Şimdi Ara

2 milyon lira param var ne işi kurayım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git bi kaç tane ev al birinde sen otur diğerlerini kiraya ver bir de araba al oturacağın evi döşe sonrada git kendini geliştir o kurs senin bu kurs benim yap kiralar zaten sana para olarak geri döner tekrar birikim yaparsın yada büyük şirketlere ortak ol...
  • eski parayla 2 milyonu kastediyor sanırım
  • Banka faizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi parayla, ISBN veriyorum? Ben ki en büyük para değerlendirici şirketlerin birinde CEO olarak çalışıyorum.

• o 2 milyonu nasil kazandiysan ona devam et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilimsel araştırmalar yapan bi şirket ve ayda yilda bir kere bilim insanlarını Türkiyede toplayan bi konferans düzenle . Bunu yaparsan belki bir yararı olur . Serious

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReidenLake. -- 6 Mayıs 2014; 15:32:47 >
  • Bende olsa o para sadece faiziyle geçinirdim.Yanılmıyorsam aylık 11-14 milyar gibi bir değerdi oda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED1ADA31 -- 6 Mayıs 2014; 18:31:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zengin Adam

quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

quote:

quote:

Türkiye'de oyunları, konsolları ucuza satan bir site kur.İlk başta çok çeşitlilik olmayabilir.Zamanla büyütürsün işi.Oyun başı masrafları çıkarınca %5 kar et.Biz senin her forumda reklamını yaparız.Fiyatlar ucuz olunca da satışın çok satışın çok olur.İnternetten satışda da masrafın olmaz.Örnek olar PSOYUNU.COM konsol oyunlarını bimeks teknos gibi yerlerin yarı fiyatına satıyor.Eğer bu işe girersen oyunlar PSOYUNU.COM ile aynı olursa baya kar edersin.BIM mantığı yani.(çok ciddi reklamını yaparız bu arada.En 20-30 foruma yazarım.

+ yan yatmis sekiz.

"+yan yatmış sekiz" derken neyi kasteddin?

sonsuzluk isaretini :)

Evet biliyordum.O an aklıma gelmemiş.Teşekkürler.

• Gitti Gidiyor satacısı ol.İnsanlar o siteye bayağı güvenir.

• abi 100 lira gönderir misin?
  • yeni paraylaysa sa knk naber
  • 4 tane ev al kiraya ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

halı saha olabilir.

yada ben olsam makine müh yada inşaat okur o parayıda kaynak olarak kullanip. geleceği olacak küçük şirketlere ortak olurdum

mesela bir parça üretim tesisine

Fransız İhtilali'nin hem avatarında hem imzanda olması ilgimi çekti çok mu büyük hayranısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

at o parayı bankaya git bir kuzey avrupa ülkesine mis gibi faizini ye ne işi ne çalışması gez toz eğlen aylık olarak kaç bin lira faiz getirir

Yalnız TL olarak pek bir + sı olmaz avrupada o faizin. Türkiyede kalırsa daha iyi gibi.Avrupada o paranın kıymeti yok , asgari ücretler bile buradaki uzman doktorların maaşları kadar oluyor bazen. Avrupadaki ülkelere göre asgari ücretler değişiyor , asgari ücretler avrupada 4 milyardan başlar , net 19-20 milyara kadar çıkar ülkelere göre )

Misalen İsviçre'de aylık asgari ücret brüt : 6828 Euro = ortalama 20 milyar , Net : 5600 Euro = ortalama 17 milyar eder eski türk parasına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 6 Mayıs 2014; 19:43:20 >

• bgs0 kullanıcısına yanıt
    vay a.. asgari ücrete bak gerçi ona göre de giderleri vardır ama neyse o zaman parayı burda bir bankaya atsın gitsin romanya bulgarstan tarzı bir ülkeye krallar gibi yaşasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

vay a.. asgari ücrete bak gerçi ona göre de giderleri vardır ama neyse o zaman parayı burda bir bankaya atsın gitsin romanya bulgarstan tarzı bir ülkeye krallar gibi yaşasın

Tabi giderleri buraya göre daha çok fakat son derece kaliteli yaşam içerisindeler.Ayrıca birikim yapabiliyorlar.

Avrupa batıyor , ihtiyacımız yok AB üyeliğine diyen , dünyadan bihaber olanlar okurda belki 3-5 şey kaparlar diye yazıyorum bunları.

Bazı uzaktan akrabalar çok önceden oraya gidip 20-25 yıl sonra döndüklerinde basıyorlar parayı 3-4 trilyonluk dükkanlar alıyorlar kafalarını yaslıyorlar arkalarına , aylık gelirleri burada 30-40 milyar olanlar oluyor avrupadan gelenlerin.

Ayrıca dayımda emlakçılıkla uğraşıyor , emlak firması var. Geçenlerde dayım sohbet esnasında , '' geçen gurbetçinin teki gelmiş tiko para 40 tane daire almak istiyor '' demişti , işte ozaman gerçekten büyük şok geçirdim.

Yani buradan gidip sonradan dönmeyi planlayanlar için çok çok çok karlı oluyor , ayrıca 4-5 dil öğrenmekte cabası. Gerçi kabiliyetine bağlı herkesin fakat bizim akrabalardan en az 3 dil öğrenip geliyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 6 Mayıs 2014; 20:13:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye'de oyunları, konsolları ucuza satan bir site kur.İlk başta çok çeşitlilik olmayabilir.Zamanla büyütürsün işi.Oyun başı masrafları çıkarınca %5 kar et.Biz senin her forumda reklamını yaparız.Fiyatlar ucuz olunca da satışın çok satışın çok olur.İnternetten satışda da masrafın olmaz.Örnek olar PSOYUNU.COM konsol oyunlarını bimeks teknos gibi yerlerin yarı fiyatına satıyor.Eğer bu işe girersen oyunlar PSOYUNU.COM ile aynı olursa baya kar edersin.BIM mantığı yani.(çok ciddi reklamını yaparız bu arada.En 20-30 foruma yazarım.

+ yan yatmis sekiz.

Onemli degil :)

Ben de bir ara [:D=naughty.gif] 'in anlamini unutmustum. Cok zor bir durum. Deli oluyorsun aklına gelmedikce :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ yan yatmis sekiz.

Ben de bir ara [:D=naughty.gif] 'in anlamini unutmustum. Cok zor bir durum. Deli oluyorsun aklına gelmedikce :D

[:D=naugty.gif] ne demek?

• Çık yurtdışına bş kafe kur raad rad birikir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ yan yatmis sekiz.

[:D=naugty.gif] ne demek?

olacaktı pardon. Nobil olduğum için smiley kodlarını elimle yazıyorum. Hatalar olabiliyor. Ozur dilerim :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.