Şimdi Ara

2 Haftadır BATIRDIM Bittim Hersey Uctu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKr1mzz -- 25 Şubat 2017; 10:7:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık şu mf zor tm kolay diye kendinizi kandırmayın. Tm kolay oluyor da noluyor pdr ve hukuk dışında meslek mi var? Bak mfye binbir türlü meslek var. Sistem böyleyse sisteme göre çalısacaksın böyle kendini kandırarak sisteme küfrederek eline bir şey geçmez. Ve mf icin zeki olmak lazim falan demişsin hicbir alakası yok. Artık sınavın ıq sınavi olduğunu düşünmekten vazgeçin. Temelin varsa çalışıyorsan kazanırsin bu kadar basit. Tabi istisnalar olacak her çalısan kazanamayabilir çünkü heyecan faktörü devreye giriyor sınavda. heyecaninı kontrol et çalış kazan. Yok tmlerin dersleri kolaymiş da falan filan. Peki bu tmciler nasıl diger adaylara fark atarak ilk 10bin yapacak veya işte derece? Bütün tmcilere kolay geldiği için öne geçmek yine mf yapmaktan geçiyor. Ben bir sayısalcı olarak edebiyatı hayatta kaldıramam. Tmcilere helal olsun. Boş muhabbet yapıyorsunuz hocam. Bu 15 günü iyi degerlendirmeye bak. Iyi calismalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patates Çocuk

Madem edebiyat çok kolay coğrafya çok kolay gir lys 3 e fulle bakıyım gram zekanızla gelmişsiniz mflerin işi çok zor diyorsunuz adam akıllı çalışsanız fizikte kolay kimyada kolay biyolojide kolay sosyalden 20 net yapmanin nedeni de ygs sosyalin yarısı yorum zaten fende öyle bi durum yok bir optik sorusunu optik bilmeden yapamazsın ama tarih sorusunu tarih bilmeden yapabilirsin o yüzden tmler fenden 5 net yapıyor mfler sosyalden 20 net yapiyor bos laf yapma

Hocam inşallah sınavdan sonra ya bu mfcilerde ne pislik giriyolar edebiyata bizim hakkımıza giriyorlar , gitti boğaziçi işletme, ankara hukuk diye ağlamazsınız (Çok gördüm böylelerini çünkü.)

• baris7777 B kullanıcısına yanıt
    Mf yim

• quote:

Mf yim

Çevrene bakarsın o zaman ağlayanları görüp waow dersin
    Hala anlamıyorsun daha ayrıntılı açıklıyım sana herkes 4 sene zorunlu edebiyat dersi görüyor edebiyat sınavına girip yüksek yapmak imkansız değil tmde hukuk ve psikolojiden başka bölüm yok o bölümlerde yüksek puanlı mf olup 300 e de mühendisliğe de girersin 500 e de bunları düşün öyle konuş.

• quote:

Hala anlamıyorsun daha ayrıntılı açıklıyım sana herkes 4 sene zorunlu edebiyat dersi görüyor edebiyat sınavına girip yüksek yapmak imkansız değil tmde hukuk ve psikolojiden başka bölüm yok o bölümlerde yüksek puanlı mf olup 300 e de mühendisliğe de girersin 500 e de bunları düşün öyle konuş.

Boğaziçini örnek verdim zaten? 4 sene edebiyatı zorunlu gören kim , 11-12de işlenmiyor çoğu okulda 12'de hele kendi haline bırakıyor çoğu hoca , öyle olmasada ben edebiyat çalışan bi mfci tanımıyorum deli gibi ıaaah 100 alıcam bu edebiyat sınavından diye yırtananda görmedim, edebiyatın fkb 3lüsünden daha kolay olduğu bariz , daha fazla tartışmaya gerek yok bence

Kolaysa gir sınava 56 net yapamıyorsan boş yapma hadi git uyu.

• quote:

Kolaysa gir sınava 56 net yapamıyorsan boş yapma hadi git uyu.

Ben girersem 45 net altı çıkarmam 0 çalışmayla, bi tmci 25-25-25 yapabilir mi 0 çalışmayla lys'de ?
    Bunun nedenini çokta güzel açıkladım ama beyin basmayınca algılamıyorsun.

• quote:

Bunun nedenini çokta güzel açıkladım ama beyin basmayınca algılamıyorsun.

Bende sana senin mantığının yanlış olduğunu efsane açıkladım ama prokaryot olduğun için algılayamıyosun
  • Kardeş ben stresten kilo veriyorum, sen nasıl alıyorsun ?
    Ooo abimiz biyolojide biliyor yazdıklarınla aptal olduğunu daha çok anlıyorum

• quote:

Ooo abimiz biyolojide biliyor yazdıklarınla aptal olduğunu daha çok anlıyorum

Söyliyecek cevap bulamayınca hakaret etmek senin gibi ufak bi insana yakışırdı zaten
    40 alimi 1 delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim.

Bu laf yardımcı olur sana

• quote:

40 alimi 1 delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim.

Bu laf yardımcı olur sana

Verdiğim örnekler ve delilleri görmemeni, cahilliğini gayet güzel özetlemişsin
    Tamam hadi git edebiyattan full çek

• quote:

Tamam hadi git edebiyattan full çek

Tamam yeşillendiririm yakında burayı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.