Şimdi Ara

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
61.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ufak 1 bilgi setra nın bu modeli metro ve anadolu da varmış sadece bunu da öğrenmiş oldum
  • 1-2 resim daha ekledim
  • biliyordum bu otobüsleri süperler ya!!! kokpit TRavegoyu andırıyor!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: liarda

Neoplan ı tek geçerim.

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi

2 Katlı Setra Resimleri... Yeni Görüntüler Eklendi

valla neo ile çok seyahat ettim ve setra nın daha rahat olduğu kanısına vardım ayrıca bu sadece benim değil herkesin görüşü.neoplan ın dizaynı güzel ama rahatlığı o kadar iyi değil malesef

• güzeL oLmuş....!! seyahat etmek isterdin 2. katta ve ön koLtukta..!!! ne güzeL oLurdu..!!!
  • Anadoluda otobüsünüz filanmı var yoksa yazahanecimisniz?

Yoksa izinlimi çektiniz dicemde çok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

Anadoluda otobüsünüz filanmı var yoksa yazahanecimisniz?

sandığın gibi değil
    O gün zaten otobüsün tanıtımı vardı tüm Uşak halkına gösterimi yapılmıştı otobüsün.ayrıca otobüslerle sık yolculuk ettiğim için çoğu personeli ile yüz aşinalığı olduğu için ayrıcalıklarım var sölemesi ayıp

• Beyler vitesi Triptonik mi yoksa yeni bişeymi ?
  • Bu anadoluda iyi para var galiba baksana araçlara starliner falan buyuk firma bence hiç yolculuk etmedim ama

bide yakınmıssın arkadasım İST-ANKARA seferi yapıyomu bu firma boyle guzel araçlarıyla :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGRAMAN

Bu anadoluda iyi para var galiba baksana araçlara starliner falan buyuk firma bence hiç yolculuk etmedim ama

bide yakınmıssın arkadasım İST-ANKARA seferi yapıyomu bu firma boyle guzel araçlarıyla :)

İst-Ank metroya geldi bu aaçlardan siparis 20 adetti ancak 3 4 tani geldi ama Ankara calısacak

aracın arkasındakı ek bagaj

kokpıt travegoya benzer cunku aynı fırmanın ıkısıde daımler uyesı aynı fabrıkalardan cıkar setra mercedese gore daha guvenlı ve daha konforludur
  • bende çarsambaya Çankırıya gidicektim bileti bugun aldım Çankırı GÜVEN'den otobusleri Setra 417hdh ama çok yıpratıyolar kanımca sordum sofor dedi zaten 2 setra var gidip geliyoruz dedi zaten otobuse onden baktım SETRA yazısının oldugu metalik şeritte nokta nokta göçmeler olmus böcek mi taş mı carpıyosa artık ne bilemem
  • süper araçlar
  • süpperrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: semih64

quote:

Orjinalden alıntı: droll

Anadoluda otobüsünüz filanmı var yoksa yazahanecimisniz?

sandığın gibi değil
    O gün zaten otobüsün tanıtımı vardı tüm Uşak halkına gösterimi yapılmıştı otobüsün.ayrıca otobüslerle sık yolculuk ettiğim için çoğu personeli ile yüz aşinalığı olduğu için ayrıcalıklarım var sölemesi ayıp

Hımm..

Yukardada işin içinde biri olarak yazınca

• bugün esenler otogarında 4 tane vardı bunlardan renkleri mavi metro nun arabaları plakalarında kan vardı yeni kurban kesilip getirilmiş daha işe başlamamışlar ama bugün yarın başlarlar
  • çok güzel otobüs.seyahat etmek lazım bunlarla
  • durusu filan guzel de ust kat cok emniyetsiz. kaza olur da takla atarsa ust kat direk yapisiyor... Alt tarafin agirligini yukari taraf tasiyamiyor. Isin ilginci alt taraf da hic gocmuyor. Birkac defa bunlarin takla atmis halini gordum; ust kat sandvic olmus alt katin camlari bile kirilmamisti...
  • metro da onlarca var bagaj kapatisi az arkadaki ek bagaj 78 kişi fulse otobüs bagajı nerdeyse alamıyor ikinci katında en önde 2 tane televizyon var lcd haricinde sallamıyor araç güzel ama büyüklüğünden dolayı tabi hzlı değil.kalitesi iyi.
  • hakketen ilginç yaw arka kısmı ama üste en önde birde yolculuk yapmayın şöförle girersiniz birbirinze
  • kamil koc'da ve/veya metro'da da gordum bu araclardan yeni. gercekten cok guzeller
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.