Şimdi Ara

2000HONDA CIVIC 120HP-2005CIVIC 110 KARŞILAŞTIRMA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm beylerr sonunda !2 ay içinde arabayı değişecem =)

tabikiiii araba HONDA(dır) olduguuu için bende HONDA alıcam

ama 120hp lik civic imi yoksa 110luk civic imi alsam ? hangisi hada iyi arada kaldım !!!

110luk un 0-100 verisi daha iyi ama 120lik koparır gibime geliyor ??

sizce 500mtrelik dragta hangisi daha iyi ???

===========HONDACI ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM ! =============

• fiyatLar nedir ?

eğer aşırı fark varsa 110 Luk aL ufak bi modifiye yap..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

fiyatLar nedir ?

eğer aşırı fark varsa 110 Luk aL ufak bi modifiye yap..
    120 LİK daha ucuz modeli düşük oldugu için ,, ya para sorun degil hangisi daha iyi ise ben onu alıcam !

110 luk a ne modifiye yapcamki bitek filtre takarım baska bişi yapmam yapmıcamda zaten ..

120ligede filtre takarım yaniii yine değşen bişi yoq
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturan

120 LİK daha ucuz modeli düşük oldugu için ,, ya para sorun degil hangisi daha iyi ise ben onu alıcam !

110 luk a ne modifiye yapcamki bitek filtre takarım baska bişi yapmam yapmıcamda zaten ..

120ligede filtre takarım yaniii yine değşen bişi yoq

Alıntıları Göster
    ya tabiki herkes 120 der ama bazı cc Leri ufak arabaLar daha seri OlabiLiyor..

yinede kuLLananLarın görüşLeri daha önemLi tabİ..

filtre + egzos değiŞimi yaparsan daha iyi oLur bence..

sana boL şansLar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

ya tabiki herkes 120 der ama bazı cc Leri ufak arabaLar daha seri OlabiLiyor..

yinede kuLLananLarın görüşLeri daha önemLi tabİ..

filtre + egzos değiŞimi yaparsan daha iyi oLur bence..

sana boL şansLar

Alıntıları Göster
    cc'leri aynı diye biliyorum ben? 1.6 iki motor da, benim önerim 110bg yönünde olcaktır, daha yeni bir motor sonuçta..

• quote:

Orijinalden alıntı: hyundaiLX

slm beylerr sonunda !2 ay içinde arabayı değişecem =)

tabikiiii araba HONDA(dır) olduguuu için bende HONDA alıcam

ama 120hp lik civic imi yoksa 110luk civic imi alsam ? hangisi hada iyi arada kaldım !!!

110luk un 0-100 verisi daha iyi ama 120lik koparır gibime geliyor ??

sizce 500mtrelik dragta hangisi daha iyi ???

===========HONDACI ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM ! =============

honda da arabamı yauww accent hepsini harcar hemde 1.3motoruyla 85hp siyle
    ha bu arada para çok galiba kanka para problem değil yazmışsın parayı buldun heralde ben gelince ıslatalımm

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

cc'leri aynı diye biliyorum ben? 1.6 iki motor da, benim önerim 110bg yönünde olcaktır, daha yeni bir motor sonuçta..

Alıntıları Göster
    yok kardeşim ben kesinlikle sana eski kasayı öneririm hatta 99-2000 kasada değil direk bence 97-98 kasa satın al kardeşim bu yenilerinin gazı taş gibi koltukları rahatsız yüksek arabaya tam hakim olamıyorsun altından fırlayacakmış gibi duruyor direksiyon bi yumuşak bi sert deli ediyor adamı,motor sesinde sportiflik yok çok bağırıyor gazı yedikçe...

ama eskileri efsane onlar öyle değil gaza dokandığın anda duyduğun sesle beraber aldığın haz ve arabaya tam hakim olarak gerçekleştirdiğin sürüş sana mükemmel bir araba kullanma zevki yaşatıyor...

ayrıca eskilerinin şekli ve motoru modifiyeye o kadar uygun ki arabaya modifiye için 50 milyonluk masraf bile yapsan paranın karşılığını son kuruşuna kadar ek yarar olarak alırsın...

yenilerinde teyp bile senden uzakta insanın radyo istasyonu değiştiresi bile gelmiyor...

kardeşim bence sen git bi temiz hb yada sedan 97-98 VTİ bul 20 civarına...

yada civic 98-99 model 1.6 ies hb yada sedan bul bi 15 civarına...

bu ies'ye motor ve gövdeye bi 6-7 milyar masraf etsen çok kral araban olur karizman tavan yapar arabanla yemediğin araç kalmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

yok kardeşim ben kesinlikle sana eski kasayı öneririm hatta 99-2000 kasada değil direk bence 97-98 kasa satın al kardeşim bu yenilerinin gazı taş gibi koltukları rahatsız yüksek arabaya tam hakim olamıyorsun altından fırlayacakmış gibi duruyor direksiyon bi yumuşak bi sert deli ediyor adamı,motor sesinde sportiflik yok çok bağırıyor gazı yedikçe...

ama eskileri efsane onlar öyle değil gaza dokandığın anda duyduğun sesle beraber aldığın haz ve arabaya tam hakim olarak gerçekleştirdiğin sürüş sana mükemmel bir araba kullanma zevki yaşatıyor...

ayrıca eskilerinin şekli ve motoru modifiyeye o kadar uygun ki arabaya modifiye için 50 milyonluk masraf bile yapsan paranın karşılığını son kuruşuna kadar ek yarar olarak alırsın...

yenilerinde teyp bile senden uzakta insanın radyo istasyonu değiştiresi bile gelmiyor...

kardeşim bence sen git bi temiz hb yada sedan 97-98 VTİ bul 20 civarına...

yada civic 98-99 model 1.6 ies hb yada sedan bul bi 15 civarına...

bu ies'ye motor ve gövdeye bi 6-7 milyar masraf etsen çok kral araban olur karizman tavan yapar arabanla yemediğin araç kalmaz...

