Şimdi Ara

2. hardisk takmayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dayım Vatan Bilgisayara gidip begendi parçaları almış ve orda kurulumunu yaptırmış .
    fakat sorunum büyük. ekran kartı işlemcisi felan çok iyi. bende crysis3 indirip full yaptım grafikleri rahatça oynuyorum. yükleyip silmek istemedigim için 2. hardiske ihtiyaç duydum. şuanki takılı olan hardisk ssd oldugu için 120 gb. anca yetiyor. fakat 1 tb lik hdd hardisk almayı düşünüyorum. aldıktan sonra kasayı açıp jak'ları taktım diyelim. bilgisayarda ayar gerekiyormu ? biosdan ayarlamalar vs ? yada c,d,e olarak disklermi oluşur direk ?

• biostan ayar gerekmez genelde.
    diskler de kendi oluşmaz ama. sen oluşturursun. tek parça olarak D yaparsın. bunun için Disk Yönetimine gidip diski başlatman ve Yeni Birim oluşturman gerekir. Bilgisayarıma sağ tıklayıp Yönet diyerek Disk Yönetimini bulabilirsin.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • Eğer ein 8 ise solt altab metro ekran tuşu çıkarken ters tıklayıp disk yonetimine gireceksin oradan kullanılmayan alana ters tıklayıp yeni birim oluşturacaksın
    Youtube da videosu vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardisk alacaksan Seagate HDD alma ben aldığıma pişman oldum. HDD yi garantiye göndereceğim. WD al alacaksan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.