Şimdi Ara

= 20.000 TL = Bilgisayar Toplattırmak, Toplamak ya da Hazır Sistem Satın Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Böyle bir konuyu daha önce de açmıştım sanırım ama şu an bıçak kemiğe dayandı diyebilirim. Şu an 970mli MSI GT72s laptopumu satışa çıkararak masaüstü sistem almak istiyorum. Bütçe 20.000Tl. Ekranım, klavyem, mouseum kısaca çevre birimlerim mevcut. Fakat masaüstü bir kasa toplamaktan zerre anlamıyorum. İstanbul'da bu işi kime yaptırabilirim? Profesyonel hizmet veren yerler var mıdır? Dolandırılmaktan çekiniyorum bu tip konularda. Bir termal macun mevzusunda bile neler dönüyor..

Hepsiburada üzerinden MSI Trident X Plus 9sf-087eu inceledim, sonra biraz araştırdım herkes tek olayının minimalliği diyor. O fiyata 4K ekran + SLI 2080 sistem toplanırmış. Çok ikilemde kaldım. Benim gibi bir çaylağa akıl verir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Bir sorum daha var. Tengo nasıl bir markadır? MSI'dan daha uygun fiyatlara sistemler satıyor.

Not: İncelediğim bilgisayar bu;https://www.hepsiburada.com/msi-trident-x-plus-9sf-087eu-intel-core-i9-9900k-32gb-1tb-512gb-ssd-rtx2080ti-windows-10-home-masaustu-bilgisayar-p-HBV00000K472F?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losgalacticos -- 21 Eylül 2019; 0:2:12 >

• Hocam ilk onerim kesinlikle buradan gelmeyen bir oneriye guvenip bilgisayar almayin. Bu tip butceleri sever bizim forum

Asagidaki konuda sizin butcenize yakin oneriler bulunuyor, bu konuya yorumlar gelirken okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Monitorunuzun ozelliklerini de paylasabilirseniz cok iyi olur. Cozunurluk ve Hz bilgisi onemli.

https://forum.donanimhaber.com/10-tane-super-oyun-sistemi-senin-tercihin-hangisi--140037739#140037739
  • Şimdiden hayırlı olsun öncelikle :)

Eğer montajdan da anlamıyorsan Inventus bilgisayarı tavsiye ediyorum. Mükemmel montaj, test ve teslimat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Hocam ilk onerim kesinlikle buradan gelmeyen bir oneriye guvenip bilgisayar almayin. Bu tip butceleri sever bizim forum

Asagidaki konuda sizin butcenize yakin oneriler bulunuyor, bu konuya yorumlar gelirken okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Monitorunuzun ozelliklerini de paylasabilirseniz cok iyi olur. Cozunurluk ve Hz bilgisi onemli.

https://forum.donanimhaber.com/10-tane-super-oyun-sistemi-senin-tercihin-hangisi--140037739#140037739
    Hocam monitörüm 23,8'' IPS, 1920x1080, 5ms tepki süreli bir Philips. Biliyorum 4K monitör gerek bu işe. Peki MSI hazır sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuda verilen ilk mesajda en alt tavsiyenin 1 tık üstü kendisi.

@lofer_freud Çok teşekkür ederim. Siz inventus'ta mı toplatmıştınız?

• Evet. Çok memnun kalmıştım. Sonrasında da inventustan alışveriş yapmaya devam ettim.

İlgili ve işin ehli insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Evet. Çok memnun kalmıştım. Sonrasında da inventustan alışveriş yapmaya devam ettim.

İlgili ve işin ehli insanlar.
    Çok teşekkür ederim hocam peki gidip durumu, isteklerimi anlatma şansım var mı? Yoksa sadece network, mail üzerinden mi çalışıyorlar?
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Ahahah aynen, attığınız konulardan çok şey öğrendim ben de cidden forum 15-20 bin tl aralığında master yapmış konumda. Alt segment önerileri bu kadar başarılı olamayabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Mat Bilgisayardan güzel fiyat alabilirsiniz,
    3800x-2080ti ikilisinden aşağı düşmeyin kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Mat Bilgisayardan güzel fiyat alabilirsiniz,
    3800x-2080ti ikilisinden aşağı düşmeyin kesinlikle.
    9900K-2080Ti-Z390 3lüsü tavsiyeleri okuyorum hocam. Şu an bayağı bir sekme açık ekranda

Mail atayım birazdan Mat bilgisayara da. Teşekkür ettim.
    https://inventus.com.tr/mi_inventus/ContactUs.aspx

