Şimdi Ara

2 Temmuz Ehliyet Sınavına Girenler (SINAV BİTTİ) ...:::ANA KONU:::... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
5.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 5 Mayıs 1994 Doğumluyum. 5 Mayıs 2011 de 18i Dolduruyorum. Ertesi Gün 6 Mayısta İlk Nereye Başvuru Yapılır. İlk Başvurudan Ehliyet Elime Geçene Kadar Olan Donemi Anlatabilirmi Biri ?
  • arkadaş girdi hepsinden 100 çekmiş TC sini verdi baktm dogru .. kuzende 100 puandan aldı seneye bende giricem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenSetz

Ben 5 Mayıs 1994 Doğumluyum. 5 Mayıs 2011 de 18i Dolduruyorum. Ertesi Gün 6 Mayısta İlk Nereye Başvuru Yapılır. İlk Başvurudan Ehliyet Elime Geçene Kadar Olan Donemi Anlatabilirmi Biri ?

2012 de dolduruyosun
  • Pardon Yanlıs Yazmısım Zaten Mayıs 2011 i Geçtiğimize Göre Sorun Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

Orijinalden alıntı: döncem canavarı

quote:

Orijinalden alıntı: bmurat07

7sinde direksiyon sınavına girdim arkadaşlar sınavı geçtim acaba ehliyetim ne zaman çıkar daha doğrusu dosyam sürücü kursuna ne zaman gelir ?

7-8 güne çıkar belki de daha az bile olabilir randevunu alırsın taş çatlasa 3 gün sonraya gelir randevu. sonra gidersin işlemleri halledip 1 hafta sonra ehliyetini eline alırsın!

1 haftada dosyayı aldım. ertesi gün emniyetten ehliyeti aldım. anlattığın kadar uzun sürmez...

bizde emniyette işleri hallettikten sonra 3-4 gün sonrasına gel al dedi heryerde farklı demekki ya da yoğunluğa göre değişiyor

• Küçük bir ilçede yazıldım çabuk almak için. 13:20 de evden çıktım 13:35 de harç ödedim adam geç geldi ilk sırada bendim 13:45 karakola gittim adam 16:30'da gel dedi.Öğrenciyim abi işim var dedim yarım saat sonra gel dedi.Yarım saat sonra gittim aldım
  • 6 ağustosta girenler naptı
  • almayan kaldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

almayan kaldı mı

Hala sertifika bekliyorum.dolandırıldığımı düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erman

80 84 97

98 96 94 adaşız erman ist. kartal
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.