Şimdi Ara

2 senelik gelişim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelişiminiz çok iyi tebrik ediyorum kolunuzun ölçüsü kaç cm acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazar Angel0v kullanıcısına yanıt
    Daha bugun ölçü aldım. 37.5 geliyor iki kolda

• Hocam sizde skolyoz mu var?
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    Bir miktar olabilir hocam hiç kontrolünü yaptirmadim. :))

• Taktik maktik yok vur ağırlıklara gitsin

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

• Seni hatırlıyorum nick değişmiş galiba. Birde sende duruş bozukluğu mu var hafif yan duruyorsun adını unuttum hastalığın.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Evet isim degisti :)) skolyoz bahsettigin sanırım. Cocuklugumdan beri var benim bir omuz daha aşağıda. Omurgadanmı, kas dengesizligimi bilmiyorum büyük ihtimal hafif derecede skolyoz var kendimi bildim bileli öyle çünkü.

• güzel gelişim. Sırt ağrısı falan oluyorsa mutlaka doktora gidin skolyoz o kadar da düşük derece değil gibi ama film çekerek belli oluyor en net bir doktora gidin belki fizyoterapiste yönlendirir
  • 74 kg yim yim şuan. Nisana kadar 77-78 olup ardından 2 ay icinde haziran başında yağ oranını yuzde 10 bandına cekmeyi hedefliyorum. Bakalım başarilı olucak mı

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 2 Ocak 2019; 3:22:54 >

• cok ama cok basarili. herkese ornek olabilecek degisim. obur bolgelere gore sirt bi tık geri kalmis ama sirtta iyi yanü. tebrik ederim. Pm attim bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim

• Shirohige44 S kullanıcısına yanıt
    Mesaja cevap verdim. Sırt biraz geride farkındayım, bu hafta itibariyle sırta bir miktar daha fazla yüklenicem. İleride çok daha iyi bir formu buraya koyucaz umarım teşekkürler hocam.

• Göğüs arasi boşluğunu dolduramamışsin; olmamiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun icin bilge adam reis ten online pt alacağım ve boşluğu dolduracağım

• masterkame kullanıcısına yanıt
    adamsın baba, ok
  • Güncel kilo 74.8. 2.5-3 ay daha büyüyeceğim, ardından bütün yağlara inatçı alt karın dahil sonsuza kadar elveda diyeceğim.

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

• Baya sağlam değişim helal olsun.Beslenmen nasıl hocam? Kalori, makro hesabı hergün yapıyor musun?

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    İlk Bi sene serbest beslendim. Açıkçası ilk bi sene fazla bişey koyamadım ben. Deneme yanılma ya gitti diyebiliriz bu süreç. İkinci sene hem beslenme ve antrenmanda yeterince bilgilendigim İcin gayet iyi bir gelişim yaşadım. Suan makro hesaplamasamda kalori hesabı tutuyorum. Yediklerimi not ederim. Oldukçada titizim. Mesela 2800 kalori hakkım var. Bugün biraz ölçü kaçtı 3300 aldım diyelim. Ertesi gün 2300 alırım dengelerim. Mesela bugun yeterli beslenemedim 2000 kalori alabildim ertesi gün 3600 alırım dengelerim. Gunluk ortalamayı tuttursam yeterli benim İcin. Neler yediğime gelince protein olarak sadece hafta içi hergün 300 gr tavuk yiyorum. Karbonhidrat olarak bulgur pirinc makarna bunlardan birini tercih ederim. Gün aşırı 2,3 tane yumurta tüketirim. Haftasonu tamamen serbest beslenirim. Kalori hakkım izin verdiğince tatlılar aburcubur alkol herşey serbest kısıtlama yok.

• Bom

2 senelik gelişim

• onlar konusur biz yapariz 8

• masterkame kullanıcısına yanıt
    Güncel kol ölçüsü ne hocam sağ/sol? Birde evde mi çalışıyorsun 2 yıldır, yoksa salona gidiyor musun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.