Eskiden Sukru Saracoglu stadinin yaninda ufak bir daireden yurutuyolardi operasyonu. O zamanlarinda gidip alisveris yapardim. Sonra Kosuyolu'na tasindilar. Onerdigim arkadaslarimin hepsi de cok memnun kaldi. Gidip yardim alabilirsiniz, gercekten yaptiklari isin ehli insanlar, guzel oneri vereceklerini dusunuyorum. Linkini paylastiginiz urun ise asiri pahali, daha ucuza daha guzeli hazirlanabilir. Size onerim Inventus'a mail atin, butcenizi soyleyin, size bir oneri sistem hazirlayip mail atsinlar. Sonra o bilgiyi burada paylasin degerlendirelim. Ek olarak konu basligina 20.000 TL butce yazarsaniz daha cok ilgi cekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 21 Eylül 2019; 0:0:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

https://inventus.com.tr/mi_inventus/ContactUs.aspx

Eskiden Sukru Saracoglu stadinin yaninda ufak bir daireden yurutuyolardi operasyonu. O zamanlarinda gidip alisveris yapardim. Sonra Kosuyolu'na tasindilar. Onerdigim arkadaslarimin hepsi de cok memnun kaldi. Gidip yardim alabilirsiniz, gercekten yaptiklari isin ehli insanlar, guzel oneri vereceklerini dusunuyorum. Linkini paylastiginiz urun ise asiri pahali, daha ucuza daha guzeli hazirlanabilir. Size onerim Inventus'a mail atin, butcenizi soyleyin, size bir oneri sistem hazirlayip mail atsinlar. Sonra o bilgiyi burada paylasin degerlendirelim. Ek olarak konu basligina 20.000 TL butce yazarsaniz daha cok ilgi cekecektir.
    Çok teşekkür ederim hocam. İlgili maili az önce yolladım. En kötü gider görüşürüm uzak değil bana çünkü.

selam vatan pc de kdv indirimi var ekran kartını kaçırmadan siparis verebilirsiniz işlemci de gene uygun fiyatları inteldende uzak durun

klavye fare sizin tercihiniz keyfinize kalmıs

ugraşmadan vatan subeden toplatırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 21 Eylül 2019; 0:36:17 >
  • İntel alacaksanız bence 10.nesli bekleyin 1 aya çıkacak zaten
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    2020 de çıkcak diyolar hocam.
    Daha üç ay var.

• @ReflexAction Araba işi gibi hocam sürekli yenisi 1 aya çıkacak Ekim'in başı gelsin de belki bir açıklama yapılır.

@asko56 İşler yüzünden kaçırdım hocam. Ekim ayında yine gelir belki.
    kdv indirimine gerek yokki hocam zaten sizin için zaten bütçeniz fersah fersah yeter illa vatan olcak diye bir kaide yok birde vatan acayip kazıkcı sırf indirimde biraz normal fiyalara dönebiliyor yoksa vatndan sistem alınmaz
  • Toplama al.
    Ryzen 9 3900x ve 2080ti düşünülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Losgalacticos

buyur bende çok alısveriş yaptıgım istanbul firması ve güvenilir yerlerine gidip yaptıgım sistemi topalatabilirsiniz 2+1 ses sistemi laptopdan geçiceginiz için sesi nerden alıcaksınız sıfırdan kasa toplanıyor sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 22 Eylül 2019; 21:6:39 >
  • incehesap.com'dan Topladığım Bilgisayarın Parça Listesi

İşlemci: AMD Ryzen 7 3800X 3.90GHz 36MB Soket AM4 Fanlı İşlemci (1 x 2.886,41TL)
    Anakart: Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart (1 x 2.156,36TL)
    Ram: Team T-Force XCALIBUR RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Siyah Gaming Ram - TF8D416G3200HC16CDC01 (1 x 781,45TL)
    Ekran kartı: Gigabyte GV-N208TAORUS X-11GC Aorus GeForce RTX 2080 Ti Xtreme 11G 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming Ekran Kartı (1 x 10.274,81TL)
    SSD disk: Samsung 970 Evo Plus 500GB 3500MB/3300MB/s NVMe M2 SSD Disk - MZ-V7S500BW (1 x 844,97TL)
    Monitör: Samsung LC32JG50QQMXUF 31.5 (1 x 2.503,4TL)
    Kasa: Corsair Carbide Serisi 275R CC-9011131-WW ATX Pencereli Mid-Tower Beyaz Gaming Kasa (1 x 520,5TL)
    Kasa güç kaynağı: GamePower GM-1050 APFC 14cm 80+ Silver 1050W Psu (1 x 478,72TL)

Toplam Fiyat: 20.446,62 TL (KDV Dahil)

incehesap.com PC Toplama Sihirbazı ile oluşturulmuştur

Eğer imkanın var ise bu liste ile gidip dükkanda çay içip pazarlık da yapabilirsin biraz, en kötü mousepad filan hediye koparırsın

Tercihini İnventus Bilgisayardan yana da kullanabilirsin.

İnventus ve İncehesap , çok fazla alışveriş ettim en ufak sıkıntı yaşamadım.

• Sinerji Bilgisayar'ı öneririm hocam. Üsküdar/Altunizade'de güzel bir mağazaları var. Daha önce hem kendim, hem arkadaşlarım oradan sistem topladılar. Çalışanları sıcakkanlı ve güleryüzlü insanlar. Montaj, kablolama, teslimat hepsinden çok memnun kalmıştık.

Bütçeni ve taleplerini belirten bir mail atmanı öneririm. Müşteri hizmetleri genelde hızlıca dönüş yapıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.