Şimdi Ara

2 senelik gelişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 senede elimden gelenin en iyisini yaptim. 2 sene onceki fotolarda 107 kg yim. alttaki fotolarda Aralık itibariyle 73 kg yim. Arada bi güncellerim burayi kendi gelişimimi takip etmek amacıyla.

Başlangıç

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

Şuaki form

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

26.01.2019 güncel

2 senelik gelişim

2 senelik gelişim

Şu kolaj şuraya kıvrılsın :)) sırasıyla obez, zargana, fit

2 senelik gelişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 3 Şubat 2019; 21:1:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oha Seneye yarışmaya falan başlarsınız bu hızla bence hocam. Şaka maka çok başarılı bir gelişim, bravo.
  • hocam su killari aldirinvlutfen.

• Büyük fark var. Helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıl geçmesine rağmen vücut 10 yıl gençleşmiş gibi görünüyor hocam.Tebrik ederim
  • aslayalansoyleme kullanıcısına yanıt
    Sırt bolgesini almak zahmetli oldugu İcin yaz ayları alıyorum hocam, kışın pek ellemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 8 Aralık 2018; 14:38:33 >
  • Do Squats kullanıcısına yanıt
    Bizim yarışımızda kendimizle hocam. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 8 Aralık 2018; 14:35:38 >
  • WaxKitten kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• Polipeptit kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz İcin teşekkür ederim hocam.

• Bravo kardeş. Aynı kararlılıkla ve istikrarla devam.

• kivancokten4099 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sizde benim gibi home gym cisiniz gözünüzden kaçmaz şurası obur bolgelere gore eksik kalmış diyebileceğiniz bir bölge varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterkame

Teşekkürler hocam. Sizde benim gibi home gym cisiniz gözünüzden kaçmaz şurası obur bolgelere gore eksik kalmış diyebileceğiniz bir bölge varmı?
    Belki biraz lat’lar olabilir. Ters tutuş db / barbell row üst sırttan ziyade kanatları hedef aldığı için eğer halihazırda yapmıyorsan programına iyi bir ekleme olabilir.

• Hocam ne ameliyatı olmuştun?

• Hocam beslenme olarak ne tavsiye edersiniz. Gerçekten fark atmışsınız. Ben şu an 1.83 boy, 73-75 kilo civarıyım ama göbek malum önden gidiyor bu da canımı sıkıyor. Yemeği durduramıyorum, özellikle ekmek ve tatlı. Google Play'de bulunan antremanlara başlamak istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum. Bana küçük bir tavsiye verebilir misiniz?

• kivancokten4099 K kullanıcısına yanıt
    Ters tutuş Barbell row onceleri yapıyordum sevdiğimde bir hareketti son bir kaç aydır nedense yapmıyordum. Tavsiye için teşekkürler

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Kıl dönmesi ameliyatı olmuştum hocam. 1 ay hiç antreman yaptırmadı, %100 iyileşmesi 4-5 ay sürmüştü gerçekten lanet bir hastalık.

• Nocilisss kullanıcısına yanıt
    Bende çok iştahlı biriyim. Benim kilomda çok dalgalanmalar oldu ben çok hızlı kilo verdim ilk 4 ayda 66 ya kadar düşmüştüm ama fazla yağlıydım yinede bunu umursamadan 90 kiloları gördüm. Tam dirty bulk dedikleri olay. Özellikle 85-90 kilo bandında nerdeyse 1 sene kaldım. Ne kütle arttırdım ne yağ yaktım, çünkü yemeden duramıyordum. Bilgisizdim hem beslenme hem antreman olarak deneme yanılma yoluyla uzun sürede doğruyu buldum diyebilirim. Bu 90 kilodan inmiş halim 4 aydır diyetteydim. Ne tavsiye versem bilmem merak ettiklerinizi sorabilirsin bende çok yanlışlar yaptım beslenme konusunda disiplin kazanmam gerçekten uzun zaman aldı.

• masterkame kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oldum da iki ayrı yerinde ameliyat izi görünce daha ciddi bişi sandım. Bende iz kalmadı da o yüzden şaşırdım

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    O ameliyat izleri bebeklikten kalma hocam, bağırsak ameliyatı geçirmişim. Nasıl kestilerse artık kafam kadar iz kalmış

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.