Şimdi Ara

2001 Model Golf Comfortline Aldım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
8.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

quote:

Orijinalden alıntı: Auqmen

quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Satan adama helal olsun efsane kitlemiş

Geçen sene golf 5 aldım 1.4 tsi 141000 de aldım 47500 liraya şuan 150000 de gayet memnunum bendemi kazık yemiş oluyorum piyasa böyle yapacak bişey yok gidip renault hyundai fiat gibi markalara para vermektense volkswagen audi mantıklı hayırlı olsun fiyat bence normal golf 4 efsane kasa olarak geçiyor sağlam arabadır fiyatıda ondan pahalı zaten millet bunun farkında değil zevkler ve renkler tartışılmaz volkswagen audi bmw gibi markalara binmek ayrıcalıktır.

Audiyle BMW nin yanına Mercedes dururken vw ne güzel sıkıştırmışsın öyle. Tamam diğer araçlardan bir tık kalite farkı var da o kadar değil yani. Turbo motor atılımını adam akıllı yaptığı için diğerleri o seviyeye gelinceye kadar vw önde olmaya devam edecek ama tdi kesinlikle geliştirilmeli.

Adam akıllı atılım yaptığı için mi neredeyse motorlarının %90'ını piyasadan çekti. Evet belki düşük segment araçlarda bu işi daha erken yaptı fakat şuan aralarında en kötü motorlara sahip firma. THP, Ecoboost vs yalan eder TSi'ı. DSG hızlı ve verimli orası ayrı tabii.

Teşekkür ederim sağolun Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O paraya 2012 ibiza alınırdı. Neyse bize hayırlı olsun demek düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

O paraya 2012 ibiza alınırdı. Neyse bize hayırlı olsun demek düşer

Evet doğru ama b segment istemiyordum

• Valla o paraya Nuh Nebiden kalma araç almazdım. Küçük olsun, daha alt model olsun ama yeni model olsun.

Neyse daha olan olmuş, siz de memnunsanız bize laf etmek düşmez. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

• bizm milletteki vw hayranlığını bir türlü anlamıyorum, sıfır sandero aldım adam o paraya 2010 model golf elırdın diyor. Yav kardeşim 60k lira verecem bir de 8 senelik arabaya mı bineceğim akla bak.
  • Ona Almanya'da 1000 Euro'dan fazla vermezler.
  • Hayırlı olsun.

Golf 4 şu poloya alt yapısını veren kasa değil mi? Bence golf almak 5 ve üzeri olunca zevkli olur. 4 yerine daha modelli polo alınabilir.

• 2005 lada vega alirim daha iyi. 15k da cebime kalirdi en az 10 sene binerdim. yazik, birde km orjinal sanip almis. Hem km daha dusuk piyasadan, hemde daha ucuza aliyosun ha? Kim bilir kac kere motor yapilmistir ona. Yag yakma sorunu diye konu acarsin yarin birgun. gecmis olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 16 Kasım 2017; 1:28:36 >
  • Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Kısa mesafe-soğuk motorla bile yakıt tüketimi makul gözüküyor. LPG ile daha da iyi seviyelere çekilir umarım.
  • Ben çok severim efsane kasa golf 4 hayırlı olsun kazasız belasız binin sağlam araçtır tipide halen çok modern... Golf 4 1.8 highline favorimdir herzaman 25 bin şu piyasa da ederi vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

bizm milletteki vw hayranlığını bir türlü anlamıyorum, sıfır sandero aldım adam o paraya 2010 model golf elırdın diyor. Yav kardeşim 60k lira verecem bir de 8 senelik arabaya mı bineceğim akla bak.

Volkswagen çoğu markadan iyidir sizin paranız yetmiyor diye burada adama çok para vermişsin diyorsunuz ulan size ne parayı veren bu arkadaş size laf düşmez hayırlı uğurlu olsun kazasız kullan deyin tamam ne utanmaz adamlarsınız be adama önerdiğiniz o markalar çöp ulan çöp punto c4 gibi piyasa değeri düşen arabalar

• vay be bende 2007 golfe 40 istiyorum millet çok diyor 115 binde

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

vay be bende 2007 golfe 40 istiyorum millet çok diyor 115 binde

Tsi motor mu? ben geçen sene 2008 1.4 tsi 141000 de aldım 47500 liraya

• En sevmediğim şeydir o paraya şu alınmaz bu alınmaz muhabbeti ama hocam kusura bakmayın da o paraya o alınmaz.

• Temizini bulup içinize sinmiş en güzeli. Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.

