınız? 14400 olmasın ya da yazım hatası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkan33

1 yaşında 140.000 km mi yapmış o zaman km sayacına taklada attırmıştır. 10 sene önceki kaydına nereden ulaştınız? 14400 olmasın ya da yazım hatası

ya aslında aracın kaportası tam hatasız ...Ya reno yetkili servisine sordurdum bakım geçmişini öyle dedi ne bilim..ya aslında aracın kaportası tam hatasız ...Ya reno yetkili servisine sordurdum bakım geçmişini öyle dedi ne bilim..
  • Yüksek kilometre sorun olmaz. Yeter ki insan gibi kullanılmış, bakımları doğru dürüst yapılmış olsun. Taksicilerin dizel araçla 500,000-600,000 kilometre yapabildiklerini düşünürsek.

Bir yılda 140,000 kilometre yapması o kadar da imkansız bir şey değil. Ama kilometreyi yanlış yazmış olma ihtimalleri de var.

Her neyse sonuçta 10 küsür yıllık araba. Kazası belası da yokmuş, güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda4

Yüksek kilometre sorun olmaz. Yeter ki insan gibi kullanılmış, bakımları doğru dürüst yapılmış olsun. Taksicilerin dizel araçla 500,000-600,000 kilometre yapabildiklerini düşünürsek.

Bir yılda 140,000 kilometre yapması o kadar da imkansız bir şey değil. Ama kilometreyi yanlış yazmış olma ihtimalleri de var.

Her neyse sonuçta 10 küsür yıllık araba. Kazası belası da yokmuş, güle güle kullanın.

teşekkür ederim...
  • Aracı ekspertiz yaptırmadan mı aldınız? Şirket, taksi veya rent a car aracı olarak kullanılan araçlarda böyle durumlarla karşılaşılabiliniyor. Ben de arabamı alırken sadece usta sandığım adamların lafına bakıp almıştım. Sonra incir ağacı dikti nerdeyse araba. Siz siz olun aracın bakımlarını aksatmayın. Yağını suyunu sık sık kontrol edin, sürüş sırasında çok sıkıştırmayın. 65 bg. mi aracınız?
  • 65 bg lk..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.