Şimdi Ara

200 inçlik 8K televizyon duvarı, kısa süre sonra bizimle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunu evlerde tavana monte edeceksin. Yıldızları seyretmek için. İyi olurmuş aslında. Bir tane de yıldızları kaydeden kamera bağlayacaksın. Bize olmaz aga. İki vidayla tuttururlar. Gece altında kalır insanlar. Anasını satayım hayal de kuramıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber stüdyoları için bu ya
  • Bunu alan varsa kutusunu bana yollarsa sevinirim.
    Kutusunda rahat rahat yaşar giderim ben
  • Televizyon değil Video Duvarı. Ahaber'de var mesela bakın bi.
  • Sanki benim gibi bir sinema sever için üretmişler, ama bir ömür çalışsam alamam o tv'yi herhalde. Bir de üstüne çekeceği elektriği katın. Elektrik idaresinin canına minnet valla! Projeksiyonun gözünü seveyim :D

• siteye girdim daha satışa sunulmamış ben otel için düşünmüştüm

moralim bozuldu

• Yeni yaptırdığım altın kapılı, 5 katlı yalıma duvar kağıdı olarak düşünüyorum bilgisi olanlar pm atsın beyler. Tuvalete de tam karşıma yaptırayım diyorum çamaşır deterjanı içeriklerini yazarım okurum hacet giderirken malum devir teknoloji devri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelse de alsak :)

• benim evde 140''lik ev sinemam var bu bile çok geliyor bana :) ama böyle bir tv en aşağı 50.000 liradan başlar . ama hayalimde var :)

• 32inç 1080p led Tv var bende yetiyor. 4K bile gereksiz 8K ultra gereksiz tabi benim için??

• bizim salona da sığıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Bunu alan varsa kutusunu bana yollarsa sevinirim. Kutusunda rahat rahat yaşar giderim ben

Kalınlığı 1 mm bi televizyonu 5 metrelik bi zarfa koyarlar heralde ne yaşaması :D

• ÇATIRTTTT.....

• 4K gereksiz değil. Belki Televizyon yayınlarının kalitesi 4K ile ortaya çıkacak. Interlace yayın ile TV Keyfi alamazsınız. TRT 4K'yı izleyin UHD Tv'lerde.
  • SD yayın kalitesi nasıl acaba, scarttan bağlanan receiver ile performans alırmıyım?
  • Ben 4K gereksiz derken kendimi kastettim genelleme yapmadım benim için 2k'da gereksiz fullHD akar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.