Şimdi Ara

2000 TL en rahat nasıl kazanırım ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
10.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    -beyaz işi
    -kaçakçılık
    -gasp
    -soygun
    -dolandırıcılık
    -yada siyaset

yasal yol istersen üniversiteye gir mimarlığı oku... bitirince bir kaç senede kazanırsın ayda
  • Maaş kuyrukları,konser alanları,festivaller ya da diğer kalabalık insan toplulukların oldugu yerde satış yapabilirsin.Ama 2000 tl olur mu bilemem.Geçen sene aöf kuyrugunda bekliyordum 10 saaat sıra bekledi millet.1 km kuyruk vardı adamın biri marketten suları doldurmuş poşete satıyordu.Ama bir şey daha var acaba zabıta gelirse satış yaptırır mı o da var.
  • işkur a kayıt ol sadece kurs a gidiyorsun günde 20 tl yatırıyolar hesabına yani günlüğü 20 tl ayda 520 lira maaş alıyorsun tabi bu kurstan kursa değişir ben 80 günlük kursa gitmiştim toplamda 1600 tl para aldım+sertifika
  • %99 tembel, asosyal, işsizler ve liseli ergenler ve de hatta ilköğretimlilerden oluşan bir forumda bu konuda işe yarar bir cevap mı bekliyorsun bilader?
  • Hocam sıtenın adını tam olarak sımdı hatırlamıyorum bılgısayara gecınce atarım, form dolduruyorsun ve formların ucretlerı 1tl ile 7tl arasında degısıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imzama tılayarak herkes kazanmaya başlayabilir akmasa da damlar beyler bi deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

işkur a kayıt ol sadece kurs a gidiyorsun günde 20 tl yatırıyolar hesabına yani günlüğü 20 tl ayda 520 lira maaş alıyorsun tabi bu kurstan kursa değişir ben 80 günlük kursa gitmiştim toplamda 1600 tl para aldım+sertifika

heryerde varmı bu kurs? Kayıt işlemleri vs nasıl oluyor?

• Soz konusu Kurs Meslek Edindirme Kursu.

Belediyelerin bunyesinde.
    Belli bir meslek seciyorsun kursun oldugu her gun icin 15-20TL yatiyor ama su var ek is veya SSK li bir yerde calisamazsin issizlere ucret+Egitim+Sertifika vererek topluma kazandiriyorlar Cnc veya Bilgisayarli muhasabe yi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Bişey çalmayarak kazanmam lazım.

ciddiye alıp niye cevap veriyorsun, dalga geçiyorlar

bu arada böbrek satmaktan bahseden kişi muhtemelen ergen yada -19 bırakın şu saçma lafları komik değil

Adam burada normal bir soru sormuş 3 ayda diye ...Millet -15
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_rappe

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

işkur a kayıt ol sadece kurs a gidiyorsun günde 20 tl yatırıyolar hesabına yani günlüğü 20 tl ayda 520 lira maaş alıyorsun tabi bu kurstan kursa değişir ben 80 günlük kursa gitmiştim toplamda 1600 tl para aldım+sertifika

heryerde varmı bu kurs? Kayıt işlemleri vs nasıl oluyor?

işkur olan şehirlerde oluyor her şehir de vardır heralde lise mezunu olman gerekiyor diğer şartları işkur dan öğrenebilirsin
  • cafelerde garsonluk yap , saati 5 lira benim bildiğim

günde 10saat çalışsak ayda 1.500 kazanırsın
  • yatarak
  • Ciddi bi cevap verecek yoktur herhalde konu dışı özel bölümünde bile ?
  • 2.el iphone 4, 5 al sat. Ama yarı fiyatına alman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 27 Mart 2013; 9:37:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.