Şimdi Ara

20-25 bin tl bütçe ile alınabilecek en iyi otomobilleri önerir misiniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Accent admire 1.3 alın 5 sene kullandım çok memnun kaldım sorunsuz araba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 206 manuel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dacia logan Mcv yani station olan versiyonu alabilirsiniz 5 kişiyi anca kurtarır hem ucuz hem arıza yapmaz ve de az yakar sadece büyükşehir de park sorunu olabilir model de yüksektir genelde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende senin gibiydim deli gibi clio ve symbol ariyodum 1.5 dizel olanlardan ama cogusunun motoru bitik duzgun olanlarda 30 dan assagi satmiyor araba kagit helva zaten o arabaya bence o paralar verilmez ben de cozumu corsada buldum 2005 1.3 dizel corsam var su icin cok memnunum parca fiyatlarina baktim nispeden uygun tavsiye ederim

• hayat memat meselesi değil ise kredi ile araba almak bana mantıksız gelmekte.
  • Alabileceğin tek aracı söylüyorum sana, nokta atışı: Nissan Almera Tekna(2005-2006)

Eski araçlarımdan birisiydi. Alınabilecek en iyi fiyat performans araçlarındandır.4 tane hava yastığı vardır, 4 cam otomatiktir, kliması mükemmeldir, çoklu cd çaları defaulttur. Tekna paketin diğer özellikleri saymakla bitmez. Parçaları çok kaliteli ve sorunsuzdur. Bu aracı 4 yıl boyunca kullandım, debriyaj seti(bitikti zaten, değişmesi zaruriydi) ve salıncak değişimi dışında masrafı olmadı. Motoru lpg ile çok uyumludur. Şehir içi, şehir dışı güzel değerler yakalayabilirsin. Motoru ve yürüyeni temiz bir tane bulursan ve bakımını düzgün yaparsan sanayiyi unutturacak bir araçtır.
  • Ek olarak, otomatik ve daha küçük boyutta bir araç düşünüyorsan(yeni araç kullanmaya başladığını ve park kolaylığı sağlaması açısından) Mitsubushi Colt Invite modelini öneririm.
  • arkadaşlar aşırı kararsızım bi yardımcı olun ?

şimdide aklım opel corsa astra, ya takıldı :d ama bi aklımda hala palio da.

arkadaşlar tipi güzel kliması güzel olan lpg de en az yakan bi araç söyleyin. 25 bin tl yi geçmeyecek.
  • alp_1147 kullanıcısına yanıt
    Clio II 1.2 16V HB (fransız üretim)
    Clio II 1.5 dCi HB (fransız üretim)
    Opel Corsa C 1.3 CDTI
    Fiat Palio 1.3 Mjet
    Ford Fiesta 1.4 TDCi
    Getz 1.5 CRDI (bu bütçe maalesef 3 silindirli olanlara yeter 2006'ya kadar olan modellere bakmalısın)
    Clio Symbol 1.5 dCi (oyak üretim)
    Punto 1.3 Mjet (2006'ya kadar olanlara bakmalısın, grande'ler pahalı)

Şahsi tavsiyem dCi motora göre hor kullanıma daha dayanıklı olan MJet motorlu bir araç alman.
  • TSY kullanıcısına yanıt
    E36 rahat yumusak bi arac motorlari iyi olsada benim gozumde sasisi tenekeden farksiz guvensiz bi arac kule kapanma sorunu rot tutmama sorunu direksiyon titreme sorunu kronik ve hepsi sasisiyke alakali birde yay kesip 17 -18 jant takinca araba hepten kendini birakiyor zaten bmw ile hasir nesir olanlar bilir bu sorunlari

Unutmadan e36 larin kaldirim gibi yuksek bir yere capraz bicimde cikinca kapilari kapanmama yapabiliyor burulmadan kaynakli

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

E36 rahat yumusak bi arac motorlari iyi olsada benim gozumde sasisi tenekeden farksiz guvensiz bi arac kule kapanma sorunu rot tutmama sorunu direksiyon titreme sorunu kronik ve hepsi sasisiyke alakali birde yay kesip 17 -18 jant takinca araba hepten kendini birakiyor zaten bmw ile hasir nesir olanlar bilir bu sorunlari

Unutmadan e36 larin kaldirim gibi yuksek bir yere capraz bicimde cikinca kapilari kapanmama yapabiliyor burulmadan kaynakli
    üstat senin dediğin arabadan bende vardı epeyde bindim şehirçi ve ava giderken eşek niyetine aldığım kullandığım bi araqçtı arada yanlamak filan olsun diye bir yerine birşey olsada üzülmeyeyim diye bildiğin modern eşek olarak e36 aldım ve kullandım.

