Şimdi Ara

20-25 bin tl arası araba önerisi (2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20-25 bin tl arası piyasası iyi olan kolay satılan yakıtı ideal bir araç önerilerinizi bekliyorum.

• Logan,Clio,Getz
  • Doğan SLX, Yumurta kasa accent.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 bine 1999 Corolla bakıyorum, sanırım o fiyata en güvenli ve sağlamı olacaktır.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt
    1999 model olanlar efsane kasa mı yoksa bir üst kasası mı ? Evet bende düşünüyorum aslında 20-25 bin e çok rahat bulunur gibime geliyor. Ama hangisi tercih edilmeli 1.3 mü 1.6 mı hangi paketi alınır bunlar hakkında bilgi verirmisiniz.
  • pejo 308, 2006 model civarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktylmz95 O kullanıcısına yanıt
    Bir üstü efsaneyle kedi gözü denilenin arası, pek tutulmayan yuvarlak farlı olan.

ABS
    Klima
    Hidrolik direksiyon
    Hava yastığı olan. Ağır kazası olmayan ve hava yastığı açılmamış olan bir tane alma niyetim var. Efsane kasa kaza açısından pek güvenli değil artık. Yazdığım kasa en azından düşük hızlarda öldürmez süründürmez.

https://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/toyota/corolla-4-door-sedan/1999
    https://www.euroncap.com/tr/results/toyota/corolla/15494

• Benim bisikleti 20ye bırakiyim kanka sana

• Renault clio, opel corsa
  • 2000 model 1.5 hyundai Accent ler nasıl sizce ?
  • bende bu rakamlara pejo 306 platinium 2001 model araçlara bakıyorum lpgli bineceğim sanırım ne düşünüyorsunuz ?
  • Whisper kullanıcısına yanıt
    pejo 306 da iyi bir tercih modifiye ye uygun ama bu fiyatlara daha ekonomik ve piyasası iyi olan araçlar bulmak daha mantıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.