Şimdi Ara

2000-2500 TL'ye KLİMA TAVSİYESİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,Diyarbakırda ikamet etmekteyim ve ilimiz aşırı derece sıcak olduğundan dolayı klima almaya karar verdim,bütçem 2000-2500 TL arası.Klimadan pek anlamam sizlerden ricam Fiyat/Performans olarak alınabilecek en iyi klimayı nedenleriyle birlikte yazmanız ve bana yardımcı olmanız şimdiden teşekkür ediyorum.

1-) Odanın büyüklüğü çok fazla değil,oturma odası.Odanın boyutu yaklasık olarak bu civarda uzunluk olarak,genişlik olarak ise birazcık daha geniş:
     2000-2500 TL'ye KLİMA TAVSİYESİ.

2-) 3 katta oturuyoruz ev güneş görüyor ön cephe,klimanın takılacağı oda.
    3-) Üst ve alt katlar sürekli olarak dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 22 Temmuz 2014; 2:28:35 >

• Klimayı taktıracağınız odanın büyüklüğü, kaçıncı katta oturduğunuz, pencerelerin cepheleri, üst ve alt katlarınızın dolu olup olmadığı önemli faktörler onları da yazabilirsen daha rahat tavsiye verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

Klimayı taktıracağınız odanın büyüklüğü, kaçıncı katta oturduğunuz, pencerelerin cepheleri, üst ve alt katlarınızın dolu olup olmadığı önemli faktörler onları da yazabilirsen daha rahat tavsiye verirler.

Kusura bakmayın hocam dediğim gibi acemi olduğum için bu konuda düşünemedim.İlk mesaja editliyorum hocam dediğiniz unsurları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedaze06

SAMSUNG GOOD2 AR24HSFCWK/SK KLİMA

Hocam bir açıklasanız keşke özelliklerini,neden seçmeliyim bu klimayı ?
  • Arkadaşlar bu işten çok iyi anlayan,yardımcı olabilecek birileri yokmu acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.