Şimdi Ara

2 handed itemler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biliyorsunuz yeni gelen patch ile birlikte 2 elli silahlar oldukça güçlendirildi. Fakat yinede ne forumdaki battletag paylaşımlarından nede public game de oynayanlarda 2 el kullanan görmedim (demon hunter hariç tabiki)

ilk eksi atack speed olarak görünüyor fakat silahtan alamadığımız atack speed i eldiven, pants, kafalık hatta kemer den bile alabiliyoruz. ekteki resme bakarsanız aslında piyasada çok iyi 2 el silahlar var. sizce bunları kullanmanın artıları ve eksileri neler olabilir?

• genel itibariyle tam oturmuş değil çift el silah kullanımı ama yavaş yavaş kullananların sayısı artıyor, bu şekilde buildlerde şekillenmeye başladı.

bugün ilk çift el silahlı monk buildi gördüm açıkçası.

yalnız adamda 190 k dmg vardı ve üstündeki itemler sayesinde dehşet bir movespeede sahip bir monktu.

sonuç olarak söylemek istediğim zenginlik arttıkça oyunda çeşitlenmeye başlıyor, onca eleştiri sonrası güzel bir gelişme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephiss -- 10 Eylül 2012; 18:35:23 >
  • arkadaş o nasıl bir loh tur ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

arkadaş o nasıl bir loh tur ya?

critical hit damage ler de hiç fena deil. o değil bir item gördüm bugün 560 int veriyo şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

arkadaş o nasıl bir loh tur ya?

critical hit damage ler de hiç fena deil. o değil bir item gördüm bugün 560 int veriyo şaka gibi

o item'ı sattım bu arada

wizardda da witch doctorda da skorn kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. seri biçimde 600-700k damage görmek hoş bir duygu, attack speed gerektirmeyen skiller kullanıldığında bir eksisi olmuyor

• barbar olarak bende dual 1h takılıyorum 2h silahlar biraz yavaş gibi geldi bana tabi gösterdiğin itemleri bulsam kullanırım o da var daha o ayarda bir itemle 2h denemedim :)
  • http://eu.battle.net/d3/en/profile/Myzrael64-1816/hero/19437735

2 hand kullanıyorum.Karakter barbarian olunca bana çok çok daha zevkli oluyo.Baseball topuna vurur gibi vuruyorum adamlara. Hele o moblar eliteler uçup gitmiyomu ekrandan zevkden 4 köşe oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yurki

barbar olarak bende dual 1h takılıyorum 2h silahlar biraz yavaş gibi geldi bana tabi gösterdiğin itemleri bulsam kullanırım o da var daha o ayarda bir itemle 2h denemedim :)

barbar da atack speed i 5 vuruş sonunda arttıran bi skil vardı adını hatırlamıyorum. eğer ana vuruş skiline onu ayarlarsanız atack speed e ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum
  • o gösterdiğin leg olsa hiç düşünmeden kullanırım...efsane itemlar...bir 100% cd veren gem taksan imba olur bunlar.
  • quote:

quote:

barbar olarak bende dual 1h takılıyorum 2h silahlar biraz yavaş gibi geldi bana tabi gösterdiğin itemleri bulsam kullanırım o da var daha o ayarda bir itemle 2h denemedim :)

barbar da atack speed i 5 vuruş sonunda arttıran bi skil vardı adını hatırlamıyorum. eğer ana vuruş skiline onu ayarlarsanız atack speed e ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum

Frenzy skillinden bahsediyorsun.
    Frenzy kullanan bir barbar olarak o bile bana yetersiz geliyor.
    O yüzden crit dmg + crit chance in yanında attack speed eklemeye başladım itemlerime.
    helm ring ve silahta var şu an o bile yetmiyor. chest pant ve bracer dada attack speed e geçeceğim.
    insan oğlu doyumsuz sanırım

Bu arada bende 1h kullanıyorum shield ile beraber.
    Bu tarz dps i ve crit i yüksek 2h elime alma fırsatım olmadı henüz düşürürsek bir gün deneriz ama çok ağır olması can sıkıcı bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

quote:

quote:

Frenzy skillinden bahsediyorsun.
    Frenzy kullanan bir barbar olarak o bile bana yetersiz geliyor.
    O yüzden crit dmg + crit chance in yanında attack speed eklemeye başladım itemlerime.
    helm ring ve silahta var şu an o bile yetmiyor. chest pant ve bracer dada attack speed e geçeceğim.
    insan oğlu doyumsuz sanırım

Bu arada bende 1h kullanıyorum shield ile beraber.
    Bu tarz dps i ve crit i yüksek 2h elime alma fırsatım olmadı henüz düşürürsek bir gün deneriz ama çok ağır olması can sıkıcı bence...

arkadaşın dediklerine (o şeytanlı gülücük dahil) hepsine katılıyorum :D

•  2 handed itemler hakkında

Buda benim kullandığım Skorn. İtalyan bi elemandan çok uygun bir fiyata aldım. Wizard ile kullanıyorum çok memnunum kendisinden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Buda benim kullandığım Skorn. İtalyan bi elemandan çok uygun bir fiyata aldım. Wizard ile kullanıyorum çok memnunum kendisinden :)

fakat çok iyi item hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

ne kadara aldın? uygunluğunu merak ettim
  • 40 Milyon Gold
  • Paranın gözü körolsun nedeyim. 40M ye uygun diyorlar, bende 1m ye kurşun atıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qry

Paranın gözü körolsun nedeyim. 40M ye uygun diyorlar, bende 1m ye kurşun atıyorum :)

bu silah için uygun,
  • elimdeki 1 hand silahlardan birini satınca ondan gelen para ile 2 hand aldım. karakterin şimdiki görünümü bu şekilde.http://eu.battle.net/d3/en/profile/Requiem-1174/hero/12674395 atak bazen 80, bazen 90k yazıyo şimdilik memnumum ama en kısa sürede atack speed i ve rezistansları arttırmam lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.