Şimdi Ara

200 tlye kadar kulak içi kaliteli kulaklık arıyorum, önerilerinizi bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 tl civarında alabileceğim kaliteli kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    ses konusunda enstrüman ve vokallerin temiz sesini verebilecek, çok yoğun basları olmayan kalitede kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dayseeh -- 10 Eylül 2011; 19:52:50 >

• peki akg veya sennheizer dan denediğiniz veya performansı konusunda tavsiyede bulunacağınız bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

phonak pfe

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-kulaklik-phonak-audeo-pfe-kulaklik-beyaz-mikrofonsuz-35244950/detay/?

Phonak pfe yi biraz araştırdım kullanıcı yorumlarını da okudum daha çok bass ağırlıklı bir kulaklığa benziyor

• Oha
    Nasıl okudun , nereden okudun , naptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Oha
    Nasıl okudun , nereden okudun , naptın

Dh kullanıcılarından...

Fakat bas seslerin doyurucu olması yada yüksek olması görecelidir,yorum yapılmış, herkesin ses algısı farklı, ben söyleyenlerin yalancısıyım, yoksa bu kulaklığı kullanmadım zaten
  • Tam aksine herkes pfenin bas seslerinin azlığından şikayetçi. Basshead olmayanlar için yeterli geliyor gerçi. Bence de pfe isteklerinizi karşılar. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Tam aksine herkes pfenin bas seslerinin azlığından şikayetçi. Basshead olmayanlar için yeterli geliyor gerçi. Bence de pfe isteklerinizi karşılar. Tavsiye ederim

Eyvallah, duymak istediğim de buydu, bas seslerin daha az olması terciğim, tavsiye için teşekkür ederim.

Bir de sennheiser yada akg den muadili bir model önerebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayseeh

quote:

phonak pfe

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-kulaklik-phonak-audeo-pfe-kulaklik-beyaz-mikrofonsuz-35244950/detay/?

Phonak pfe yi biraz araştırdım kullanıcı yorumlarını da okudum daha çok bass ağırlıklı bir kulaklığa benziyor

arkadaşım kim dedi dh ta bu kulaklığın bass ağırlıklı olduğunu.hemen girişelim ciddiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dayseeh

quote:

phonak pfe

arkadaşım kim dedi dh ta bu kulaklığın bass ağırlıklı olduğunu.hemen girişelim ciddiyim

Girişilecek bir durum yok

O kadar çok yere baktım ki bu forumda hangi başlıklarda yazıyor hatırlayamıyorum, sonuçta tecrübeli kullanıcılar mı onu da bilmiyorum...

Biliyorsunuz anlayan da anlamayan da yorum yapıyor sürekli, ben müzisyenim aynı zamanda sesten notadan ses derinliği ve berrak sesten anlarım fakat kulaklık konusunda hiç tecrübem yok, hangi markanın hangi modelin ne gibi ses yoğunlukları var bas yada tiz yada denge sorunları olmayan modeller nelerdir, bu konularda bilgim olmadığı için siz forumdaşlara danışıyorum...

Daha yaygın satışının olması açısından da sennheiser ve akg modelleri konusunda düşüncelerinizi almak istedim. Ama benim ihtiyaçlarımı karşılayacaksa her markaya açığım...

• İki markanın da 200 tl civarı fiyatta pfeden daha iyi kulaklığı yok, boşuna araştırmayın. Bu markalar genel olarak kafaüstü modellerde iyi iş çıkarıyorlar.
  • O zaman pf alacağız demek ki...
  • Alma Biter falan bende alacağım çünkü 2 yıl garantisi var pfe nin aklında bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gary_2550

Alma Biter falan bende alacağım çünkü 2 yıl garantisi var pfe nin aklında bulunsun.

Zaten ancak ekimde alacağım

araştırdım gayet kaliteli kulaklık, benden önce alırsan fiyat ve mağza ismi verirsen sevinirim...
  • 250 lira sahibindenn de var zaten oradan alacağım phonak yaz çıkıyor sahibindene
  • Gdaudiobase den sunrise xcape aldim. Epey yorum okuyup arastirip almistim. 90 $ fiyati. Bu fiyata daha iyisinin oldugunu zannetmiyorum. Cok dengeli ve kaliteli bir kulaklik, tavsiye ederim.

http://www.gd-audiobase.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=112&category_id=4&manufacturer_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=2

• cks90 aldım 2 gün içinde sony mdr serisinin çoğunu kullandım. Kesinlikle cks90ı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.