Şimdi Ara

2000TL Butce ile oyun icin sadece kasa tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baslikta belirttigim uzere oyun icin bir kasa toplamak istiyorum. 2000TL (+-100) butcem var. Tavsiyeleriniz nelerdir? Beklemelimiyim yoksa yilbasi gelmeden alsam daha mi iyi olur gelebilecek zamlardan kacinmak adina?

• İntel'in 8. nesil işlemcilerine uygun b ve h serisi anakartların çıkmasını bekleyin.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    2000tl bütçe diyor hangi 8. nesil işlemci ile olacak o iş :)
  • 2000TL Butce ile oyun icin sadece kasa tavsiyesi

Şöyle bi sistem olabilir aslında.Şu an dolar 3,85 olduğu için ve fiyatlar çok uçtuğu için 2000 tl ye bu kadar oluyor.Daha iyisini bulabilen olur belki.Ancak 2000 tl ye oyuncu pc si şuan zor bulunur.Baştan söyleyeyim.
  • cevaplar icin tesekkurler, almisken gtx 1050ti olan bir kasa almak istiyorum, bu linkteki kasa nasildir acaba?
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    AERO ITX, G4560 vasat bir anakart koyarak "oyun bilgisayarı hülooğ" diye satan bir site. Uzak durun mümkünse.
  • 2000TL Butce ile oyun icin sadece kasa tavsiyesi

2000TL Butce ile oyun icin sadece kasa tavsiyesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.itopya.com/donanim-arsivi-3-intel-g4560-msi-gtx1050ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-gaming-bilgisayar/

Peki dostlar,yukarıda attığım linkteki bilgisayar konuda gelen tavsiyelere göre nasıldır? Daha iyidir derseniz hemen alacağım hem 1050ti da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hocam g4560 lı sistemi kullanıyorum ekran kartı olarak tek fark 1050 ti gaming x modeli ni tercih etmiştim isterseniz amd ryzen alın ileriye dönük yatırım olur ama ekran kartını mutlaka 1050 ti alın g4560 lı sistemde olur ryzende olur ama ryzen ileriye dönük yatırım olur karar sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.