Şimdi Ara

20 bin lira civarı, otomatik vitesli araç tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba forumdaslar. 27 yasindayim ve ilk binek arabamı almak istiyorum artık. is yerimde ticari araç ve kamyonet kullaniyorum ama yakinda evlenecegim icin binek otomobil de almak istiyorum. tecrubelerinizden faydalanarak yardimlarinizi bekliyorum. fiyattan anlasilacagi uzere 2.el bakiyorum. aradigim birkac kriter var. benim gibi arayis icinde olanlara da yardimci olur umarım.

- yarı otomatik (geri kaydırmayan) vitesli veya tam otomatik
    - fiyat olarak 20 bin lira civarı. 25 bin liraya kadar olabilir duruma gore.
    - 2000 model ustu ve 100 bin km altı
    - yol tutuşunun, ses yalitiminin, konforun tatmin edici olması
    - abs, klima, otomatik ön ve arka cam gibi standart ozelliklerin olması
    - bagajının bavul alamayacak kadar cok kucuk olmaması
    - benzinliyse sıralı sistem otogaza uyumlu olması, mumkunse magnezyum subaplı olmasın hatta
    - yaşıma uygun, piyasası olan, yedek parcası yaygın ve ucuz olabilecek.

işte böyle birsey.
    konu acmamak icin direndim ama, cok titiz ve ince hesap yapan biri oldugum icin konu acmak zorunda kaldim sonunda. uzun yillar kullanilacak ve masraf cikartmayacak bir arac ariyorum herkes gibi. simdiden "sen araç bulamazsin" diyenler olabilir saygi duyarim.
    tesekkurler. hayırlı forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam o siteden bakıyorum zaten. liste elbette uzayıp gidiyor. ben ve benim gibiler de o listelerde kaybolmasın diye konu açtım zaten.
    benim duymak istediğim şey tam olarak şu aslında: "x model aracı tavsiye ederim. sundan dolayı. piyasası şudur, şundan fazla para vermeyin. veya y modelinin şu paketini tavsiye ederim, çünkü şu modelin yakıt tüketimi sehir ici a litre" falan filan şeklinde.
  • Bende aynı dertten muzdarip biriyim... fiorino baktım mitsubishi colt... kafam karışık yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.