Şimdi Ara

2 Mouse arasında Kaldım yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , ben fps oyunu(csgo,zula,pb) oynayan bir oyuncuyum yaklaşık 5 yıldır 10 tl lik bir mouse kullanıyordum malesef kırıldı.Açıkçası Pahalı bir bütçem yok gösterişide sevmem, benim için mousenin nasıl olduğu önemli değil aslında 5 lıralık mouse versende oyunumu yine iyi oynarım ama artık bende sizlere ayak uydurmaya çalışıyorum.Araştırdım araştırdım ve altta linki olan 3 mouse'yi buldum yanında da güzeller güzeli mousepad'ları hediye ediyolarmış.Bu üç üründen hangisini almalıyım,gaming mouse'den anlayanlar ustalarım yardımcı olursa sevinirim.
    http://www.hepsiburada.com/trust-ziva-21512-oyuncu-mouse-ultra-ince-mouse-pad-p-HBV000006NZGS
    http://www.hepsiburada.com/everest-sgm-x7-pro-usb-siyah-gaming-mouse-pad-ve-oyuncu-mouse-p-HBV00000785HZ?magaza=MalcomBilgisayar
    http://www.hepsiburada.com/everest-sgm-x7-kablolu-oyuncu-mouse-mouse-pad-p-BD802157?magaza=Nethouse&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwgIPOBRDnARIsAHA1X3T8hucdLIq6YM37TFDcPZ4zhiAulCjhCrN4cs9H0Gxj_gvhSfcg938aAry3EALw_wcB

(everestin ürünleri aynı model olduğu için 2 dedim pro farkı var onu bilmiyorum)

• ikisi de kotu bence bunlarin. Elinin boyutu ve tutus sekli cok önemli. Benim actigim konuyu incelemelisin. Ben 6 senelik mouse kullandim 3 tane yeni mouae aldim hicbiri olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim bak eğerki mousenın ozellıklerı onemlı değil iyi mouse bence nedir ele iyi oturması elini terletmemesı ele iyi oturdugu zaman her türlü daha iyi performans gosterırsın elinin terlemeside ayrı bı konu bu everestın mouseları fılan elı çok terletıyor bızzat kullandım bırazcık daha para koy bloody v7 var yada bloody serısınıde alabılırsın x7 alabilirsin bunların fiyatlarıda uygun ayrıca a4tech bloody ve x7 serisinde elinin terlememesı için mousenın ustunde ince plastıkten bır doku var ve gayette işe yarıyor
    bi değerlendir ha benım butcem çok kısıtlı dıyosan ona yapacak birşeyim yok iyi günler.
  • Merhaba,

Mouse böyle "hangisini alayım" durumundan ziyade kendinizi hangisinin rahat ve akıcı hissettirdiğine bağlı olarak alınacak bir ekipmandır. Linklerini attığınız bu mouse'ları maddi olarak uygun bulduysanız gidip Vatanbilgisayar teknosa gibi yerlerde inceleyin. Elinize oturuşu, materyal kalitesi vs vs. Böyle bir imkanınız var iken kalkıp buradan birisinin deneyimine güvenerek böyle ürünleri almak anlamlı değildir.

Saygılar
  • Usta teknosanın felan hergün önünden geçiyoruz girmeyi bizde biliyoruz ucuza gaming mouse bulunmaz öyle yerlerde,git al 15,20 liraya,çalışan bir insan olduğum için günlük oynayacağım süre en fazla 2 saat. O yüzden de okadar bütçe ayırmam.dediğimi anlamadın heralde sen 2 tane mouse hangısı ıyıdır dedım sadece ,everest'ten çok olumsuz tepgiler geliyor birkere daha geldiği için. Ben trustu alayım hem ucuz hem görünüşü,ve şeklide güzel duruyor elimde iyi durur. ilginiz için eyvallah,
  • tw38 T kullanıcısına yanıt
    Saygı çerçevesinde kalırsan mutlu oluruz. İki üründe "Gaming" kelimesini hak etmeyen ürünler. O fiyatlara Avago A3050 bile olmuyor. ofis sensörü falan var onlarda 2si arasında tercih yapılacaksa herşeye rağmen X7 Pro Olurdu tercihim.
  • mttzn kullanıcısına yanıt
    usta dediklerini dikkate alırım işin ras gelsinde, saygı çerçevesinde kalırsan ne alaka onu anlamadım valla, çerçeve varda benmi göremiyorum , yanlıs yazdıgım ne?
  • Merhabalar , Mouseye ayırdığınız bütçeyi belirtebilirseniz size severek yardımcı olmak isterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.