Şimdi Ara

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
61.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • setra gerçekten güzel otobüs yapıyor....
    travego yerli üretim setra avrupa ve arasındaki farkı koltuğa turduğunuz an anlıyorsunuz....
    cam tavan geniş koltuklar rahat oturma pozisyonu her 2 koltuk arasında tavana monte lcd tv kulaklık müzik dinleyebilme özelliği yani şöle demek istiyorum içinde deliksiz uyku çektiğim tek otobüs... setra shd
    ha bu arada kliması süper niye derseniz otobüslerle seyahat ederken aracın içinde genzım kurur sürekli setra okadar ferah ki sanki soğuk buhar veriyo içeriye nefesiniz genişliyor bu beni çok rahatlatıyo açıkcası....

ya bide rahatlık bakımından safiride çok beğenmiştim açıkcası araba değildi ama rahattı!!!!!!

• en güzeli tabiki neoplan yani namı diyarr neoman..!!
  • Otobüs süper
  • vaybe otomat vitesli..!!
  • Nasıl yol gidilir bunla pofff
  • 10 gün önce istanbuldan sivas'a çift katlı setra ile üst katta en önde yolculuk yaptım. Rahat bir otobüs. Beğendim. Vites geçişlerini hiç hissetmezsiniz. Sanılanın aksine fazla sarsılmıyor ve sallanmıyor. Dikkatimi çeken olumsuz yönleri ise otobüsünen üst köşelerdeki ufak sis farı gibi olan lambaların ordan rüzgar giiriyordu :) evet aynen öyle. İlginç ... Birde üst kat koridoru biraz alçak. Uzun boylu olanlar için bu dezavantaj olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: semih64

ufak 1 bilgi setra nın bu modeli metro ve anadolu da varmış sadece bunu da öğrenmiş oldum

Bazısı şirket bazısıda şahıs aracıdır. Örneğin Mar-Tur un eski sahibi var Hacı musa derler eski otobüsçü. Onun Metro da 2 tane Setrs şiftkatı var :D Buda benden size bilgi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: liarda

Neoplan ı tek geçerim.

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi

Bu araç Man Fortuna alt yapısı üstüne Neoplan kasası kurulmuş bir araçtır arakdaşlar. Yani ben bu araçları Men olarak görüyorum.

• Geçen gün önce ankarada sonra konyada gördüm. İkisi de metro turizme aitti.
    Binmek istiyorum doğrusu
  • bu araçlar genelde metro turizmde var..
    arkadaki ek parçayı hep merak ederdim ama burdada kesin bilen birisi çıkmamış galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

bu araçlar genelde metro turizmde var..
    arkadaki ek parçayı hep merak ederdim ama burdada kesin bilen birisi çıkmamış galiba

arkasında ki ek bagaj.
    ilk gelişi metro oldu haricinde iki firma daha kullanıyor.
    ben senelerdir bu işi yapıyorum ve size diyebilirimki herkesin sevdiği farklı otobüs ve özellikler var.
    çift katlı setra için şunu diyebilirim üst katı biraz basık alt kattada önü görme sorunu yaşanıyor. fakat aile olarak seyahat edecekseniz eğer alt kattaki masa bölümü önere bilirim tabi iki kişinin ters gitmesi lazım
    genel olarak otobüslerin hepsi almanya üretim ve neredeyse hepsinde mercedes imzası var.
    eski kaptanların dediği gibi çamurdan olsun yıldızı olsun (mercedes ablemi).
    çoğu kişi neoplanın görünüşe bakıyor konfor açısından gerçekten iyi bir marka ama bunu beğenmeyenler bile var. bir şikayeti aktarayım size. sizinde gördüğünüz gibi camları güneşi engellemek için koyu renklidir ve güneşli havada içerden dışarıyı göremezsiniz fazla, ayna gibi olur. bunu beğenmeyip bir daha bu otobüse binmeyenler var.
    bana kalırsa 2006 sonrası üretilen otobüslerin hepsinde rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. markası mercedes 403, 404 setra neoplan megaman vs.. olması pek farketmiyor.

• en rahat yolculuk ettiğim otobüs şuana kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: triger

alt katın kliması
    quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Arkasındaki fazlalık neyin nesidir?

Çift katlı bazı setralarda yok. o fazlalık. Klima olamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

quote:

Orjinalden alıntı: triger

alt katın kliması
    quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Arkasındaki fazlalık neyin nesidir?

Çift katlı bazı setralarda yok. o fazlalık. Klima olamaz.

Yukarıda da belirtildiği gibi Bagaj dır.

İyi Forumlar...
  • Setra çok güzel yaa...
  • araç full dolu iken bagaj yetmiyor oda ek bagaj olarak kullanıyo bizim eşyalar orda gelmişti aracın bagajı çok küçük kişi sayısına göre
  • Çocukluk hayalim.
  • Arkadaşlar Setralar Varsan ithal ediyor yani Varan'ın şirketi şu ana kadar sadece Metro ve Varan'da gördüm.Varsan çalıştığım yere çok yakın olduğu için her sabah Setraları görüyorum.Güne iyi başlamış oluyorum.
  • http://www.anadolu.com.tr/SanalTur/
    inceleyin derim süper yapmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahinkp54

http://www.anadolu.com.tr/SanalTur/
    inceleyin derim süper yapmışlar

Gerçekten çok güzel olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.