Şimdi Ara

2000 model Audi A3 1.6 ambition hakkında fikir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
2.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kısmet olursa birkaç gün içinde a3 almayı planlıyorum. Araba tanıdıktan alıyorum ve temiz araç.17 bin tl ye bırakıyor bana.Size bu araç hakkında birkaç fikir bulunmanızı ve yardımcı olmanızı rica ediyorum. Araçta tartarini marka sıralı lpg var. Bu araç bana ortalama yakıt olark 100 km de ne kadara mal olur. Duyduğum kadarıyla bu araçların sistemi benzinle çalışıyor, motor ısındıktan sonra lpg ye geçiyormuş sistem. Bu yüzden yakıt tüketimini merak ediyorum. (Otomatik vites - 145000 km)Ayrıca araçta şuan bir sorun var .Araç çekmiyor .Bazen kontoktata çalışmadağı, 3-5 denemeden sonra çalıştığı oluyor. Buji yada enjeksiyonlarında bir problemi var diye düşünüyorum. Gerçi aracın arızasını yaptırıp bana verecek arkadaş ama, yapıldıktan sonra yine bu tarz bir arıza tekrar olurmu? Şu zamana kadar bu arıza dışında problem çıkarmamış araç. Bakımları zamanında yapılmış. Fikirlerinizi bekliyorum zira aracı aldıktan 2 ay sonra (ornek veriyorum) 3 bin tl lik bir masfraf çıkarsa ben araca araç bana bakar duruma düşerim. Teşşekürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekimmm -- 30 Kasım 2009; 22:01:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.