Şimdi Ara

2000tl civarında telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaş 34 oyunla işim yok ama akıcı olsun. İşlemcilerden anlamıyorum.
    Fotoğraf arada sırada...
    Batarya iyi olsun.
    Xiaomi a2 fiyat iyi ama batarya düşündürücü...
    Mate 20 lite güzel ama 2600tl ye değer mi? İşlemcisi üzer mi?
    Honor play herseyi iyi ama fotoğraf çok çekmesemde keske mate 20lite alsaydım dedirtir mi?
    Tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar. Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 18 Kasım 2018; 9:10:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mi A2 en iyi tercih olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8 lite ( mi a2'den iyi ve batarya iyi)

Nokia 7plus( yüksek fiyattan çıktı soğuk yaklşılıyor şuan iyi fiyat)

Mi note 3 ( biraz eskidi ama f/p iyi)

Honor play(kamerada kırpılmış bir amiral,işlemcisi 3k üstü serilerdede var kameranın düşük ışık başarımı biraz kötü ama yinede + lensi iyi)

Lg v30+ ön kamera biraz üzer geri kalan yönleri başarılı bu kadar seçenek yeter sizin seçime göre gidelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Mi 8 lite ( mi a2'den iyi ve batarya iyi)

Nokia 7plus( yüksek fiyattan çıktı soğuk yaklşılıyor şuan iyi fiyat)

Mi note 3 ( biraz eskidi ama f/p iyi)

Honor play(kamerada kırpılmış bir amiral,işlemcisi 3k üstü serilerdede var kameranın düşük ışık başarımı biraz kötü ama yinede + lensi iyi)

Lg v30+ ön kamera biraz üzer geri kalan yönleri başarılı bu kadar seçenek yeter sizin seçime göre gidelim.
    Xiaomi Mi 8 Lite

beğendim. 2600tl hepsi burada da. Fakat benzer fiyatta mate 20 lite var, distribütör garantili...

LG ye yanaşmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 18 Kasım 2018; 22:5:58 >
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    Neden hcam v30+ ön kamera hariç diğerlerinden daha üstün görüşüm gidip ana konusunda sorabilirsiniz 1 yıl oldu çıkalı sorun olsa zaten çoktan çıkardı ortaya korkmayın lg'den artık g4 zamanı gibi değil ve 8 saat + kullanım sunan batarya var kulaklık sesi ve kasa kalitesi rakipsiz

https://forum.donanimhaber.com/piyasadaki-en-iyi-f-p-oranina-sahip-telefon-v30-karsilastirmalarla--135683681

Arkadaş konusunuda açmış ayrıca

• v30+ düşünmüyorsanız mi8 lite derim. mate 20 lite da yeniliği ve güncelliği açısından iyidir. honor play ise işlemci olarak en iyisi. ama oyun oynamam demişsiniz.
    diğer tarafta kirin 710 sanırım sd 660 tan azıcık iyi ama sd 710 kadar iyi değil tabii. ismine aldanmayın o konuda.
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    V30 plus ile mate 20 lite arasında git gel yaşıyorum. Karar veremiyorum bir türlü...
    Hocam ben o fiyata arkadaşında önerdiği mi8lite yada v30+ alırdım iki cihazda memnun edicek cihazlar ayrıca huawei cihazları donanıma göre pahallı ve bu light cihazlarında arşa çıkıyor ayrıca huawei türkiye fiyat politikası aşırı fıtsatçı garantimiz iyi iphone ile yarışır deyip fahiş fiyat koyuyorlar kesinlikle huawei light cihazı almayın ben o cihazın 1500 civarı sattıkları psmart ile göze gelen bir farkı olduğunu düşünmüyorum ki o paraya 2 psmart 2 xiaomi redmi note5 gelir ki redmi note5 bu cihazın dengidir var sen ordan düşün kardeş kazığı inanmıyorsan kıyasla epeyde,gsmarenada filan yani o fiyatlara ilk tercih karacuma indiriminden ;

mi8 olmadı pocof1 (ki 2800 civarına düşer mi8, poco f1 2500 filan olursa ois olmaması ve plastik kasa dışında minimum 4sene götürecek cihaz snapdragon 845+4000 mah performans canavarı)

3.sıra v30 plus sd835 batarya düşük gösterir ama 8 saat kullanımdan aşağı alan yok+ ses çipi+arka kamera ois'li, ön kamera biraz üzsede gcam yükler iş görür hale getirirsin

