Şimdi Ara

2000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2000 TL'ye kadar android telefon alacağım. Sar değeri 1'in altında olmalı. Benim için en önemli nokta ekran ve kamera. Genellikle video vs. izleyeceğim için 5,5 inç civarı güzel ekrana sahip ve 3000+ mAH bataryalı bir telefon istiyorum oyun vs. oynamam. İthalatçı garantili istemiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judaklomen -- 22 Mart 2017; 4:57:17 >

• androide o kadar para verme bence Lenovo Moto G4 Plus gibi 1000 tl bandında bir cihaz al geç
  • benonur kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım Sar değeri yüksek geldi.
  • zenfone 3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS ZENFONE 3 LASER 32 GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: judaklomen

Hocam baktım Sar değeri yüksek geldi.

pardon ona dikkat etmemişim asus zenfone 3 ler sar değeri düşük diye biliyorum
    ASUS ZENFONE 3 LASER 32 GB yeni çıkınca 1300 civarı ama haftasonu 1200 falan bulunur yeni ürün güncelleme alır
  • Şimdiye kadar hiç kullanmadığımdan ASUS marka telefonlara sıcak bakmıyorum. Limitimi 2000 TL'ye çıkardım ona göre farklı telefonlar önerebilirseniz sevinirim.
  • xperia z5 prem., Moto z, (bataryası çok olsun isterseniz z play). xperia xz için bütçenizi zorlarsanız o da olabilir. Phablet sınıfı düşünüyorsunuz anladığım kadarıyla, o sınıfta lg nin v serisi apple ın plusları samsungun note serileri ile huaweinin mate serileri mevcut.Bunlarda bütçenizi aşıyor maalesef.Bütçenize uygun olan ilk üç önerim sizin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar...
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende daha yeni Xperia Z5 Premium inceledim. Telefon hoş ama 5,5inch için biraz büyük geldi. A5 2016 düşünüyorum onun yanı sıra.
  • o zaman xperia x e bakın

• Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Ona da baktım hocam bataryası düşük sar değeri de 1'in üstünde.

Edit: X5 Premium tekrar inceledim boyut konusunun sıkıntı olmayacağında karar kıldım ama IPS ekran tatmin eder mi? Çünkü telefonu video vs. izlemek için kullanacağım oyun vs. oynamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judaklomen -- 23 Mart 2017; 7:16:14 >
  • judaklomen kullanıcısına yanıt
    en iyi ekranlardan birine sahip. Fazlasıyla tatmin edeceğini düşünüyorum. Yalnız kronik kulaklık girişi sorunu var.

• almadan önce bence bi ana konusuna danışın.

Kulaklık konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum pek kullanmam ama ekran 4K olduğu için video izleme süresi çok kısa geldi bana.
  • 4k video mu seyredeceksiniz?

7 saat gibi bir video izleme süresi olduğu belirtilmiş şu sitede:http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5_premium_battery_life_test-blog-15252.php

480p video oynatılmış. Bildiğim kadarıyla ekran çözünürlüğü 4K olduğu için izlediğin videonun çözünürlüğünden bağımsız olarak bataryası çabuk bitiyor.
  • 4k ekran sadece 4k içeriklerde çalışıyor.

Yani yaptıkları testi 480p yaptıkları için sonuç değişmiyor. Video oynatma süresi bir hayli kısa geldi.
  • kullanıcılarına sorabilirsiniz. Ama ben o yapılan testlere inanmıyorum. Xperia z5e 48 saat vermişler. Saçma geldi.

• youtubeda batarya testleri varsa oradan da bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.