Şimdi Ara

2001-2005 civic cam çıtası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasada satılan krom cam çıtalarından kullanan , uygulama yapan varmı? Bu konuda bir araştırma içerisindeyim, aracımın çıtaları soyuldu.. bu kaplamalar randıman verirmi? teşekkürler

• 2005 civic benimde ayni. Ayrica ankarada bi sis fari bulamadim olan yerlerde 150den aciyor ağzını uygun satan yer bilen varsa bizede soylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hso_keskin H kullanıcısına yanıt
    ostimdeki çıkmacılardan bulursun fakat onlarda orjinal çıkma olduğu için yan sanayi sıfır fiyatından fazla fiyat söylüyorlar. pazarlık edip almak lazım.

Sizin aracın cam çıtalarıdamı soyuldu? bi çözüm bulabildinizmi?
  • Evet belki ama gidip tek tek dolaşmak istemiyorum. Bide agizlarini uçuk fiyatlardan acacaklari kesin. Citalarda soyulma cok az ama ilk aldigimda biraderim pasta atarken biraz oralarada degdirmis degisse iyi olur ama cokta sorun etmiyorum. Cunku krom yakismaz gibime geliyr. (Renk bej)

• Hocam vtec2 lerin hepsinde görürsün ayni sorunu. Kesin çözüm ise citalari boyattirmak. Cikmacidan falan alsanda ayni sorunla karsilacaksin yani.

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    üstad çok çirkin duruyor çıtalar şu anda. boyada zamanla çıkarmı acaba?nette araştırdım pek tavsiye etmiyorlar boyattırmayı. çift taraflı bantla yapışan ürünler 50-60 TL piyasada. acaba güzel dururmu?
  • honda61 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediginiz de bantla yapisacak sonradan sicak hava soguk hava tazikli su oda gidecek zamanla. Boyatma isi bana daha mantıklı geliyor acikcasi.

• Benim 2004 aracında cam çıtaları soyulmuştu hep netten sipariş verdim satana kadar da hiçbir sorun yaşamadım çokta güzel olmuştu. Nereden siperiş verdiğimi hatırlamıyorum ama :)
  • bi yerde okumuştum ürünün üzerindeki çift taraflı banta ilaveten hiç boşluk bırakmadan kaliteli bantla yapıştırırsak uzun süre idare eder diye söyleniyordu. havalar düzelince alıp deneyecem..sizlerlede paylaşırım sonucu...
  • Youtube a plastidip window trim yaz bir bak istersen

• upliftingsky kullanıcısına yanıt
    Güzel öneriniz için teşekkürler.. araştırdım 400 ML sprey kargo ve kdv dahil 50 TL ye alınabiliyor. etrafına bant çekip uygulanabilir. güzelde olacağına eminim.. havalar ısınınca bi uygulama yapar sonucu sizle paylaşırım.. Yağmurdan çamurdan sıcaktan etkilenmeyeceğini varsayıyorum. çünkü adamlar komple araba kaplamış bununla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: honda61

Güzel öneriniz için teşekkürler.. araştırdım 400 ML sprey kargo ve kdv dahil 50 TL ye alınabiliyor. etrafına bant çekip uygulanabilir. güzelde olacağına eminim.. havalar ısınınca bi uygulama yapar sonucu sizle paylaşırım.. Yağmurdan çamurdan sıcaktan etkilenmeyeceğini varsayıyorum. çünkü adamlar komple araba kaplamış bununla..

2001 civic var bende hafiften soyulma yokta matlaşmıştı.Gazete ve maskeleme bandıyla kendim benzinlikte cam cıtalarını 30 dk da hallettim 2 ay oldu neredeyse -dereceleri gordu sıcak oldu bir sey olmadı. ne atma nede solma tavsiye ederim zaten artı 60 dereceye kadar dayanıklı basınclı su tuttum okadar atmadı.
    Tavsiye olarak alırsan en iyisi performix marka usa dan ithal geliyor.yapacagın zaman hava 20 dereceden asagı olmasın,dıbıne kadar bantlama fazlalıkları sokerken zor oluyor ve ılk katı yaptıktan sonra hafıf spreyleme tam boyama az bekle.1 kutu yettı arttı bana her sıkacagın zaman kurumasını bekle 3-4 kat attım ben.Benden bu kadar bosuna cam çıtası alma sıfır gıbı oluyor.

Ayrıyetten yuzeyde soyulma varsa hafiften duzle atma yapar yoksa o bolgeye cok sık ama cokta degıl akma yapar yoksa yuzeyde tertemız olmalı alkolle temızlersın kolay gelsın honda hayat onda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 31 Mart 2016; 11:07:06 >

Şefim şahane tavsiye oldu valla. sağolasın.
  • Ne demek bizzat denedim süper bir ürün.E artık bir resim at before after diye
    aynen şef.. havalar ısınsın 1-2 ay içinde resimleri paylaşırım..inşallah herkes faydalanır bu fikirden
  • siyah silikon, beyaz silikon ve gri silikonla yıpranmış çıtanın rengini tutturmak mümkün :) ardından soyulan yerleri yamayıp matlığını geçici olarak aşındırıcılarla ovalayarak artırıp cila ile artırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Hocam sizin dediginiz de bantla yapisacak sonradan sicak hava soguk hava tazikli su oda gidecek zamanla. Boyatma isi bana daha mantıklı geliyor acikcasi.

boyatınca çok çirkin duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.