Şimdi Ara

2 Troll Ranked (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: qReencH

2 ap ne alaka ya Troll Pick yapmış Ahri baştan yenilmeye mahkummuşsunuz zaten.

haklısın kardeşim :) benle duo girebilir misin peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Em Mathers

1115 diye elo olamaz ki. hayatımda böyle elo görmedim :ASDAS:DA

Arada profiline bak .
  • Bu nedir ya ? herkes böyle konu açsın o zaman
    "OMGOMG FEEDER OMGOMG"
    "POLONYALILAR NOOB"
    "RUSLAR NOOB"
    WEST VERSİYONU:
    "ALMANLAR NOOB"
    "FRANSIZLAR NOOB(katılıyorum buna ama neyse)
    "RANKED DUO GİRCEK"
    "OMG RANKEDDA TROLLENDİM ADAM RAMMUS ALDI FULL POT ALDI SONRA GİTTİ FEEDLEDİ"
    "BAKIN BEYLER PENTA ATTIM(5 dk sonra konunun içinde konuyu açan mesaj atar) İKİ İE ALDIM TAMAMMI SORUNUNUZ NE? BENDE SORUN YOK 2 İE DOĞAL BİŞEY HEP VAYNE'E ÖYLE KASARIM.(10 dk sonra 1 mesaj daha atar) VAYNE İLE İLK KEZ OYNADIM ONDAN BÖYLE BİŞİ YAPTIM."
    ve bu kuyruk devam ediyor.... Burdan gürsel abimizi lol konudışı altbölümü yapmaya çağırıyorum yada Lol kötü/iyi oyunlar çöplüğü/ağlama duvarı/pro yeri falan filan gibi yerler açıp, üst konu yapıp buraya bunları yazmayanı,buralara gereksiz konu açanı da uzaklaştırmak gibi güzel bir uygulama yapmasını diliyorum. Hadi ben gidiyorum(feci kafiyeli oldu)

• iyi olmuş banane
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

iyi olmuş banane

troll?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Bu nedir ya ? herkes böyle konu açsın o zaman
    "OMGOMG FEEDER OMGOMG"
    "POLONYALILAR NOOB"
    "RUSLAR NOOB"
    WEST VERSİYONU:
    "ALMANLAR NOOB"
    "FRANSIZLAR NOOB(katılıyorum buna ama neyse)
    "RANKED DUO GİRCEK"
    "OMG RANKEDDA TROLLENDİM ADAM RAMMUS ALDI FULL POT ALDI SONRA GİTTİ FEEDLEDİ"
    "BAKIN BEYLER PENTA ATTIM(5 dk sonra konunun içinde konuyu açan mesaj atar) İKİ İE ALDIM TAMAMMI SORUNUNUZ NE? BENDE SORUN YOK 2 İE DOĞAL BİŞEY HEP VAYNE'E ÖYLE KASARIM.(10 dk sonra 1 mesaj daha atar) VAYNE İLE İLK KEZ OYNADIM ONDAN BÖYLE BİŞİ YAPTIM."
    ve bu kuyruk devam ediyor.... Burdan gürsel abimizi lol konudışı altbölümü yapmaya çağırıyorum yada Lol kötü/iyi oyunlar çöplüğü/ağlama duvarı/pro yeri falan filan gibi yerler açıp, üst konu yapıp buraya bunları yazmayanı,buralara gereksiz konu açanı da uzaklaştırmak gibi güzel bir uygulama yapmasını diliyorum. Hadi ben gidiyorum(feci kafiyeli oldu)

Fransızlar büyük noob. Adam Yi almış damage vuramıyor 3 pd alıyor. Ya akıl yok yada bilerek yapıyor anlamadım gitti.

Bu arada Şehir değil Castle oLcAk QNQs

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.