tecrübeme gelirsek senin söylediklerin ile arabada bağdaşan zerre kadar birşey yok. hele teneke dedinya bi gülmek aldı.

kafanı yorma reel testinide yaptım. kırmızıda duran aracıma tır çarptı kamyon filanda değil. şoför uyumuş bana çarpınca uyandı. frensiz bir şekilde 30-40 ton çarptı!

fotoda gözüken kırmızı araçla yanyana idik. bize çarptıktan 5-10 metre sonra fren yapmaya başlıyor ki fren izleri fotoda bile belli.

ben eşim ve 2 yaşındaki çocuğum burnumuz kanamadan arabadan sağ salim çıktık. araba ise pert oldu.

al sana 1-2 foto bırakayım da belki önyargın değişir.
    http://i.hizliresim.com/8zYrQW.jpg
    http://i.hizliresim.com/DD7rAZ.jpg
    http://i.hizliresim.com/Z39aqg.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSY -- 27 Temmuz 2018; 17:47:17 >

Oncelikle cok gecmis olsun uzucu bi tecrube olmus belki sizin araciniz temizdi gordugum kadariyla jantlarda orjinal neyse sonucta e36 1997 standartlarina gore 1.5 yildiz almis bi arac euroncap ten guvenli diyemeyizde keza saglamda denemez bence verilmis sadakaniz varmis tekrardan gecmis olsun ayriyetten kule kapanmasi sorununu algilayabilmeniz icin aracinizin ebatlarinda uretilmis kule gergisi kullanmaniz gerekir rijit bir arac degildir e36

Bu fiyat bandindaki araclarda e36 dan cok guvenli degildir zaten

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    25 bine s40 bulunabilir döneminin kendi sınıfında 4 yıldız alan ilk aracı. Ama bu bütçeyle 2001 sonrası temizi zor. (2001 ve sonrası, 2000 öncesine göre daha güvenlidir. 2001'de şasi revize edildi + 6 hava yastık standart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 27 Temmuz 2018; 20:0:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

25 bine s40 bulunabilir döneminin kendi sınıfında 4 yıldız alan ilk aracı. Ama bu bütçeyle 2001 sonrası temizi zor. (2001 ve sonrası, 2000 öncesine göre daha güvenlidir. 2001'de şasi revize edildi + 6 hava yastık standart)
    2001 s40 tekrardan passat gibi euroncap a girseydi 5 yildiz alirdi

bütçesine göre eleştirmek yerine daha iyisini söyleyin ? ne alsın mesela söyleyeceğiniz araç her yönden daha iyisi olsun ?
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ayrıca
    Malesef her anlamda daha iyisi yok ama bu fiyat bandinda en mantikli tercih b hatchback leri saymazsak 2001 s40 2.0t olacaktir ve neredeyse her anlamda e36 dan ustun bi aractir ama tabiki bu kotu bi arabadir anlamina gelmez e36 icin bana kalirsa en konforlu 3 serisi e36 dir ammavelakin sasisi iyi degil buda bu aracin elinin en zayif oldugu nokta

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Malesef her anlamda daha iyisi yok ama bu fiyat bandinda en mantikli tercih b hatchback leri saymazsak 2001 s40 2.0t olacaktir ve neredeyse her anlamda e36 dan ustun bi aractir ama tabiki bu kotu bi arabadir anlamina gelmez e36 icin bana kalirsa en konforlu 3 serisi e36 dir ammavelakin sasisi iyi degil buda bu aracin elinin en zayif oldugu nokta
    s40 ta iyidir. zaten cebinde bu kadar parası olan birisi yarın öbür gün satmak isteyecektir mantıklı bi yatırım gelir önüne elindeki parayı bi şekilde çevirmesi gerekir. şase rijitliğinden ziyade her yönlü bakmak gerekli olaya. e36 bugün çeyrek altın gibidir. akşama ilana koy sabaha satsın. yeterki temiz olsun. elini koparırlar almak için. 20 yaşındaki arabalardan daha fazla beklenti olamaz. ama kalkıp b segment 2005 model diye clio polo fiesta hyundai gibi araba almaktansa her şekilde e36 veya s40 almak kat ve kat mantıklıdır. önemli olan hangisi ihtiyacını daha çok karşılıyor. çift yönlü dijital klimada almış olmak sanırım o paralara lüks sayılır.

Soylediklerinize aynen katiliyorum ek olarak temizini bulmak kaydiyla yoksa bu araclari 2005-2006 b sinifi araclarla karsilatirmak bu araclara hakaret olur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.