Alıntıları Göster
    @eradnan: Ya bu VTI'lardan 97-98 model yılı farketmez, temiz ve de 60-70bin km'yi geçmemiş bulunabilir mi??

• quote:

@eradnan: Ya bu VTI'lardan 97-98 model yılı farketmez, temiz ve de 60-70bin km'yi geçmemiş bulunabilir mi??

bulunmaz diye bi şey olmaz tabiki bulursun ama nerde ??? orası mesele

adam almıştır zevk için senede 2000-3000 km anca yapmıştır öle bi şey bulunur alınır ama nerden alınır tabi

vti arayan adam zaten modeline km sine bakmaz gider satın alır ne eksiği arızası noksanı varsa giderir paşalar gibi biner ben şahsen öle yaparım...

km yi düşürmek yarım saatlik mesele 130000 km lik arabayı götürürsün sanayide bi oto elektrikçisine adam sana aynı arabayı 45000 km yapıverir bu km işi ölçüt değil bana göre araç satın alırken...

araç satın alırken darbesine değişen parçasına boyanan yerlerine yürüyen aksamına motoruna falan dikkat eder bi ustaya gösterir satın alırsın yada aracın km si serviste kayıtlı ise o zaman güvenerek onuda dikkate alırsın...

• quote:

quote:

bulunmaz diye bi şey olmaz tabiki bulursun ama nerde ??? orası mesele

adam almıştır zevk için senede 2000-3000 km anca yapmıştır öle bi şey bulunur alınır ama nerden alınır tabi

vti arayan adam zaten modeline km sine bakmaz gider satın alır ne eksiği arızası noksanı varsa giderir paşalar gibi biner ben şahsen öle yaparım...

km yi düşürmek yarım saatlik mesele 130000 km lik arabayı götürürsün sanayide bi oto elektrikçisine adam sana aynı arabayı 45000 km yapıverir bu km işi ölçüt değil bana göre araç satın alırken...

araç satın alırken darbesine değişen parçasına boyanan yerlerine yürüyen aksamına motoruna falan dikkat eder bi ustaya gösterir satın alırsın yada aracın km si serviste kayıtlı ise o zaman güvenerek onuda dikkate alırsın...

Alıntıları Göster
    Bence 120 lik al. Hatta bizim arabayı al babam bana bile bu kadar ii bakmamıştır.42000 km...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Professional -- 14 Ağustos 2005, 0:25:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Professional

Bence 120 lik al. Hatta bizim arabayı al babam bana bile bu kadar ii bakmamıştır.42000 km...

Alıntıları Göster
    Yeni kasa eski kasadan biraz daha iyi gidiyor 110 hp olmasına ragmen. Denendi. Kat iptalli eski kasa daha iyi gidiyor. Denendi. kat iptalli yeni kasa daha iyi gidecektir muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: nsx

Yeni kasa eski kasadan biraz daha iyi gidiyor 110 hp olmasına ragmen. Denendi. Kat iptalli eski kasa daha iyi gidiyor. Denendi. kat iptalli yeni kasa daha iyi gidecektir muhtemelen.

Alıntıları Göster
    hımmm oki beyler cok saolun ! ..

sanırım 120lik alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturan

sanırım 120lik alcam

Alıntıları Göster
    quote:

sanırım 120lik alcam

bence 120 lik alma.. yakıt tüketimi çok fazla ve ara hızlanma değerleri vasat..

bkz : aotoshow test..

alacaksan 110 luk veya vti al derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 14 Ağustos 2005, 1:22:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

sanırım 120lik alcam

bence 120 lik alma.. yakıt tüketimi çok fazla ve ara hızlanma değerleri vasat..

bkz : aotoshow test..

alacaksan 110 luk veya vti al derim..

Alıntıları Göster
    eski kasa 1.6ies 120hp ile bir güzel tokatlarsın bence hem ona mod daha iyi gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

eski kasa 1.6ies 120hp ile bir güzel tokatlarsın bence hem ona mod daha iyi gider.

Alıntıları Göster
    bence vtec osmanlı tokadını çakar 120liğe 400metre değil 1000metrede bile yetişmesi zor 120liğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalinden alıntı: Mad

+1111
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper1001

bence vtec osmanlı tokadını çakar 120liğe 400metre değil 1000metrede bile yetişmesi zor 120liğin

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalinden alıntı: alper1001

yok kardeşim yenisinin havası 9,5 bilemedin 10 saniye kadar sürüyor daha sonra eskisi arkadan bir yapıştırıyor tozu dumana katıyor...

• quote:

quote:

yok kardeşim yenisinin havası 9,5 bilemedin 10 saniye kadar sürüyor daha sonra eskisi arkadan bir yapıştırıyor tozu dumana katıyor...

Alıntıları Göster
    yawrum zaten 400metrede 16-17sn de bitiyor ole uzun bi mesafe değil
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bende diyorum ki yenisinin havası 400-500 metre kadar sürüyor daha sonra eskisini geriden takip etmek zorunda kalıyor diyorum yawrum
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bende eski kasa diorum bir kere araba super bence şekil olarak

Hatta yenisinden bile daha ii

Tamam iç tarafı pek fonksiyonel değil ama bence çok guzel araç

Alçak konumlanmş oturma

Kolay devirlenen motor gelmeyen redline bnce hondalar ii motor yapıyor

Senin bileceğin iş ama bence 2000 model civic al..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.