4. Burada iş karışık ikiside sd660 ama biri miui mi8 lite öteki nokia 7plus saf androidli ikiside iyi cihaz batarya+kamera filan üzmez ama bir pubg oynayayım veya daha performanslı olsun dersen 835+845 bak ok

• quote:

Hocam ben o fiyata arkadaşında önerdiği mi8lite yada v30+ alırdım iki cihazda memnun edicek cihazlar ayrıca huawei cihazları donanıma göre pahallı ve bu light cihazlarında arşa çıkıyor ayrıca huawei türkiye fiyat politikası aşırı fıtsatçı garantimiz iyi iphone ile yarışır deyip fahiş fiyat koyuyorlar kesinlikle huawei light cihazı almayın ben o cihazın 1500 civarı sattıkları psmart ile göze gelen bir farkı olduğunu düşünmüyorum ki o paraya 2 psmart 2 xiaomi redmi note5 gelir ki redmi note5 bu cihazın dengidir var sen ordan düşün kardeş kazığı inanmıyorsan kıyasla epeyde,gsmarenada filan yani o fiyatlara ilk tercih karacuma indiriminden ;

mi8 olmadı pocof1 (ki 2800 civarına düşer mi8, poco f1 2500 filan olursa ois olmaması ve plastik kasa dışında minimum 4sene götürecek cihaz snapdragon 845+4000 mah performans canavarı)

3.sıra v30 plus sd835 batarya düşük gösterir ama 8 saat kullanımdan aşağı alan yok+ ses çipi+arka kamera ois'li, ön kamera biraz üzsede gcam yükler iş görür hale getirirsin

4. Burada iş karışık ikiside sd660 ama biri miui mi8 lite öteki nokia 7plus saf androidli ikiside iyi cihaz batarya+kamera filan üzmez ama bir pubg oynayayım veya daha performanslı olsun dersen 835+845 bak ok
    Oyun oynamam ama uzun süre götürsün beni kasmadan isterim. mühendisim rom işleriden de anlarım. ileride rom atar güzel güzel kullanırım. Aldım mı bozulana kadar kullanıyorum telefonu.

focof1 özellikleri çok iyi fakat şık bir cihaz gibi gelmedi bana bilemiyorum. plastik olayı hoş durmamış. İnsan içindeyim elimde bir şeye benzesin yani :)

LG v30 u da beğenmiştim. fakat amazondaki fiyatı 2800 e kadar çıkmış.

Yarın kara cuma muhabbetine bekledim ama fiyatı yükselmiş üzüldüm tam da almaya karar kılmıştım.

mate 20 lite inda fiyatı git gide düşüyor. ama değmez diyorsun.

mi8 n fiyatı 3400 civarı o beni aşıyor o kadar vermek istemiyorum.

şu fiyat yükselme olayı olmasaydı amazondan yarın almıştım v30 u.

Şimdi ne yapıcaz bakalım...

• quote:

Oyun oynamam ama uzun süre götürsün beni kasmadan isterim. mühendisim rom işleriden de anlarım. ileride rom atar güzel güzel kullanırım. Aldım mı bozulana kadar kullanıyorum telefonu.

focof1 özellikleri çok iyi fakat şık bir cihaz gibi gelmedi bana bilemiyorum. plastik olayı hoş durmamış. İnsan içindeyim elimde bir şeye benzesin yani :)

LG v30 u da beğenmiştim. fakat amazondaki fiyatı 2800 e kadar çıkmış.

Yarın kara cuma muhabbetine bekledim ama fiyatı yükselmiş üzüldüm tam da almaya karar kılmıştım.

mate 20 lite inda fiyatı git gide düşüyor. ama değmez diyorsun.

mi8 n fiyatı 3400 civarı o beni aşıyor o kadar vermek istemiyorum.

şu fiyat yükselme olayı olmasaydı amazondan yarın almıştım v30 u.

Şimdi ne yapıcaz bakalım...

N11 mi shop adlı mağazada 2120tl civarı mi8lite türkiye distribütör garantili ona bakın

@zamankaybı 95 sizede öneririm mia2 batarya sıkıntılı bu mi8lite aynı özelliklerde 3400 mah batarya ve tr distribütör kvk'dan daha iyi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 22 Kasım 2018; 19:54:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.