Şimdi Ara

20 li yaşlarda kız erkekten 5 yaş büyük olursa o ilişki olur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

20 li yaşlarda kız erkekten 5 yaş büyük olursa o ilişki olur mu?

(En Son Oy Tarihi: 7.5.2021)
Giriş
  • 20'li var 20li var. Kız 20 erkek 15 ise o sübyancılık olur.
  • Seviyorsanız hiç dert etmeyin be babba
  • SuperHans kullanıcısına yanıt
    dikkatli oku.ben 20 li yaşlardaki kız dedim mi? 20 li yaşlarda kadınla erkek dedim.
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    kim demiş kadınlar 20 lerinin sonlarında çöküyor? Adriana lima eskidende güzeldi 35 yaşındaki halide güzel.hatta sarı saçlı halini gördüğümde şok olmuştum.kadın 30 larında 25 gösteriyor
  • ilk kiz arkadasim benden 6 yas buyuktu. ayrildiktan sonra "sen hala cocukmussun" demisti 7 yildir aklima geldi mi icime oturur
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    hocam peki ilişkinizde normal filmlerdeki gibi normal bir ilişki yaşayabiliyor muydunuz?
  • Kız arkadaşım benden 6 ay büyük. Kafalar uysun gerisi hikaye.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    yahu 6 ay ne ki ben sana 60 aydan bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

yahu 6 ay ne ki ben sana 60 aydan bahsediyorum
    Hocam anlaştıktan sonra 6 veya 60 farketmiyor
  • Kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır. O kadının olgunluğu sana fazla gelir.
    Sen 25, kadın 20 olursa olur ama tam tersi erkek açısından sıkıntı yaratır.
    Kadın senden küçük olursa onu yönlendirebilirsin fakat olgunlaşmış birine bunu yapamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

hocam peki ilişkinizde normal filmlerdeki gibi normal bir ilişki yaşayabiliyor muydunuz?
    günlük hayatta pek bir sorun yoktu açıkçası
  • Bal gibi olur
  • ben 17 yaşındayken kız arkadaşım 35 yaşındaydı. evli olmasa birde 2 çocuğu olmasa çok sorun yoktu gerçi.

boşanıp benimle evlenmeyi düşünüyordu. olgun biriyseniz bence sıkıntı yok.

28 yaşlarındayım o zamanlar bi kız arkadaşım var benden 2 yaş büyük 30 yaşında. baya takıntı yapmıştı bunu kendine yürümedi.
  • Kadın çocuk mu acıtacak?
  • 23-34
  • Ben 25 kız arkadaşım 30 yaşında. 1 sene oldu bir problem yaşamadık. Yan yanayken benzer yaşta duruyoruz. Kimse de gelip sizin yaşınız kaç demedi. Önemli olan ne hissettiğin ve gösterdiğin. Takılma onlara. Yaş dediğin sadece kimlikte yazandan ibaret.
  • Lego95 kullanıcısına yanıt

ilişkide değilde belki evlilikte problem yaşanabilir.benim dayımın oğlu karısından 1 yaş küçük.ve karısı bana aşkın zamanla yerini mantığa bıraktığını ve yaş farkı oluncada mantığın bazı şeyleri çözemediğini söyledi.ama benim anlam veremediğim karısıyla arasında 9-10-11-12-13 yaş fark olan yabancı ünlüler nasıl geçinebiliyor ilginç doğrusu 

• Yaş tamamen saçmalıktan ibaret. Kafa yapısı her şeyden önemli. Başkasının ne dediği umurunda olmamalı.

• çok zorunda değilsen olmaması hayrına.
  • Olur dedim ama manevi olarak olur. Duygusal olarakda olur fakat araya ufak nüanslar girer.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.