Şimdi Ara

200 e yakın Radyoyu Barındıran Radyo Programı (Ücretsiz)GÜNCELLENMEKTE... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçekten kaliteli bir program. Ne yazık ki kotalı internet kullanıcısıyım ..
  • teşekkürler
  • Dostum bu powertürkük,slow,nostalji,pop vb. 7-8 tane radyyosu var..Onları nasıl eklicez..Biliyor musun..
  • radyo listesine gel en aşağıdaki arama çubuguna power türk yaz.Power turkun yanındaki parantez i göreceksin.
    daha sonra power turk e çift tıkla orada + işaretini göreceksin.favori listene bak.en aşağıda power turk ü göreceksin.
  • eyvallah
  • Deneyeyim, teşekkürler.
  • Rica ederim.
  • Power fm ve power türk için bağlan dediğim zaman servis ddışı diyor..Bu radyoların kendi internet sitelerindeki link ile exa radyodaki linkler aynı olmasına rağmen yinede çalmıyor..Aynı linkle internetten dinlenirken neden exa radyoda bu radyo sitelerine servis dışı diyor..
  • Son zamanlarda powerTürk Radyo fenomen gibi kanallarda sorun var.Ancak genel olrak güzel program şu anda internet üzerinden hizmet verip kullanımı en kolay olan radyo programlarından birisi.
  • aynı şekilde tatlısesde de sorun var
  • programı iş yerindeki bilgisayara kurdum ; hangi radyoya tıklasam "servis yok" diyor
    Evdeki bilgisayarda sadece bazı radyolarda oluyo bu hata.
    Çözüm önerisi olan var mı ? Ayarlarda proxy falan diyo. ne işe yarıyo aorası ?
  • teşekkürler
  • Rica ederim.
  • Konuyu hortlatıyorum ama şuna bir bakın istedim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.terkon.exaradyo

200 e yakın Radyoyu Barındıran Radyo Programı (Ücretsiz)GÜNCELLENMEKTE...
     200 e yakın Radyoyu Barındıran Radyo Programı (Ücretsiz)GÜNCELLENMEKTE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardxa -- 2 Şubat 2016; 2:31:22 >

• güzel bir alternatif çıkmadı şu programa..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.