Şimdi Ara

2000 TL'ye Toplama Bilgisayar Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler.Ben bilgisayarımı 2009'da aldım ve ardından hiç bilgisayar almadım.Malum yeni nesil oyunlar iyi sistemler istiyor,bende artık sistemimi yenilemek istiyorum.2000 TL'ye güzel bir sistem toplarsınız gerçekten çok iyi olur.Mümkünse amd ve 3.9 Ghz üstü olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler

• Monitör dahil mi?
  • 3.9 ghz olmasındaki amaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NotimeTodie

Monitör dahil mi?

Hariç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

3.9 ghz olmasındaki amaç?

Oyunlar
  • I5 4690
    H97 Anakart
    8 Gb Ram
    Gtx 760
    Corsair 200R - Vs550 Psu
    Wd Blue 1Tb

Hayirli Olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afroz1699

quote:

Orijinalden alıntı: NotimeTodie

Monitör dahil mi?

Hariç

Alıntıları Göster
    quote:

https://store.donanimhaber.com/a4/b4/a3/A4B4A3DCAEF159ECB53291CECDAE692F.png

@Graves or Feed

Bunu al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NotimeTodie -- 13 Eylül 2014; 16:26:02 >

• afroz1699 kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda intel daha iyidir. Render/Video Encode yapmayacaksan amdnin bir anlamı yok.. Arkadaşta benim sistemi yazmış alıntı olarak şunu al eve götür hiçbir oyunda yolda bırakmaz. High Watch dogs/ Ultra Crysis 3 vs vs.

• quote:

Oyunlarda intel daha iyidir. Render/Video Encode yapmayacaksan amdnin bir anlamı yok.. Arkadaşta benim sistemi yazmış alıntı olarak şunu al eve götür hiçbir oyunda yolda bırakmaz. High Watch dogs/ Ultra Crysis 3 vs vs.

Hocam hem youtube kanalım var hemde video renderlıyorum.Kısaca hem video renderlamalık hemde oyun oynamalık bir pc istiyorum çok şey istiyorum sanırım Varmı öyle bi bilgisayar yani ?

Amd demek ekstra fan demek O bütçeye çıkartamayız diye bir durum yok.

2100 lira tuttu. Profesyonel render yapıyorsan 8320 --> 8350 olmalı. 100 lira daha eklenir kısacası. Biliyosun ki render sistemlerde overclock yapılmamalı bu yüzden hızlı bir işlemci almalısın 8350 gibi.

• quote:

Amd demek ekstra fan demek O bütçeye çıkartamayız diye bir durum yok.

2100 lira tuttu. Profesyonel render yapıyorsan 8320 --> 8350 olmalı. 100 lira daha eklenir kısacası. Biliyosun ki render sistemlerde overclock yapılmamalı bu yüzden hızlı bir işlemci almalısın 8350 gibi.

Hem oyunlar'da hem render konusunda iyi mi olur yani ? Eğer öyleyse gerçekten çok iyi

Oyunlarda şöyle bir durum var, ben 8350 değilde 4590 gibi bir işlemci kullansam yaklaşık 4-5 fps daha fazla alcaktım ama 8350 render işimi görüyordu o sıralar bu yüzden bunu tercih ettim
  • quote:

Oyunlarda şöyle bir durum var, ben 8350 değilde 4590 gibi bir işlemci kullansam yaklaşık 4-5 fps daha fazla alcaktım ama 8350 render işimi görüyordu o sıralar bu yüzden bunu tercih ettim

Tamam hocam,gerçekten çok teşekkürler.Kendim toplamaya çalıştım fakat sonuç olarak ortaya rezil bir şey çıktı Tekrar'danl teşekkürler hocam iyi günler
    Ben teşekkür ederim dostum. Hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Ben teşekkür ederim dostum. Hayırlı olsun şimdiden

Pardon bir şey sormayı unuttum.Bu bilgisayarın yanında güç kaynağı alacakmıyım ? Alacaksam hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim
    Kasa kaliteli 600w güç kaynağı veriyor zaten:) Almana gerek yok
  • quote:

Kasa kaliteli 600w güç kaynağı veriyor zaten:) Almana gerek yok

Çok teşekkürler.Isınma sorunu filan olmaz değil mi ? Çünkü 1 adet fan yuvası var 8350 takarsam dar boğaz olmaz mı bilgisayar ?
    Dostum 1 tane fan yuvası yok 4 tane var; Ön tarafta tek fan ile geliyor Vatanın doğru bilgi girmemesi yüzünden insanlar o kasadan vazgeçiyor. Kısacası korkma Isınma olursa ön paneldeki mavi ledli fanı çıkart arkaya ve öne Cooler Master Blade master fan tak, led fanı da yan pencereye koy O zaman ısı problemi çözülmüş olur. (Kapak ile birlikte 5 fan slotu var )

http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/k380/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 14 Eylül 2014; 16:06:36 >

• quote:

Dostum 1 tane fan yuvası yok 4 tane var; Ön tarafta tek fan ile geliyor Vatanın doğru bilgi girmemesi yüzünden insanlar o kasadan vazgeçiyor. Kısacası korkma Isınma olursa ön paneldeki mavi ledli fanı çıkart arkaya ve öne Cooler Master Blade master fan tak, led fanı da yan pencereye koy O zaman ısı problemi çözülmüş olur. (Kapak ile birlikte 5 fan slotu var )

http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/k380/

Tekrar'dan teşekkürler bu sene alıyorum inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.