Şimdi Ara

200 liraya kadar anakart? Fena oc olacak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gigabyte olmayan bir anakart istiyorum.. İyi oc olacak.. E5200 ile kullanacağım, en geç yarın alacağım.. Şuan aklımda MSI P45 Neo3-FR modeli var.. Daha iyi bir önerisi olan varmı?

• Bu arada arkadaşlar, arkadaşın hesaptan açmışız konuyu.. Asıl konuyu açan benim myd.. Anakart olmadığı için arkadaşlardan idare ediyorum
  • Çok saolun gerek kalmadı yardımınıza istemez
  • p35 platinum ddr3 kullancam diyorsanda p35 platinum combo o.c için ideal...
  • p35 ds3l aldım ikinci el
  • o.c oranı onunda iyi hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: espada1

o.c oranı onunda iyi hayırlı olsun

Teşekkürler
  • Sınırları biraz zorlayıp ASUS P5Q alsaydın keşke... Daha yenilikçi bir kart... Ben 130$+KDV ye almışdım... 1,21 kurdan 185YTL

GErçi hala elindekini satıp P5Q alabilirsin 2.el aldığından para kaybı yaşamazsın satarken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 10 Ekim 2008; 16:59:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Menow

Sınırları biraz zorlayıp ASUS P5Q alsaydın keşke... Daha yenilikçi bir kart... Ben 130$+KDV ye almışdım... 1,21 kurdan 185YTL

GErçi hala elindekini satıp P5Q alabilirsin 2.el aldığından para kaybı yaşamazsın satarken...

walla ikinci el bulamasaydım fena kazık yemiş olacaktım çünkü 1 hafta önce dolar 1,23 iken şimdi 1.4.. Benim için ikinci el almak daha iyi oldu hem bütce açısından hem kullandıktan sonra satıp yenileme açısından
  • imzamdaki kart deli o.c. oluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: toz-koparan

imzamdaki kart deli o.c. oluyor...

gelsin aldığım kart yarıştıralım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.