Şimdi Ara

2000 Tl Bütçe ile Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Emektar televizyonumuzun bozulması nedeniyle televizyonu yenileme kararı aldık.
    2000 Tl bütçe ile Full HD özellikli bir televizyon arayışı içerisindeyim. Büyük oranda uydu yayını ve bilgisayardan direkt bağlantı ile seyredilecek.
    Kanal geçişleri kesinlikle hızlı olmalı. Çok fazla bir web performansı beklemiyorum. Kullanacağımızı sanmıyorum.
    Cumartesi gününe kadar alım yapmam gerekiyor o yüzden biraz acil bi durum.

LG 47LB652V ve SAMSUNG UE48H6290 kafama yattı gibi ama Samsung'un kutusundan gözlük çıkmaması ve aktif olması kullanılmaz hale getiriyor 3D olayını.
    Sizin tercihiniz ne olurdu ?

• 48h6470 daha mantıklı 6290 dan ve 6470 kullanıcılarının büyük bi çoğunluğu memnun. 1950 tl kargo dahil digitall sitesinde belki daha uyguna da vardır akakçeden baktım. Lg hakkında fikrim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 6470 aldım 48 inch olarak. Pazartesi gelecek bakalım inşallah hoşumuz gider
  • zaga20 Z kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Umarım beklentini karşılar... Unutmadan ışık sızması ölü piksel vs vs testlerini yapmayı ihmal etme

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Bugün 6470 aldım 48 inch olarak. Pazartesi gelecek bakalım inşallah hoşumuz gider

Hayırlısı olsun hocam nerden kaça aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Bugün 6470 aldım 48 inch olarak. Pazartesi gelecek bakalım inşallah hoşumuz gider

Dijitall.com da;
    Havale İndirimli:1.899,05 TL %5 İndirimli

Fakat 3D Gözlük yok kutuda!

Bende takipteyim ama, mantıklı uygun fiyatoluşsada alsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Vatan Bilgisayardan 2200 liraya aldim 2 gözlük ve akıllı kumanda ile birlikte. HB de 100 lira daha ucuzdu ama kargo problemi vardi. Digitall isimli siteden hic alisveris yapmadim birde gozluk ve kumanda sorunu olunca pazartesi gunu teslim edilecek sali gibi de kurulur sanirim yorunlarimi eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sanırım 55W805B alacağım....
  • C_e_R_k_H_a_N_n C kullanıcısına yanıt
    48h6470 in Kutusundan 2 gözlük ve akıllı kumanda çıkıyor bildiğim kadarıyla digitall.com da yazıyor hediye diye. Aldıysanız iade edin veya eksik parçaları göndersinler. İçinden çıkmıyosa kutu daha önce açılmış diye de düşünülebilinir. Üründe bir sorun olup olmadığı veya birinin iade ettiği ürünmü ? Bir sürü soru aklına gelebilir.14 gün koşulsuz iade imkanınız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seikojuo -- 28 Haziran 2015; 11:14:44 >
  • Walla ben dijitall kendi sitesinin yalancisiyim.
    Sitede alttaki ozellikler kisminda 3d gozluk yok yaziyor.
    sanirim kumanda da ayni sekilde dir, gozluk yoksa (diye düşünüyorum şahsen)

http://www.dijitall.com/samsung-48h6470-led-televizyon burda yazıyor ama bu tv denmi bahsediyoruz😂

• Tamda aynen burdan bahsediyorum, yoksa bnm tlf bana farkli mi gosteriyo sayfayi
    Alttada zaten 3d gozluk yok yaziyor.
    Hatta simdi birdaha bakinca dikkatimi cekti, hdmi 4adet, usb 3 olmasi lazim baglanti sekli..
    ama 2hdmi 1 usb gözüküyor.
    Iyice huylandim sahsen bu siteden...

Yok yazıyor ama en üstte ürün adının altında hediye yazıyor. Akıllarınca kutuda yok da ama biz size hediye vereceğiz bizden alın mantığını kurmayamı çalışmışlar. Açıkcası ben olsam kutunun içinden çıkmıyorsa o kutu açılmış mantığını güderek direk 14 günü geçirmeden iade ederim.

• seikojuo kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru da, bu çakallık yüzünden alınacak malı almayacam sanırım.
    Mantıktan huylandım bir kere....
    Samsung Türkiye garantisi de var ama

Birde ditijall.com sitesinin alışveriş güvenilirliği nedir acaba, tavsiye edilen bir yer midir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.