Şimdi Ara

2000₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır bu donanım konularına epey yabancı kaldım. O yüzden yardımınıza ihtiyaç duydum. Monitör dahil 2000₺ civarlarında bir sistem toplamayı düşünüyorum önümüzdeki ay içinde. Daha çok cs go, overwatch oynayacağım ancak bf1, mafia 3 gibi yeni çıkan/çıkacak olan birkaç oyunda da beni memnun etsin istiyorum. O sebeple ekran kartı olarak rx470 düşünüyorum kendimce. Sizlerden ricam rx470 veya muadili bir kart ile mümkün olan en uygun fiyatlı sistemi toplamamda yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poison Well

Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır bu donanım konularına epey yabancı kaldım. O yüzden yardımınıza ihtiyaç duydum. Monitör dahil 2000₺ civarlarında bir sistem toplamayı düşünüyorum önümüzdeki ay içinde. Daha çok cs go, overwatch oynayacağım ancak bf1, mafia 3 gibi yeni çıkan/çıkacak olan birkaç oyunda da beni memnun etsin istiyorum. O sebeple ekran kartı olarak rx470 düşünüyorum kendimce. Sizlerden ricam rx470 veya muadili bir kart ile mümkün olan en uygun fiyatlı sistemi toplamamda yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkürler.

İntel mi , amd mi istiyosun ?
  • 2000TL ile RX470 içeren bir sistem toplanamaz.

Monitör hakkında fazla bir bilgim yok. Başka bir arkadaş yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 28 Eylül 2016; 17:06:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRIOYx

quote:

Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır bu donanım konularına epey yabancı kaldım. O yüzden yardımınıza ihtiyaç duydum. Monitör dahil 2000₺ civarlarında bir sistem toplamayı düşünüyorum önümüzdeki ay içinde. Daha çok cs go, overwatch oynayacağım ancak bf1, mafia 3 gibi yeni çıkan/çıkacak olan birkaç oyunda da beni memnun etsin istiyorum. O sebeple ekran kartı olarak rx470 düşünüyorum kendimce. Sizlerden ricam rx470 veya muadili bir kart ile mümkün olan en uygun fiyatlı sistemi toplamamda yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkürler.

İntel mi , amd mi istiyosun ?

Oyle bir kısıtlamam yok sanıyorum ki amd olursa 2000tl ile rx470 içeren bir sistem toplayabilmek daha mümkün olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

rx470 yerine buhttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx960-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html
    alınırsa belki 2000tl ye bir şeyler olabilir.

İkinci el olarak r9 280x ve r9 380 500tl civarlarında bulabiliyorum. Bu kartlar nasıldır?

•  2000₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

monitör olmasa tam 2000tl lik bir sistem oldu. ama bazı işlemciye ababan oyunlarda i3 6100 yetmeyebilir onu da baştan söylemekte fayda var.
  • quote:

monitör olmasa tam 2000tl lik bir sistem oldu. ama bazı işlemciye ababan oyunlarda i3 6100 yetmeyebilir onu da baştan söylemekte fayda var.

Teşekkür ederim hocam en iyisi monitörü bu fiyata dahil etmemek o zaman. Peki işlemci fx 8300 yapılsa nasıl olur?

• quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam en iyisi monitörü bu fiyata dahil etmemek o zaman. Peki işlemci fx 8300 yapılsa nasıl olur?

AMD Fx-8300 rx470 e darboğaz yapmaz,ama ne bilim 32nm 5 yıl önceki işlemcileri almak ne kadar doğru olur bilemem.
    ilerki yıllarda yani zen işlemciler çıktıktan sonra bu fx serisi dibe vuracaktır bugün 420tl ye aldığın fx 8300 ı 100tl ye bile satamazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.