Şimdi Ara

2000 tl Makina önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 tl gibi bir bütçem var. Prof. Makina almak istiyorum. Bu bütçeye uygun hangi modelleri önerirsiniz?
    Ayrıca 2. El almayı önerir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu arada genelde manzara ve kızımı çekeceğim

• Yeni başlayan biri için profesyonel makine istiyorsanız size Nikon D90 öneririm. Eski model evet ama kullanımı çok pratiktir. Belirlediğiniz fiyata veya daha altında bir fiyata lens ile beraber bulabilirsiniz 2. El. Shutter sayısı 10000-20000 arasi idealdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz bütçe ile ikinci el bir Samsung NX300 ve yanında birkaç tane de lens alınabilir. Dünyanın aksine, Samsung makineler şu anda Türkiye'de anlamsız derecede ucuz ve bazen sırf ucuz olduğu için alasım geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Bahsettiğiniz bütçe ile ikinci el bir Samsung NX300 ve yanında birkaç tane de lens alınabilir. Dünyanın aksine, Samsung makineler şu anda Türkiye'de anlamsız derecede ucuz ve bazen sırf ucuz olduğu için alasım geliyor.
    hocamın dediği gibi tercih edilebilir.

2000 tl Makina önerisi

yada olympus omd serisi aynasız tercih edilebilir.

2000 tl Makina önerisi

• İkinci el almanı güvenmeden shutter ına bakmadan almanızı kesinlikle önermem.Ben bu konudan bizzat sıkıntı yaşadım.Daha sonra makina konusuna geldiğimizde Nikon tarafında D3300 mükemmel bir kameradır.Canon tarafına bakarsak da oradada Eos 1300D fazlasıyla ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

• Başlangıç seviyesi modeller oluyor Teknosa ve Mediamarkt'ta. Oradan ürünler hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra bence internette arayabilirsiniz o modeli en uyguna alabileceğiniz yerleri.

Ve bu rakamlar Aynasız modellerde tercih edebilirsiniz gündelik hayatta kullanacaksanız eğer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.