Şimdi Ara

2001 Model Golf Comfortline Aldım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
8.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen ölü arabaya para yedirmeye devam et kardeşim. Sanayideki ustalar aç kalmasın tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Staker kullanıcısına yanıt
    Başka kanallardan konuşuyoruz kardeşim. Ben zamanında aldım başıma bela oldu. Sen aracının hayrını gör güle güle bin. Tekerine taş değmesin. Çok iyi fiyattan almışsın hatta ucuz bile almışsın. İçine sindiyse sorun yok. Para senin araç senin... Biz sadece yorum yapıyoruz. İnşallah sanayiye dusmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Sen ölü arabaya para yedirmeye devam et kardeşim. Sanayideki ustalar aç kalmasın tabi.

Aracıma yakıt haricinde para yedirdigim yok 😆😆 o kadarda olsun artık 😃😅

• quote:

Başka kanallardan konuşuyoruz kardeşim. Ben zamanında aldım başıma bela oldu. Sen aracının hayrını gör güle güle bin. Tekerine taş değmesin. Çok iyi fiyattan almışsın hatta ucuz bile almışsın. İçine sindiyse sorun yok. Para senin araç senin... Biz sadece yorum yapıyoruz. İnşallah sanayiye dusmezsin.

Senin başına bela oldu diye bu arkadaşında başına bela olacak diye bişey varmı saçma sapan konuşuyorsun aracın kaç bin kmdeydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

sade km. değil yıl olarak çok yaşı var
    gerçi almışsınız artık hayırlı olsun ,almadan önce sorsanız bir anlamı olurdu
    şimdi burada bir şeyler anlatmaya kalksak ters anlayacaksınız ve bu aşamadan sonra kabullenmek istemeyeceksiniz
    o nedenle daha fazla söz hepimizi üzer

Yılın ne onemi var önemli olan kilometredir 160.000 km çok normal 2001 model araba için arkadaş güzel seçim yapmış piyasa böyle golf 3ler bile 20 25 arası aracın temizliğine diriligine göre fiyat değişir ona bakarsanız 24000 lirayada golf 4 var ama km 280.000 de 4000 lira hasar kayıtlı neden çünkü araba temiz olmadığı için fiyatıda ucuz olur ona göre burası Türkiye kendinize gelin avrupayla kıyaslamayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Treadent

quote:

şimdi burada bir şeyler anlatmaya kalksak ters anlayacaksınız ve bu aşamadan sonra kabullenmek istemeyeceksiniz

Yılın ne onemi var önemli olan kilometredir 160.000 km çok normal 2001 model araba için arkadaş güzel seçim yapmış piyasa böyle golf 3ler bile 20 25 arası aracın temizliğine diriligine göre fiyat değişir ona bakarsanız 24000 lirayada golf 4 var ama km 280.000 de 4000 lira hasar kayıtlı neden çünkü araba temiz olmadığı için fiyatıda ucuz olur ona göre burası Türkiye kendinize gelin avrupayla kıyaslamayın

quote:

Yılın ne onemi var önemli olan kilometredir.

Hocam bence diye belirtin en azından. Yoksa güvenlik kaporta yol tutuş kalite motor yakıt tüketimi şanzıman her konuda yıl önemlidir.

Alana hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne alakası var 20 yılda kaporta eriyecek değilya saçma sapan yapmayın kendinize güldürmeyin

• Treadent T kullanıcısına yanıt
    2014 yılında yapılan bir incelemede golf'un arıza yapma oranı aşağıda.

Volkswagen Golf 25.4% 133 000 km
  • Geçmiş olsun, satan arkadaşın içi rahatlamıştır. Araç 1.6 0 performanslı motoru ile 2.0 hız canavarları kadar yakıyor.
  • quote:

2014 yılında yapılan bir incelemede golf'un arıza yapma oranı aşağıda.

Volkswagen Golf 25.4% 133 000 km

Her araba için geçerlimi peki golfün birsürü motor seçeneği var

• quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Geçmiş olsun, satan arkadaşın içi rahatlamıştır. Araç 1.6 0 performanslı motoru ile 2.0 hız canavarları kadar yakıyor.

Şehiriçi 100 km 14 15 litre civarı yakıyor normal bana göre benzinli araç sonuçta performans güzel memnunum

• Çip varmı araçta

• quote:

Orijinalden alıntı: Treadent

quote:

aksine yıl her şeydir ,trafik kazalarında ikiye bölünen araçlar ,çarpışmalarda paramparça olmuş araçların genelde sorunu bundan oluyor
    bu yaşta arabalara bu kadar para vermek bana mantıklı gelmiyor ,tabi km. gerçek mi bu bile sıkıntı çıkartabilir

illa golf almak şart mı ?
    üstelik bu araç 3 sene sonra 20 yıllık araç olacak ,bir taraftan eski araçlar trafikten çekilmeli diye feryat ediliyor ,diğer taraftan 15-20 yaş üzeri araçlara güzel deniliyor ,gel de anla ?

1.6 motor ise fazla yakıyor. Ben 1.8 otomatik ve sizinkinden daha ağır arabamla şehir içinde 12 litre civarına geziyorum.

• Treadent T kullanıcısına yanıt
    Golf 1.6 sr 8v

115 adet araç incelenmis.

İnternette arastirabilirsiniz. Yabancı sitelerde kaynak oldukça fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

1.6 motor ise fazla yakıyor. Ben 1.8 otomatik ve sizinkinden daha ağır arabamla şehir içinde 12 litre civarına geziyorum.

Yapma be ben az bile yaktığını düşünüyordum arkadaşımda 1.16 i var şehiriçi 16 17 litreleri görüyor ona göre değerlendirmiştim

• Aracı alalı 10 gün oldu ama satabilirim dün arkadaş sordu çünkü

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Staker

quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Geçmiş olsun, satan arkadaşın içi rahatlamıştır. Araç 1.6 0 performanslı motoru ile 2.0 hız canavarları kadar yakıyor.

Şehiriçi 100 km 14 15 litre civarı yakıyor normal bana göre benzinli araç sonuçta performans güzel memnunum

180 HP Turbo GTC 11-13 yakıyordu, şu an ki aracım 140 lık 9-11 arası yakıyor, performansını neye göre kıyaslıyoruz?

O paralara daha güncel bir araç alınabilirdi.

Neyse sonuçta Golf değil mi tabi ki siz haklı olacaksınız.
    Yaptım bile :) Neyse hadi sana iyi goygoylar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.