Şimdi Ara

2000 tl Civarı Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 tl civarı bir bütçeyle telefon alacağım tavsiyeniz var mı?
    Biraz zorlayıp xperia xz de alabilirim değer mi yoksa onun yerine z5 önerir misiniz daha ucuza?
    Ve ya bunlardan bağımsız başka bir tavsiyeniz var mı?

• Z5 almayın işlemcisi sıkıntılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta ben de aynı durumdaydım, z5 premiumdan vazgeçip biraz zorlayarak xz aldım ve çok memnunum. Tasarımı, kamerası, ekranı, şarjı gayet güzel, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesligun N kullanıcısına yanıt
    Ben de xz de karar kıldım bu sefer de gümüş veya orman mavisi arasında kararsızım siz hangisini aldınız hangisi daha hoş sizce?
  • Nesligun N kullanıcısına yanıt
    kamerayı kıyaslar mısınız
  • Birkaç kamera videosunu izledim ve XZ, Z5 cihazından daha üstün.

Bir de işlemcisi falan daha güncel bi cihaz.

Biraz zorlayıp al derim.

• Ctnkyx kullanıcısına yanıt
    açıkmavikoyumavi kullanıcısına yanıt
    Ben orman mavisini aldım, gümüşü de çok beğenmiştim fakat orman mavisi daha şık geldi bana. Gümüş birçok cihazın renk seçenekleri arasında var, fakat mavi nadiren görülen bir renk genelde de Sony cihazlarda oluyor zaten. Orman mavisi güneş ışığında ve normal ışıkta farklılık gösteriyor, güneşte daha açık parlak bir renk oluyor, iç mekanda ve az ışıkta ise siyaha yakın çok koyu bir mavi oluyor. Fakat biraz parmak izi tutuyor, muhtemelen gümüş rengi daha az parmak izini belli eder.

Kamerasını ben epey beğeniyorum. Fotoğraflar çok canlı ve derinlik var. Macro çekim odaklama gayet başarılı. Sony Xperia Ailesi isimli bir facebook grubu var, orda bir çok kullanıcı çektiği fotoğrafları paylaşıyor, isterseniz inceleyebilirsiniz.

• Snapdragon 810 çok fazla ısınan bir işlemci ve sıcak havaları da düşünüp kesinlikle Sony Xperia Z5 alma. Sana Xiaomi Mi 6 ve OnePlus 5 öneririm. Garanti şart diyorsan bir miktar daha para katıp Huawei Mate 9 almanı isterdim.

• Sony xperia xz daha iyidir. Fakat kamerası yazılan ve söylenen kadar abartılı şekilden güzel değil kötüde değil. Ayrıca sene 2017 hayla hoparlörü sesi çok az çıkıyo sony telefonların valla yakıştıramıyorum.

• ben hiç ısınamadım sony'e. ne kadar iyi olursa olsun o kaliteyi iyi sunamıyor gibi ben olsam p10 alırdım veya s7edge
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.