Şimdi Ara

2. NBA 2K14 Turnuvası [PS4] - 2. Tur Eşleşmeleri Yazıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdemtas

Haydi bakalım...

erdem bugün oynadın mı 2k? ben serverlara bağlanamadım bugün. Genel bi sıkıntı mı vardı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

quote:

Haydi bakalım...

erdem bugün oynadın mı 2k? ben serverlara bağlanamadım bugün. Genel bi sıkıntı mı vardı acaba.

Bugün FIFA oynamaktan NBA'in yüzüne bakamadım. Az sonra başına geçeceğim. Haber veririm.
  • ben girebiliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

quote:

Haydi bakalım...

Bugün FIFA oynamaktan NBA'in yüzüne bakamadım. Az sonra başına geçeceğim. Haber veririm.

Ben de fifa'ya başladım şimdi 1 saat FUT oynayayım. İlk kez Fifa oynuyorum, baya sıkıntı var :)

• Umarım bugün kadro tamamlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı çıksın da tamamlansın bu gece.
  • Yaz hocam psn: mehhmettt

• Haydi son 1 kişi !!
  • Son 1 kişi kaldı, tamamladığımız an kuralar çekilecek.
  • 1 kişi kaldı da. Hadi az gayret.
  • Haydi bir kişi

• Yaz dostum beni :)
  • Oldu bitti gittii.
    Kıvanç çeker artık bu akşam kuraları :)
    Bir de Lig usulü yapılsa daha zevkli olur. Rövanşsız, herkes 15 maç. İki konferansa ayırırdık, ilk 4ler play-off yapardı. Ben fikstür hazırlayabilirim, ya da yardımcı olurum.

Turnuvaya alımlar kapanmıştır!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastiko_92 -- 8 Mart 2014; 15:20:14 >
  • Savunmalar man to man mi olacak bazı arkadaşlar oto savunma yaptırıyor ondan dedim o yönde bir kural var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Savunmalar man to man mi olacak bazı arkadaşlar oto savunma yaptırıyor ondan dedim o yönde bir kural var mı ?

Yok hocam istediginiz gibi savunabilirsiniz.

• Man to Man olsa, maç içinde üçlük için sınır konulsa olur aslında, çünkü oyunda fena üçlük giriyor. Üst üste 4 hücumda üçlük attığımı hatırlıyorum. Tamam konu NBA olunca bu mümkün ama, çok çok düşük bir ihtimal ve başıma 3-4 kez geldi. Düşünmek gerekir derim
  • quote:

Man to Man olsa, maç içinde üçlük için sınır konulsa olur aslında, çünkü oyunda fena üçlük giriyor. Üst üste 4 hücumda üçlük attığımı hatırlıyorum. Tamam konu NBA olunca bu mümkün ama, çok çok düşük bir ihtimal ve başıma 3-4 kez geldi. Düşünmek gerekir derim

En karşı olduğum şey oyun kısıtlamasıdır hocam gerçek hayatta nbade olan şeyler üst üste 3 lükler saçma yani maç içinde 3 lük sınırı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

quote:

Man to Man olsa, maç içinde üçlük için sınır konulsa olur aslında, çünkü oyunda fena üçlük giriyor. Üst üste 4 hücumda üçlük attığımı hatırlıyorum. Tamam konu NBA olunca bu mümkün ama, çok çok düşük bir ihtimal ve başıma 3-4 kez geldi. Düşünmek gerekir derim

En karşı olduğum şey oyun kısıtlamasıdır hocam gerçek hayatta nbade olan şeyler üst üste 3 lükler saçma yani maç içinde 3 lük sınırı :)

Nadir olan şeyler hocam. Farketmez tabiki sonuçta herkesin attığı üçlükler girecek. Yalnızca benimkiler değil. Ancak Man to Man olayı önemli. Cpu'ya savunma görevi verirseniz, zar zor feyk yiyiyor, oyuncunun yanından sıyrılmak çok zor oluyor. Man to Man olması bence çok daha hayırlı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

quote:

Nadir olan şeyler hocam. Farketmez tabiki sonuçta herkesin attığı üçlükler girecek. Yalnızca benimkiler değil. Ancak Man to Man olayı önemli. Cpu'ya savunma görevi verirseniz, zar zor feyk yiyiyor, oyuncunun yanından sıyrılmak çok zor oluyor. Man to Man olması bence çok daha hayırlı.

Hocam herkes serbest oynasın bence nasıl istiyorsa en güzeli

• Vallahi ben 1-3-1 Zone oynuyorum, bende mecbur çeşitli yerlerde cpu alıyor savunmayı. Ayrıca Oyun seviyesi en zorda iken boş olmazsan ardı ardına o kadar üçlük baya zor :) Bir de Herkes belli bir Slider yükleyip o slider ile oynanabilir oyun. Sonuçta NBA 2k14ü daha gerçekçi yapan hep farklı Slider'lar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.