Şimdi Ara

2003 civic mi 2004 peugeot 307 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar araba alma serüvenimde bir haftadır sürekli geziyorum en son 307 alıyordum son anda bir pürüz çıktı şimdi ise bir honda civic var onu düşünüyorum size sorum şu olacak acaba 185000 de civic alınır mı ? 23 bin civarı isteniyor ya da ben gidip yine 307 mi bakayım çok karrsız kalıyorum. aslında bir 307 ile anlaşmıştık adam boya yok demişti arabada 4 parça boya olunca vaz geçtim boyasız pazarlık yaptığım araca aynı parayı vermeyeceğimi söyledim oda çok inmedi bende caydım. bu araba alma işi ne kadar zor bi işmiş ....

• 307 hakkında iyi birşey söyleyene ben hiç denk gelmedim. Arkadaşımda var otomatiği satmaya çalışıyorancak verilen paralar yüzündende vazgeçiyor. Ne satabiliyor nede memnun.

Edit: Ben hiç kullanmadım veya sahip olmadım ayrı mesele. Yaşananı aktarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neckermenn -- 22 Ocak 2013; 18:01:09 >
  • 2004 yilinda peugeot 307 xt modelini aldik.o sirada civic makyajlanmisti ve es modeline 30.000 tl isteniyordu.biz cahilligimizden 32500 e 307 almistik.suan baktigin zaman 307 20 bin tl civari gezerken civic 26-27 bin ediyor.Donanim olarak 307 daha agir bastigi icin almistik.40 bin km kullandik.Bir kere tavan su sizdiriyordu garantiden yapildi, sunroof motoru bozuldu istanbuldan cikma aldik ama kendiliginden duzeldi geri.on kolcak dustu. Memur arabasi hor kullanilmamasina ragmen kucuk de olsa sorunlar cikardi.senin alacagin araba ikinci el olacak, kmsi hatri sayili olacak.sifir arabada bile bazi sorunlar yasadiysak senin alacaginda cikartir illaki. Ben civic diyorum ama makyajli kasa almaya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar bende biraz civic yanlısı oldum ancak tek sıkıntı kmler düşündürüyor.
  • Japon benzinliler efsanedir eğer biraz araştırma yaptıysan görmüşsündür. Ama ben km takıntılı bir adam olduğumdan düşünmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neckermenn -- 22 Ocak 2013; 19:17:03 >
  • km ve adam araca bakımsız bindiğinden almadım gene araç alamadım ........
  • 23 Bine güzel makyajlı kasa (2006-2007) dizel 307 bulursun. Tek sıkıntısı km ler fazla olur.
  • 200bin km dir civic bahsettiğiniz kasa otomobile biniyorum ustelik son 120 bin lpg li olarak halen saat gibi tek bir sorunum olmadı şu km ye kadar, 307 ye göre hem çok seri hemde yakıt olarak çok daha az yakar, 80 binde 307 almaktansa 300 bin km de civic almayı tercih ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.