Şimdi Ara

2 Şubatta ehliyet sınavına girecekler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
1
Favori
14.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese başarılar. Sizler şu sıralar ilgilisiniz diye soruyorum:
    1. bugün harekete geçsem ve herşeyin yolunda gittiğini varsayarsak ne zaman ehliyetimi alabilirim? Yani kurs, sınavlar, emniyet ve diğer süreçlerin tamamı ne zamanı bulur?
    2. Bundan sonraki ilk ehliyet sınavı ne zaman?
    3. Antalya'da sınava girecek olan var mı?

• Calismayan kervaninda bende varim. Hayirlisi :)

• yarnki sınavda herkese başarılar arkadaşlar bende çıkmış soruları çözeyim bari şimdi
  • 1 haftadir calisiyorum oylesine (kursa yazildim ama gitmedim herkes gibi ), son 3 sinavi bugun cozdum, cok basit arkadaslar, rahat geciliyor hepsi, aralarda cok sacma soru ve cevaplar var, ayni sekilde 2-3 tanede zor soru var.

Ama simdi 60 soruya dustu, sirf kaziklari sorucaklarindan, gecemeyen cok olucaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Herkese başarılar. Sizler şu sıralar ilgilisiniz diye soruyorum:
    1. bugün harekete geçsem ve herşeyin yolunda gittiğini varsayarsak ne zaman ehliyetimi alabilirim? Yani kurs, sınavlar, emniyet ve diğer süreçlerin tamamı ne zamanı bulur?
    2. Bundan sonraki ilk ehliyet sınavı ne zaman?
    3. Antalya'da sınava girecek olan var mı?

1) Martın ortası gibi
  • Uçlu kalemle girebiliriz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Uçlu kalemle girebiliriz değil mi?

+ 1

önemli bir ayrıntı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

quote:

Orijinalden alıntı: darkwolf33

ya bu ne biçim ilgisizliktir ben anlamadım.yahu adamlara taa 20 ekimdeki sınav zamanında kayıt yaptırdık aralıktaki sınava girelim diye tamam dediler sınav haftası geldi kaydım yok gittik konuştuk yok sistem yaptı bilgisayar almadı vs. dediler sizi kesin şubattaki sınava alır girersiniz dediler şimdi internetten baktım yine aynı terane bir de utanmazlar parasını da alıyorlar biz hiç birşeye karışmıyoruz onlar harcı felan yatırıyor (güya kolaylık) taksitlendirme ile tabii ki.Neyse ama bugün kafam çok pis attı heralde gidip parayı da alıcam.Birde utanmazların dedikleride yok daha önce giripte sınavı geçemeyenler girecek te o yüzden kontenjan doldu baya bi sinirliyim k.bakmayın

paranı geri al hocam, bildiğin sorumsuzluk. şubattaki sınavdan sonra ehliyet alma zorlaşıyor diye bi söylenti var bide, umarım size denk gelmez.

hocam aynı pislik banada yapıldı acıkcası , buyuklerımız s******** g****** davası olmaz derler paranı almakla felan ugraşma boşuna

• Bide yarın cumartesi sabah kırtasiyelerde kapalı olur hadi işin yoksa kalem ara
  • Böyle bir saçmalık olabilir mi yav sınava girmeden önce 120 soru dendi giriyoruz 60 soru olmuş eğer gözetmenler yardım etmezse boku yedik
  • Sorular zor mu olacakmış..
  • arkadaşlar allah rızası için şu uçlu kalem mevzusunda bir bilginiz var mı?
  • VATANDAŞINDAN BU KADAR ÇOK NEFRET EDEN BİR ÜLKE DAHA YOKTUR.... SINAVIN 60 SORUYA İNDİRİLMESİNİN TEK SEBEBİ DEVLETİN DAHA DA ÇOK VATANDAŞINI YOLMAK İSTEMESİDİR, SORU SAYISI ÇOKKEN GEÇME ŞANSI DAHA ÇOK İKEN SORU SAYISI AZ OLDUĞUNDA KALANLAR TABİKİDE ARTACAKTIR VE BÖYLECE SINAV HARCININ TEKRAR YATMASI SAĞLANACAK DEDİĞİM GİBİ VATANDAŞINDAN BU KADAR NEFRET EDEN, BU KADAR YOLMAYA ÇALIŞAN BİR DEVLET DAHA YOKTUR DÜNYADA......................

• quote:

arkadaşlar allah rızası için şu uçlu kalem mevzusunda bir bilginiz var mı?

kalem getirilebilir denmiş, niteliği hk. bilgi verilmemiş ama kurşun kalem götürüp işi şansa almak lazım bakkalarda satılıyor 1 tl ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

quote:

arkadaşlar allah rızası için şu uçlu kalem mevzusunda bir bilginiz var mı?

kalem getirilebilir denmiş, niteliği hk. bilgi verilmemiş ama kurşun kalem götürüp işi şansa almak lazım bakkalarda satılıyor 1 tl ye

Saol kardeşim
  • 60 soru olacağı kesin mi beyler? Yandık o zaman lan ben çok az çalıştım
  • 60 soru kesin..bana da dün belgeyi almaya gittiğimde söylediler..En iyi son 2-3 sınavları çözmek
  • Bu site çok iyi ben hep burdan çözdüm şimdiye kadar en düşük not 70 oldu o da ilkyardım İlk yardım zorlayacak gibi

http://www.ehliyetsinavsitesi.com/
  • ilkyardıma dikkat edin hem soru sayısı az hemde zorluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 1 Şubat 2013; 21:46:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.