Şimdi Ara

2 Tablet arasında kaldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar altta özelliği verilen 2 tablet arasında kaldım sizce hangisi ve nedenini açıklarsanız sevinirim eğer başka bir ürün tavsiye etmek isterseniz kabulumdur fiyat 300 tl geçmeyecek ve 7" olmasın lütfen
     2 Tablet arasında kaldım yardım

• Concort al hocam işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

Concort al hocam işini görür.

arkadaş almıştı cocuk her hafta yazılım atmaktan bıkmıştı cihaz kapanıyor yazılım atmadanda acılmıyor pilde cok kotu kac kere servise gitti bir tek concord kalsa yine almam
  • quote:

Troll musun ? Her konunun altina Concord yaziyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

quote:

Kardeş doğru konuşş...adam tafsiye istiyor bnmde tafsiyem concort..kimene,sanane,yeni bi konu açılsa tablet önerisi diye gene concort derim yasakmı...boş konuşma forumun tadını çıkart.
  • quote:

quote:

quote:

Kardeş doğru konuşş...adam tafsiye istiyor bnmde tafsiyem concort..kimene,sanane,yeni bi konu açılsa tablet önerisi diye gene concort derim yasakmı...boş konuşma forumun tadını çıkart.

Son cumlenden dolayi troll oldugun anlasiliyor yaş maximum 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CBD65149 -- 3 Ocak 2014; 22:45:54 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Son cumlenden dolayi troll oldugun anlasiliyor yaş maximum 14

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

arkadaş almıştı cocuk her hafta yazılım atmaktan bıkmıştı cihaz kapanıyor yazılım atmadanda acılmıyor pilde cok kotu kac kere servise gitti bir tek concord kalsa yine almam

Arkadaş almış dediğiniz pek doğru gelmedi kaldıki Concord hizmette çok iyi hiç bir müşterisini bilinçli mağdur etmez.Arkadaşınıza söyleyin garanti belgesi ile birlikte merkez servise gönderin.
    En kısa sürede sorununuz çözülecektir. Gerçi biz bu duruma inanmadık.
    Markayı kesin almayın deyişiniz manidar. Lütfen karalama yapmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONCORD Teknoloji -- 25 Ocak 2015; 23:20:56 >
  • cihaz modeli c-701 silver edition anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi sürat kargo yanılmıyorsam teknik servisiniz gaziantep 'ti oraya gönderdik 2 kez sarj problemi yüzünden bataryası değiştirildi ama 2-3 ay sonra yine aynı problem başgösteriyor ayrıca cihaz kapandıktan sonra açılmıyor sürekli rom atmak zorunda kalıyorsunuz ünide ev arkadaşımdı faturasını istiyeceğim ama aleti sinirinden çöpe attığını biliyorum cinden ürün getiriyorsunuz bu amaçta paralar yatırıyorsunuz bari iyice test edip getirtin ürünleri c-701 modeli 2. sınıf kalite bile diyemiyeceğim kusura bakmayın hala inanmıyorsanız yapacak birşeyim yok size tek söyliyeceğim ürün kalitelerinizi arttırın yoksa işiniz bu rakiplerle çok zor

@CONCORD Teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 26 Ocak 2015; 11:07:34 >
  • Lütfen ürününüzün sorunu bir not kağıdına yazıp MNG, Sürat veya PTT kargo anlaşma kodlarıyla merkez servisimize gönderiniz.
    Sorununuz gözden geçirilip yardımcı olunacaktır.

Genel olarak markamız üst düzeyde kalite yapmaktadır. Ancak genel olarak içerisinde azda olsa sorunlu ürün çıkabilir. Önemli olan çözümsüz kalmamasıdır.

Saygılarımızla
  • Bu forumda geriye dönük Concord diye bir arat bakalım,kaç kişinin canı yandığını görürsn.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç kimsenin canı yanmamış yanmayacak. Başka varsa sizin gibi karalama için yazılmış içi yanmışlar var. Siz kimsiniz belli değil.

Ama bizler yazıyoruz. Bakın buradayız hizmet için kalite için memnuniyet için

Lütfen sorununuz varsa bizimle iletişime geçin.

Firmamız 21 yıllık tecrübesiyle 5 koldan hizmetini en iyi şekilde yapmaktadır.
  • Konuyla hiç bir ilginiz yok hatta Concord ürünlerinin yüksek memnuniyet dönüşlerini bilmediğiniz ve gerçek kullanıcımız olmadığınız için üzülüyoruz sizin gibi markalara firmalara.

Daha çok çalışın bir yerlere gelirsiniz.

Bu markanın ne kadar edeceğini sizler ölçemezsiniz oturduğunuz pc başında.

Concord Türkiye'nin gururudur. Sizden bir şeyler öğrenmek eksiklerimiz görmek isterdik ama niyetiniz ortada

Burası kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamak için cevap yazıyoruz. Sizinle muhatap olmak istemiyoruz.

Farklı konu yerinde kendi markanız için çalışınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONCORD Teknoloji -- 27 Ocak 2015; 12:33:48 >
  • Gecen sene piranha quattro 9.7 aldim.
    Aklina gelebilecek tum oyunlar calisiyi asphalt batman turu hersey kasmadan aciliyo sadece ekran cozunurlugu biraz dusuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fus Ro Dah -- 27 Ocak 2015; 17:12:13 >
  • Concort onermem,bence 7 inch al lg gpad v400.
    Servis,hizmet ve fp olarak gayet basarili bir markadir lg.

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Concord yeni cihazını mutlaka deneyin. Rakipsizdir.
    Sizlerde göreceksiniz ki fiyat kalite orantılı herşeyiyle mükemmel
  • Concord al

• Alwiner işlemcili cihaz alınmaz. Paranı en yakın çöp konteynerına bırak daha pratik olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer tablet istiyorsan lenovo işini görür şahsen ben bir lenovo kullanıcısıyım tavsiyem lenovodur.
  • arkadaşlar geçen sene actığım bir konu 2 tablet sormustum konunun concordla alakası bile yok kapatın artık bu konuyu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.