Şimdi Ara

2000 TL'YE İPHONE 6S PLUS ANLINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım 2,3 aylık iphone 6s plusını satıyor. 32 GB lık modeli. iphone 8 plus çıkmışken 6s plus almak ne derece mantıklı alınabilirliği varmı ? yoksa biraz daha para biriktirip android cihazlara mı yönelmeliyim? cevaplarsanız sevinirm.

• oneplus 5t vey amix2 bakın derm
  • İphone telefonlarda ekranın küçük olması bir süre sonra sıkılmanıza neden olabilir. Bu açıdan iphone kullanacaksanız plus modellerini tercih etmelisiniz kesinlikle. Ayrıca cihazı tanıdık birinden almakta iyi olur. Ve telefon 2-3 aylık ise 2000 liraya kaçırmadan alman gereken bir telefon. iphone 20 plus bile çıksa telefonunuzda teknik sıkıntı yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca iphone 6s son derece performanslı bir cihaz sizi en az 3-4 sene çok rahat idare edecektir, optik görüntü sabitleme sistemi de var kamerasında, düşünmeden alabilirsin cihazda sıkıntı yoksa. Faturasını ve kutusunu almayı sakın unutma arkadaşım vs. deme onlar yoksa alma o cihazı. Alırken de birkaç test yap dokunmatik, kamera, internet, wifi vb.
  • Para biriktirmene gerek yok 2000 liraya lg g6 , note fe , mi6 gibi canavar aletler var 6s plus anca çok temiz ise arkadaştan ise alınır tabiki ben 6s düz sandım verilmez dicektim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serty23 -- 31 Mart 2018; 0:35:10 >
  • Alınır bence 6s plus cok güzel cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.