4 yıldır 99 comfortline sahibiyim. Sıkıntım yok çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yosimiro

dostum öncelikle hayırlısı olsun. WW gerçektende güzel araçtır sağlamdır burada fanboyluğunu yapmıcam ama bence yeni model peugeot almaktansa 2001 ww ye binmek daha akıllıcadır. Fiyat olarak bende biraz fazla buldum çünkü 2.el piyasasının yüksek olmasının sebebi gerçektende bu satışların olması adam o para etmicek arabaya o fiyatı koyuyor ve bu araçta satılıyor ondan sonra da 2.el piyasası düşmüyor çok normal düşmemesi.

Teşekkür ederim sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

Temizini bulup içinize sinmiş en güzeli. Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.

4 yıldır 99 comfortline sahibiyim. Sıkıntım yok çok şükür.

Allah razı olsun sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Yosimiro

dostum öncelikle hayırlısı olsun. WW gerçektende güzel araçtır sağlamdır burada fanboyluğunu yapmıcam ama bence yeni model peugeot almaktansa 2001 ww ye binmek daha akıllıcadır. Fiyat olarak bende biraz fazla buldum çünkü 2.el piyasasının yüksek olmasının sebebi gerçektende bu satışların olması adam o para etmicek arabaya o fiyatı koyuyor ve bu araçta satılıyor ondan sonra da 2.el piyasası düşmüyor çok normal düşmemesi.

Aynen öyle yeni model fiat peugeot renault yerine eski model volkswagen audi bmw daha mantıklı örneğin 2015 fluence yerine 1998 model bmw 3.20 daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Staker

Valla piyasa o kadar yüksek ki 25000 liradan aşağı kaliteli düzgün araba yok 2008 model punto buldum 193000 deydi 30000 lira istiyorlardı vede araçta 2400 lira hasar kaydı vardı sonra 2004 model getz buldum 103000 kmde onun fiyatıda 27500 liraydı o arabada taklalıydı tabanında işlem vardı bana alternatif bu geldi expertiz üç aşağı beş yukarı doğru sonuç veriyor araba herşeyiyle orijinal çıktı banada cazip gelen bu oldu

Hocam ya hiç araç bakmadın ya da bu aracı görünce basiretin bağlandı.
    1 hafta kendime araç almak için , 2 hafta da arkadaşıma araç bakmak için araştırdım.
    2011- 130 binde 1-3 parçalı puntolar 32 bin tl civarında.
    2012 model c3 ler 33 bin tl civarında.
    2013 model symboller 33 bin den başlıyor.

Arabalarda 2 bin 3 bin hasar kaydı var diye çöp olmuyor. Veya 2 kapıda boya var diye hurdaya ayrılmıyor.
    Bir airbag bile 10 yıl ömrü var. 16 yaşındaki aracın kaza anında airbaglari açılmama veya görevini tam yapmama ihtimali çok yüksek. Zamanla taş gibi sağlam olan parçalar çürüyecektir bu doğanın kanunu.

Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

X markası ile Y markasının mevzusu değil bu. X markasının 15-20 yaşında aynı aracına veriyorsun aynı parayı, görünürde 150-200 bin kilometrede, ne zaman ne kadar masraf açacağı belli değil. Pimi çekilmiş bomba yani. Y markasının 3-4 yaşında düşük kilometreli aracını alır, yağını suyunu koyar yıllarca arkama bakmam. Ayrıca 2001 model aracın güvenlik teknolojileri ile 2014 modelin ki bir değil.

Volkswagene bakımını yaptırma sadece yağına suyuna bak yine gider ama peugeot ta bi bakımını aksat bak neler oluyor golf 4 ile 208i kıyaslaman saçma olmuş segment farkı var motor gücü farkı var donanım farkı var sağlamlık farkı var marka farkı var daha sayayım mı ?

yağına suyuna dikkat edersen her aracı yürütürsün. Ama 16 yaşındaki araçla 4 yaşındaki aracin arıza olasılıklari farklıdır. 16 yaşındaki Vw sağlamdır 4 yaşındaki peugeot değildir diye birşey yok. Belli bir yaştan sonra yıpranma artar. Konu sahibine hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanır Inşallah.

Peugeot ile volkswagen kıyaslaması at ile eşek kıyaslaması olur 2002 2003 307lerin fiyatına bakın hep değer kaybediyor sağlamlık sıfır

Haklısınız. Mesela Peugeot 607 asla bir 6n2 Polo'nun yanına yaklaşamaz, ne sağlamlık ne konfor ne genişlik ne yol tutuş.

Çünkü Peugeot normalde tenis masası üretir.

Nasıl yani neyi ima ediyorsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.