Şimdi Ara

siliniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallkraft -- 15 Ekim 2022; 1:18:24 >

• hocam ben bu arabaya 3 sene önce baktığımda en temizi 18bine alınıyordu bu fiyatlar çok gibi sanki her araba için piyasa uçtu ama bu pek tutulan bi araba değil o yüzden iyi düşünün derim

• 2004 modelini 3 sene kullandık dizel signo donanımdaydı. O sınıfın en iyi aracıdır. hiç tartışmam bile. Yakıt tüketimi, sağlamlığı ve donanımı çok üst seviyedi bir araç. 20bin tl ye satmıştık biz 6 7 ay önce. 130bindeydi ve 3 4 parça boya bide kaput değişmişti.. Ama kesinlikle başımızı hiç ağrıtmadı. Bakımı dışında servise gitmedi.. Kesinlikle alın güvenle binin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 daha çık yeni kasasını al, bu fiyat seviyesinde 2009-2010 bulunurken ne diye eski kasasını alasın
  • Seat sanilanin aksine sorunsuz bir aractir 2013 modelini esek gibi kullaniyoruz daha soorun cikarmadi saygi duydum araca benim dandirik arabaya kiz gibi bakiyorum hergun sorun cikariyor ama ben size bir japon oneririm onlarada bakabilirsiniz ama illaki seat diyorsan al ama ekspertize mutlaka ama mutlaka sok aracini sanayideki ustalar bakip al diyor direk malesef bu arada seat vw ama vw de cok hata cikarken seatta nasil cikmiyor anlamis degilim suana kadar forumlsrda hep vw hatalari konusuluyor hic seat gormedim not: marka fanatikleri hemen atlamasin hicbir araci kotulemem fikrimi soyluyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedaesoldier -- 6 Ocak 2015; 3:09:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulilka azadi K kullanıcısına yanıt
    Mitsubishi Carisma 2003 kasko degeri 15500 lira, 1.5 sene önce 16-17 bin fiyat biçiyorlardı yazık o paraya

tutulmayan araç alınır fakat o paralara kesinlikle degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postence -- 6 Ocak 2015; 9:27:53 >
  • postence kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama dikkat ederseniz zaten illa alınır falan demedim ki zaten piyasasını da bilmem tutulur mu tutulmaz mı sadece arkadaş açısından baktım bunlar bence daha mantıklı geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.