Şimdi Ara

20-35 Lira arası kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 20 ile 35 lira arasında f/p bir ürün bakıyorum.2 adet model buldum model 1 ve model 2.Bu iki model arasından tavsiyeniz hangisidir? Farklı tavsiyelere de açığım.Genelde rock ve metal tarzı müzik dinlerim.Benim için ön planda olan ses kalitesi ve taşınabilirlik.Önerilerinizi bekliyorum

• philips she3590 bu kulaklığı yıllar önce kullanırdım ucuz kulaklıklarda genel bir sorun vardır bir taraftaki ses gider belli bir süre sonra bunun kasa plastik olduğu için içini bıçakla açıp içindeki driveri tekrar lehimletip tekrar kullanabiliyorsunuz birkaç ayda bir lehim atıp uzun süre kullanmıştım bunun dışında ses kalitesi o fiyat aralığında ilk 3 e girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

philips she3590 bu kulaklığı yıllar önce kullanırdım ucuz kulaklıklarda genel bir sorun vardır bir taraftaki ses gider belli bir süre sonra bunun kasa plastik olduğu için içini bıçakla açıp içindeki driveri tekrar lehimletip tekrar kullanabiliyorsunuz birkaç ayda bir lehim atıp uzun süre kullanmıştım bunun dışında ses kalitesi o fiyat aralığında ilk 3 e girer.

Teşekkürler hocam
  • EP630/EP660
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

EP630/EP660

Teşekkürler hocam büyük marketlerin sitelerinden fiyatlarına baktım ikisininde fakat benim bütçeyi aşar ikiside.Birde yazmayı unutmuşum elden alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.