Şimdi Ara

20:Şubat Orjinal Windows'a Geçiş İçin Son Gün... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla hiç degiştiremem işletim sistemimi falan zaten daha yeni vista kurmuşum alet ikide bir ürün anahtarı aktif edilemedi diyip duruyo güncellemeleri bide ürün anahtarı aktif etmeyi kapatsam bişi olmaz dimi bi bilgisi olan varmı... bendeki vista orjinal kuzenim aldı yükledi onda ürün anahtarı aktif ama ben yükledim sonrada ben aktif edemedim :(
  • wimdowsumun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ?????
  • bendekı korsan ama guncelleme yapıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: power_87

wimdowsumun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ?????

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/WhyValidate.aspx?displaylang=en

dugmeyi tıklaman gerek
  • ah ah korsan ama yasal kulanıyoruz olmayanlar düşünsün

beli de olmaz biz de heran gümbürtüye gidebiliriz
  • linke tıkladım bişeyler yazıyor ama anlamadım hala
  • nası olsa bunun da bi yolunu bulur hackerlar biraz bekleyelim görelim
  • kim korkar bill gates ten.takarım pardus cd mi devam ederim yoluma
  • budamı gelcekti basımıza yaf en isi su druumda laptop almak laptop 999 dolar yanında vista bedava
  • Validation Complete!
    Validation Complete!
    Thank you for validating your copy of Microsoft Windows.

Thank you for using the Windows Genuine Advantage program. You may now access resources for genuine Windows users.

bu ne demek şimdi yasal mı değil mi

• şirketler zarar görür...ew kullanıcılarına bişey olmaz..
  • bildiğim kadarıyla bu konu hakkında bir yasal yaptırım yok. b konu daha önce de forumda dile getirilmişti hatta bilmem ne örgütü mü organizaaasyonu mu vardı tv de reklamları geçiyordu.şirket sahibi polislerle asansöre biniyordu reklamda... aslında o kurumun hiçbir denetleme ve yaptırım yetkisi olmadığı sonradan ortaya çıktı.

güncellemeleri yaptırmamaktan başka hiçbir şey yapamazlar. madem bu kadar sıkı bir denetim var ilk önce kadıköydeki eminönündeki "abi vista var film var" diyen tipleri ortadan kaldırsınlar.
  • arkadaşım, kurumsal bir firmasınız da senin yazdığın yazıda da kapanacak falan demiyor ki...

quote:

Orjinalden alıntı: fatiheralp

quote:

Orjinalden alıntı: turexx

korsan xp'ler calısacak fakat guncelleme olmayacak.
    http://www.hurriyet.com.tr/teknonet/5964855.asp?m=1&gid=112&srid=3439&oid

Arkadaşım...Bunu soyluyorsunda...Biz kurumsal bir firmayız...Firmanın adını vermek istemiyorum ancak piyasadaki dev bir firmanın müşteri temsilciliğinden birey olarak tarafımıza aktarılan altında microsoft un yetkili kişilerinin imzası bulunduğu bir fax ...

Bunu basında oluşan haberlerle realitelere sokmayalım...Sizi bilgilendirmek için yazdım

Teşekkürler

• Validation Complete!
    Thank you for validating your copy of Microsoft Windows.

Thank you for using the Windows Genuine Advantage program. You may now access resources for genuine Windows users.

Yasalmışım vay anasını
  • Thank you for validating your copy of Microsoft Windows.

bu ilaçların gözünü seveyim bill arasin dursun :D:D:D:D
  • Kişisel kullanımlar için XP yi kopya kullanmayı kısıtlayamazlar gibime geliyor.Bu Linux ün önünü açmak demektir Microsoft için. İnsanların Linux öğrenmesi hiç ama hiç istemiyor Gates efendi.
  • İngilizce sorunu yasayan arkadaslarımız icin aynı sayfanın turkce adresi

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/WhyValidate.aspx?displaylang=tr

dogrula butonuna tıkladıgınızda activex denetimini yuklemek için onayınız alındıktan sonra windowsunuz korsan degilse resimdeki gibi bir sonucla karsılasırsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 19 Şubat 2007; 21:01:34 >

• ya aslında microsoft a korsanları oyle dusman degil. sonucta kendi ürünlerini kullanıyorlar ve markalarında her zaman korsanları oluyor. boylece hem kısa yoldan urunlerini populer yapıyorlar hemde yaygın olarak kullanmasını saglıyorlar vede gelecege yatırım yapıyorlar. korsana karsı bu kadar katı olmazlar nede olsa karsılarında lınux pardus gibi işletim sistemleride var. korsana karsı kısıtlamalar geri tepip bir cok kullanıcının bu tur işletim sistmlerine kaymasını saglarsa o zmaan microsoft daha cok zarar gorur
  • İstedikleri kadar yırtınsınlar nede olsa ben Pardus kullanıyorum. Arada bir oyun oynamak için açarım windows u o zaman da internet bağlantısını keserim olur biter.
  • Bilgisayarınızdaki Microsoft Windows işletim sistemini doğruladığınız için teşekkür ederiz.

Windows Genuine Advantage programını kullandığınız için teşekkür ederiz. Orijinal Windows kullanıcılarına yönelik kaynaklara artık erişebilirsiniz.

bunu görmek isteyenler varsa burdayız karizzmma
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.