Şimdi Ara

2001 Model Golf Comfortline Aldım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
8.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam, inşallah sorun yaşamazsınız, se kalitedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıtı umarım üzmez. Geçen sene bizi baya üzdü :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin güzel bir araç . Rakam konusuna gelirsek fazla diyebilirsiniz. Ancak keyfinize göre bir araç ise ve de hoşunuza gittiyse sorun yok demektir. Güle Güle kullanın.
  • hayırlı olsun bende de aynı araç var
  • Bu adamın bu arabayı aldığına inanmıyorum çoğu kişiyi trolledi burda bence gerçekten alsa bu konu bu kadar uzamazdı

• resmini isteriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Auqmen

Bu adamın bu arabayı aldığına inanmıyorum çoğu kişiyi trolledi burda bence gerçekten alsa bu konu bu kadar uzamazdı

Ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staker -- 16 Kasım 2017; 19:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staker

quote:

Bu adamın bu arabayı aldığına inanmıyorum çoğu kişiyi trolledi burda bence gerçekten alsa bu konu bu kadar uzamazdı

Ne alaka

Çok alaka arkadaşlar hepinizi trolledi bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

bizm milletteki vw hayranlığını bir türlü anlamıyorum, sıfır sandero aldım adam o paraya 2010 model golf elırdın diyor. Yav kardeşim 60k lira verecem bir de 8 senelik arabaya mı bineceğim akla bak.

Volkswagen çoğu markadan iyidir sizin paranız yetmiyor diye burada adama çok para vermişsin diyorsunuz ulan size ne parayı veren bu arkadaş size laf düşmez hayırlı uğurlu olsun kazasız kullan deyin tamam ne utanmaz adamlarsınız be adama önerdiğiniz o markalar çöp ulan çöp punto c4 gibi piyasa değeri düşen arabalar

Sorunlu musun birader kim volkswagen kötü araba dedi? Eğer vw almak isteseydim ona da yetiyordu, ha 100k param olsaydı vw alır mıydım yine almazdım. Herkes ikinci eli iyi diye alıyor, bir kere adı çıkmış artık kısır bir döngüye girmiş. Adam zevkine göre değil ikinci eli kuvvetli mi ona göre alıyor arabayı. Hal böyle olunca 10 senelik çöp vw lere adamlar inanılmaz fyatlar çekiyor. vw iyi arabadır evet ama isterse mercedes olsun o araba 10 senelikse bir anlamı kalmaz.

• Aynı paraları verecek biri daha varsa 2001 Bora var. Seve seve satarım.
  • Vay be memleket ne hale gelmiş.

Neyse kazasız belasız sürüşler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baskan1111 kullanıcısına yanıt
    2 yıl kullandım aldığımda 4 yaşındaydı daha paslanma cam düşmesi vernik atması kronik sorunlar güzelim araçtan soğutmuştu beni

• quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

quote:

Orijinalden alıntı: Ccestr

Aralardan gram anlamıyorsun kıyaslandığın arabaların biri d segment biri e segment gülüyorum şuan 😀

Ikisinin 2. El fiyatı aynı olduğundan koydum. Hadi birde aynı sınıftan gidelim;

Sedanları genel olarak beğenmem ancak aradaki tasarım farkı ortada.

İster fiyattan git, ister segmentten git

quote:

Bu kıyaslamaların aksi doğrudur diyen varsa gerizekalıdır bana göre

alfa romeo kim atıcak diye bekliyodum

Hayalim bir alfa romeo almak.

ben henüz araba alamadım para biriktiriyorum ama hayatta 10 yaşın üstünde araba alıp binmem. hiçbir marka segment vs takıntım yok. düz mantık düşünmek yeter bazen. 17 yaşında araç hiçbir şekilde 4 5 yaşındaki araçtan iyi olamaz. araba titanyumla felan yapıldıysa yada özel koruma altında saklandıysa tamam derim olur ama öyle birşeyde olmadığına göre hiçbir şekilde eski aracı tercih etmem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Staker

quote:

Ne alaka

Çok alaka arkadaşlar hepinizi trolledi bence

Tebrik ederim 😊

• 2001 çok eski ama fiyatlar çok pahalı
    Otomatik bakmıyorsan
    2013-2015 301 yada linea al daha iyi,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Kasım 2017; 22:6:46 >
  • Bu devirde kimse 32000 lira vermez 2001 model arabaya

• Sıfırı da 100 küsur etmez ona bakarsak ama satılıyor peynir ekmek gibi.

Sıraya giriyorlar bir de.

Bu piyasada o fiyat normal yani.

Güle güle bin.

• Ulan konuyu geçtim de bu pejo fanlığı nedir. Açın biraz haber okuyun. Dünyaya 1 defa geliyorsun bu acelen ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sadece yağına suyuna bakınca gittiği için mi sizin vw aracınız her gün arıza çıkartıyor. 17 yaşında golf 4 ile de 208 karşılaştırılır, 208 daha iyidir bana göre. Arada 3 nesil var, segment mi kalır sağlamlık mı kalır, donanım mı kalır.

Hergün arıza çıkardığına nerden eminsin bu kadar onu anlamadım ben araba 1 yıldır bende 3 kere yağ ve filtre değilmişimi yapıldı o kadar onun dışında yürüyeninde bir sorun yok çok şükür memnunum

Eğer bir daha "aracımda şu var" diye konu açarsan, bu mesajlarını çıkarıp alıntılarım, üzerine bir de forum ahalisi karşısında kafa yaparım seninle, haberin olsun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.