Şimdi Ara

2 Haftadır BATIRDIM Bittim Hersey Uctu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 mat 0 geo
    35 tr
    25 sos yapiyordum
    fen 5 6 net falandi cunku hicbir sey bilmiyordum
    okulda mf 3 4 de 67 de 12-13 oluyordum ama okulu nesibe aydin tarzi secme dusunun fen lisesi tamamen.

2 hafta once ki netlerim
    34 tr
    22 sos
    26 mat 2 geo
    12 fen

simdi ki netlerim
    20 tr
    10 sos
    15 mat
    10 fen

2 haftadir resmen bittim
    sinavlarda zor falan degil sinifta hep 4 ncu olurken son 2 haftadir hep sonuncuyum

ve 2 haftadir yorgunum uykusuzum isteksizim bıktım tükendim boşaldı herseyim
    kafam 2 haftadir stop etti Error durumda suan

benden geride olan arkadaslarimin netlerinin beni ikiye katladigini gordukce yıkılıyorum
    nerdeyse intihar edip geberip gideyim moduna girdim girecem

sinava 2 hafta var ve ben bu haldeyim

o kadar boktan bi durumdayim ki anlatamam 77 kiloydum 97 oldum simdi diyet yapiyorum 95 e indim iniyorum
    ya beynime reset atip basa donmek istiyorum

masada 3 saattir bos bos oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız değilmişim lan !!!
  • Nasl o kadar dustun anlamadim!?

• Awersomeboythislikemii kullanıcısına yanıt
    ya 38 39 tr yapan 34 altini gormeyen ben birden 20 yapmaya basladim ve degisik bi psikoloji icindeyim

sosyalde 15 de 15 tarih yaparken sorulari cozememeye basladim ki yine dedigim gibi sinav farki zorlugu falan degil

zeka geriligimi yasiyorum bilmiyorum

matematik dahada komik zaten

yapamadigim soru temsili

2x=4 6x+7 kactir

beynim tamamen error vermis durumda

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Kardeş silkelen ve kendine gel! Yapamıyorum psikolojisinden çıkman lazım öncelikle. Stresten olmamıştır bence kafaya takma sakin ol bölüm denemesi falan çöz yarın sakin kafayla ne bileyim
  • lunarsys kullanıcısına yanıt
    bitti artik 2 haftada bi yol olmaz

• Tamam kardeşim sen öyle diyosan öyledir.

La olum kendine gel. Ders çalışmak ile düzelecek bi durumda değilsin. Psikolojik bi buhran yaşıyorsun. Düşünce tarzını sınava kadar değiştir ve sınava , sorulara farklı pencereden bak. En iyi sonucunu sınavda gösterebilirsin. Kendine de iyi bak.

• Aynısını yaşıyorum ya aynısı. Özgüvenim yerle bir oldu ilk defa mezuna kalmayı düşündüm. Bende iki haftada bir şey olmaz diye düşünüyordum. Ya olursa? Ya sınavdan sonra pişman olursak? Hocam elinden geleni yap elindne geldiği kadar soru çöz konu çalış tekrar yap. Bakarsın sınavda bildiklerin çıkar hedefine ulaşırsın nereden biliyorsun? Belki en iyi netini yapacaksın illa vardır en iyi netini yapan. Bırakamayız hocam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik

• tamam işte düşüş yaşamışsın şimdide neden bir yükseliş yaşayamasın ki? Arkadaşlarına böyle böyle düştüm demeyi mi yoksa batırıyordum az kalsın son anda toparladım demeyi mi istersin? Düşünme yap demişler sen çalışmaya devam et kendini üzme ben yapabileceğine inanıyorum umarım sende inanırsın(Kuşku bu konuda sadece düşmanındır)
  • Arkadaşlar size şu an yaptığınız denemeden kaç aldınız diye sormayacaklar 12 martta yaptığınız önemli gerisi yalan dolan o yüzden fazla kafaya takmayın varsa bir işte fazlasıyla emeğiniz girdiğiniz denemelerde almasanız bile karşılığını ygsde alırsınız moral bozmak yok

• Hocam aynısını ben de yaşadım. Netlerim 130 civarındaydı. Birden 80lere düştüm. 2 gün ara verdim ve tekrar eski durumuma geldim. Rahatlamaya bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vazgeç gitsin

• Kardeşim sakın kimsenin senin motivasyonunu düşürmesine izin verme tam gaz devam çalışamalara . Allah ne kadar çalıştıysan karşılığını verir sınavda rahat ol kendine güven

• Yav onu çalışıyoruz o unutuluyor böyle sistemin Allah belasını versin.Bir ton formul bir ton konu var günde 19 saat ders mi çalışalım temeli olmayan adam sınava falan hazirlanmasin abi.Bu nasil istir anlamadim neye calissak diğeri gidiyor.Bir ton ders var ne mok varsa doldurmuslar.2017 yılına kadar ne kadar fizik kimya biyoloji gelismesi varsa itelemisler kitaplara.Her seyi ogren ogren bitmiyor.30 net fen mat yapan adamlara helal olsun abi ya ben gerizekaliyim bilmiyorum artık tak etti.2 yıllık gideriz artık bosu boşuna sinava hazırlandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamsınDrogba -- 25 Şubat 2017; 3:16:3 >
  • Ulan keske esit agirlik olsaydim.Beynime micayim.Akilli adamin cok zeki degilse sayisalla isi olmaz abi.Altından kalkilacak gibi değil.Mis gibi millet coğrafya tarih çalışıyor biz ne çalışıyoruz.Çıldırdım bende.Senden daha kötü durumdayım.Fen 10 net mat 20 tr 30 sos 10 bu ne abi.Evden falan da calisilmiyor gidin ticarete atilin damina koyim.

• Son aya kadar çok çalışandan ziyade, son ay pes etmeyip daha çok çalışabilen hedefine ulaşır.[geekon]

• AdamsınDrogba kullanıcısına yanıt
    Yatarak eşit ağırlıktada yüksek net yapılmıyor merak etme sen.O tarihi coğrafyayı ezikliyorsun eşit ağırlıkların yarısı senden iyi fen neti yapıyor.

• Patates Çocuk kullanıcısına yanıt
    öyle bişey yok.
    Eşit ağırlıklar maks 5 fen neti yapıyor buna karşılık sayısalcı 20 küsür sosyal yapıyor.

Eşit ağırlık basit.
    Mat geo edebiyat coğrafya bu kadar
    Coğrafya günde 1 saat ile döktürürsün
    Edebiyatı zaten halledersin
    mat geo da çalışacaksın

Bizde ise
    Fizik zor
    Kimya zor
    Biyoloji zor
    Mat zor
    Geo zor

ve mf de ki rakipler tm de ki gibi değil.

Hukuk nerdeyse 30 bine kadar alıyor bence ilgisi olanlar için mantıklı
  • PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Madem edebiyat çok kolay coğrafya çok kolay gir lys 3 e fulle bakıyım gram zekanızla gelmişsiniz mflerin işi çok zor diyorsunuz adam akıllı çalışsanız fizikte kolay kimyada kolay biyolojide kolay sosyalden 20 net yapmanin nedeni de ygs sosyalin yarısı yorum zaten fende öyle bi durum yok bir optik sorusunu optik bilmeden yapamazsın ama tarih sorusunu tarih bilmeden yapabilirsin o yüzden tmler fenden 5 net yapıyor mfler sosyalden 20 net yapiyor bos laf yapma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.