Şimdi Ara

2000-2500 orta seviye oyun bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru açık 2500 tl max olacak şekilde bir laptop önerir misiniz biraz bakındım ama ekran kartı kısımda sadece markalarını yazıyorlar birşey anlamıyorum.
    Tercihen nvidia 950m olursa çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aradığın tam olarak bu

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10741

Intel Core i7 4720HQ | 8GB RAM | 1TB HDD| 15.6 HD Led | Nvidia GeForce GTX 950M | Free Dos
  • StarForce kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çok iyi oldu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

Arkadaşlar soru açık 2500 tl max olacak şekilde bir laptop önerir misiniz biraz bakındım ama ekran kartı kısımda sadece markalarını yazıyorlar birşey anlamıyorum.
    Tercihen nvidia 950m olursa çok iyi olur

http://www.sadecenotebook.com/asus-x550jx-xx171d-pmu400805
  • halloven H kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam teşkkürler gördüğüm kadarıyla bir çok kişi asus öneriyor peki asus servis konusunda nasıl bir bilginiz var mı bir sıkıntı yaşar mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

Saolun hocam teşkkürler gördüğüm kadarıyla bir çok kişi asus öneriyor peki asus servis konusunda nasıl bir bilginiz var mı bir sıkıntı yaşar mıyım?

her servis gibi sıkıntı olabilir ama sıkıntıyı en az yaşacağın servislerden biriside asus tur
  • asus neden böyle güzel pc leri 1366 x 768 çözünürlükde yapıyo. ayrıca hdd hızı 5400 rpm yıl 2016 1366 x 768 çözünürlük nedir ya
  • 1366x768 çözünürlük bir laptop için iyi çünkü bir çok laptop gpu su oyun oynarken 1080p de tıkanıyor
  • yukarıda önerilen lenovo'nun ekran kartı 950m'den daha iyi ve ışıklı klavye olması lazım. İşlemcisi MQ, HQ'dan bi nebze kötüdür ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.