Şimdi Ara

2002 - 2006 CRV Sahipleri Bilgi Paylaşımı (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.103
Cevap
35
Favori
166.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 TL orijinal iki adetinin (sağ sol takım) ücreti .
  • topalsinek43 T kullanıcısına yanıt
    Hondacı bir usta o göstergenin lpg yüketimini yansıtmadığını, o göstergenin benzin müşirine bağlı olduğunu söylemişti. Yani lpg için tek ölçüm aldığınız gaz miktarının yapılan kilometreye oranı ile elde edilen değerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son uzun yol denememde 41 lt lpg ile depom fullendi uzun yol 355 km gittim lpgyi 1.97 den 81.40 tlye fulledim sizce nasil?
    sehirici ve sehirdisi lpg de yakit degerleriniz nedir?

• topalsinek43 T kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi. Ben 40 litre gaz ile 110 km si izmit-istanbul geri kalanı ş.içi olmak üzere toplam 285 km yol aldım. Siz subap ve lpg ayarını ve aracın diğer bakımlarını nerede yaptırdınız? Bir de aracınızda hangi marka lpg takılı?

• Izmir de özel hondam servisinde yaptirdim aracta zawolli lpg takili memurbey1

• Arkadaşlar 2005.2006 boyasız düşük km crv arıyorum. renk ''SİYAH'' olmayacak.
    Yokmu aranızda satan Yer istanbul. eğer karar veren olursa lütfen mesaj kutuma ulaşabilir her akşam foruma giriyorum.
    Hadi sevindirin beni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsinek43

En son uzun yol denememde 41 lt lpg ile depom fullendi uzun yol 355 km gittim lpgyi 1.97 den 81.40 tlye fulledim sizce nasil?
    sehirici ve sehirdisi lpg de yakit degerleriniz nedir?

Benim araçta teleflex gfi lpg sistemi var. Uzun yolda sakin kullanımda (100-110km hız ile) 100 kilometrede 9,5 - 10 litre civarı lpg tüketiyor. Ancak 120km üzeri hızlara çıkınca tüketim 12 litreleri buluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: memurbey1

Çok çok iyi. Ben 40 litre gaz ile 110 km si izmit-istanbul geri kalanı ş.içi olmak üzere toplam 285 km yol aldım. Siz subap ve lpg ayarını ve aracın diğer bakımlarını nerede yaptırdınız? Bir de aracınızda hangi marka lpg takılı?

Aracınıza alıştıkça yakıt tüketiminizin düşeceğini düşünüyorum, bende öyle olmuştu. Aracımızın kalkışı biraz hantal eski arabam gibi kalkmaya çalışıp, hızlanmayıncada gaza çok yükleniyordum ilk zamanlar. Bu da tüketimi çok artırıyordu. Bir diğeride bir önceki mesajımda da yazdım 120 ve üzeri hızlara çıkınca yakıt artıyor. Aracı yaklaşık 35000km dir kullanıyorum. Yaptığım ölçümler ile yakıt tasarrufu için en ideal hızın uzun yolda 90-110 km hız aralığı olduğunu tespit ettim.

• istanbul honda ayisigi servisten soyle bir mesaj geldi. ben son bakima 1000₺ civari vermistim, benim gibi ille de servis bakimli olsun diyenler icin rakam oldukca cazip.

Kampanya: 2006 model ve oncesi tum Honda Modellerine Bakim Paketi KDV dahil sadece 390 TL. Ayrica 4 lastik alana Wurth Bahar Seti Hediyemizhttp://goo.gl/G7eJzz
    Ayisigi Honda / Altunizade 02165590559 SMS almak istemiyorsaniz AYISIGI RET yazip 7889'a gonderiniz. Mersis:121005474900014 (Ronesans Mobil)

• ms40054 kullanıcısına yanıt
    Arabayı yeni aldım sayılır. Henüz 1000 km filan yaptım. Ama ş.içi yakıt yakıt konusu çok canımı sıkıyor. İstanbul'da ş.içi 40 litre gaz ile 220 km gidiyor. Subap ayarı gaz ayarı yaptırdım değişmedi. Bir de herkesin tavsiye ettiği ikiler hondaya götürücem arabayı belki farkeder o zaman. Ama onu dışında konfor, rahatlık on numara. Bostancı oto rapor da motor-şanzıman-mekanik ekspertizi yaptırmıştım kusursuz çıktı. Şu yakıt tüketimine de alışırsam çok şahane olacak.

• memurbey1 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde binin.
    Uzun süredir değişik marka ve model suv tipi araç kullan biri olarak yazıyorum. Bir çok forumda da benzeri görüşler yer almaktadır. +1500 kg araç, aerodinamiği bir otomobil gibi değil vs vs. Bu tür araçların az yakması fiziksel olarak mümkün değil. Teknolojilerine bağlı olarak yakmaları gerektiği kadar yakıyorlar zaten. Aracınızın keyfini çıkartın. SUV=KEYİF
  • Hayırlı olsun iyi günlerde binin.
  • Arkadaslar merhaba , bende 1 ay once 2005 Fume makyajli Crv s aldim.Ankaradan Istanbula gelirken otobandan gelmedim Akyazi uzerinden geldim.Hizim 90-110 arasiydi , zorlamadim.30 lt gaz ile 300 km geldim.Bana cok iyi bir sonuc gibi geldi.Aldigim sahibi lLavota serumlu taktirmis.

• Daha once 1998 I 5 yil kullandim.Daha sonra 2002 yi kullandim.Simdi 2005.
    1998 in kafa sallamasina bayilirdim.Amerikan arabalari gibi.
    2005 deki Vsa , konfor ve guvenligi inanilmaz arttirmis.Kesinlikle tavsiye ederim.

• Arabanin karakteri , rahat kullanimi , dusuk yakit , guc , performans , genis bagaji , saglamligi , otomatikteki kalitesi ve katlanir masasi bence en onemli artilaridir.

• Arkadaşlar 2004 otomatik crv aldık. Bu 4 vites mi yoksa 5 vites mi?

• araciniz 4 vitestir.

• quote:

Orijinalden alıntı: skmg

araciniz 4 vitestir.

Teşekkür ederim peki navigasyonlu USB girişli bir teyp gibi bisey almak istiyoruz. Ne tavsiye edrrsiniz

• maalesef bilgim olan bir konu degil.

• Arkadaslar , 2005 crv icin , bagaj ustu spoiler ,uygun fiyata alabilecegim yer biliyorsaniz , bilgi verebilirseniz sevinirim .

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.