Şimdi Ara

2. gtx 770 mü 8xx serisini beklemek mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 ay önce gtx 770 amp! aldım. bi tane daha mı alsam 8xx serisini mi beklesem diye düşünüyorum. yorumlarınız nedir

Not: monitörüm 144 hz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodi-- -- 5 Nisan 2014; 15:54:07 >

• ikincisini alıp sli yapıp napcaksın ki şuan tek kart senin işini yeterince görür yani bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

ikincisini alıp sli yapıp napcaksın ki şuan tek kart senin işini yeterince görür yani bekle

full ayarlarda istediğim gibi akıcı olmayan oyunlar var. bide 144 hz monitör kullanıyorum 100 fps üstü istiyorum ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodi-- -- 5 Nisan 2014; 14:29:18 >
  • bi laf vardır arap sirkeyi bol bulunca anladın sen onu zaten 20 fps üstü kasma yapmaz hangi oyun kasıyor?
  • dodi-- kullanıcısına yanıt
    kardeş sen bence bulmuşsun bunuyosun yani sen şuan bi oyundan 70 fps alsanda 105 fps alsanda sen bunu anlamicaksın bile bu kadar çok takılma ultra yerine highta oyna ki bu karta çoğu oyunda ki hatta tüm oyunlarda full ayarlarda açar açmazsa bi kaç ayarı kısarsın olur biter sen fps değişimlerini çok hissetmiceksin ki yani ha 75 miş ha 105 miş bunların ikiside çok mükemmel değerler.
    o kadar para vermeye değmez hee ben vericem yine dersen 8xx serini bekle pişman olmazsın
  • 1080 p oyun 60 hz monitor icin hocam baska karta gerek yok gayet performanslı bi karttır.

düzeltme : monitor 144 hz mis ama illa alacam diyorsan 4 gb olanını al zotac car sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 5 Nisan 2014; 14:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiksSnow

kardeş sen bence bulmuşsun bunuyosun yani sen şuan bi oyundan 70 fps alsanda 105 fps alsanda sen bunu anlamicaksın bile bu kadar çok takılma ultra yerine highta oyna ki bu karta çoğu oyunda ki hatta tüm oyunlarda full ayarlarda açar açmazsa bi kaç ayarı kısarsın olur biter sen fps değişimlerini çok hissetmiceksin ki yani ha 75 miş ha 105 miş bunların ikiside çok mükemmel değerler.
    o kadar para vermeye değmez hee ben vericem yine dersen 8xx serini bekle pişman olmazsın
    beyler hayırdır ne bu şiddet bu celal bişeye sinirlenip mi geliyosunuz foruma?
    bf4 patlama çatlama olunca 50 fps lere düşüyo bazı alanlarda.
    arma 3 te içler acısı zaten optimizasyondan dolayı.

20 fps üstü kasma yapmazmı. o olay bi crysis te vardı hocam. hele 144 hz de ben 300 fps den 100 e düşünce bile büyük farklar hissediyorum CS:GO da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodi-- -- 5 Nisan 2014; 14:51:27 >

• Monitörün markası ve modeli nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenon

Monitörün markası ve modeli nedir
    İnsan gözü 30 FPS den sonrasını algılayamaz.
    İzlediğiniz o akıcı full hd bluray filmler 23.976 fps dir Yani 30 bile değil
    Ve şuanda gtx 770 1920x1080 de 30 un altına düşmüyor.Sen nasıl bir oyundan bahsediyorsun BF6?Gta6?Cod 17?Crysis4?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutcanRTRK -- 5 Nisan 2014; 15:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenon

Monitörün markası ve modeli nedir

Asus VG248QE hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutcanRTRK

İnsan götü 30 FPS den sonrasını algılayamaz.
    Ve şuanda gtx 770 1920x1080 de 30 un altına düşmüyor.Sen nasıl bir oyundan bahsediyorsun BF6?Gta6?Cod 17?Crysis4?

hala böyle yorum yapan kaldı mı?
    Bakın ben 5 aydır bu monitörü kullanıyorum. İnternet cafe de falan 60 hz monitöre geçtiğimde BARİZ bi şekilde farkı hissediyorum. Rahatsız ediyo ve oyunumu etkiliyo. Ben kullanıyorum ve farkını biliyorum. Yüksek fps almak istiyorum. Şimdi siz gelip bunu diyosunuz benim 5 aydır kullandığım bişeye ters düşen bişe söylüyosunuz. Siz benim soruma cevap vermek yerine neden benim kullandığım ve bildiğim bişeye karşı bir şeyler kabul ettirmeye çalışıyosunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodi-- -- 5 Nisan 2014; 15:11:40 >
  • quote:

Hocam eliniz kaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aad959595

quote:

Hocam eliniz kaymış.

Alıntıları Göster
    Yahu titan sli 780ti sli yapanlara laf etmeyen adamlar 770 sli yapıcam diyen adama laf söylüyorsunuz . Yetmiyorsa 144hz için mutlaka alın hocam ikinciyi

• quote:

Orijinalden alıntı: aad959595

quote:

Hocam eliniz kaymış.

Kusura bakmayın klavye yeni oraya nasıl kaydı onuda anlamadım düzeltiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodi--

quote:

Bakın ben 5 aydır bu monitörü kullanıyorum. İnternet cafe de falan 60 hz monitöre geçtiğimde BARİZ bi şekilde farkı hissediyorum. Rahatsız ediyo ve oyunumu etkiliyo. Ben kullanıyorum ve farkını biliyorum. Yüksek fps almak istiyorum. Şimdi siz gelip bunu diyosunuz benim 5 aydır kullandığım bişeye ters düşen bişe söylüyosunuz. Siz benim soruma cevap vermek yerine neden benim kullandığım ve bildiğim bişeye karşı bir şeyler kabul ettirmeye çalışıyosunuz?

Ben sizin monitörünüz hakkında bir şey söylemedim.Zaten en doğrusunu yapmışsınız.Aksi taktirde belli bir süreden sonra göz yorulması oluyor.Ama gtx770 den fazlası şu anda zarardır siz 60 FPS den sonrasını imkansız ayırt edemezsiniz.Monitörde 1920x1080 sorun çıkmaz.Bi ara şüphe ettim acaba 4k monitör var da mı böyle diyor sonra monitörünüze baktığımda fhd olduğunu gördüm.Ama monitöre o kadar para harcamışsınız 2gtx 770 size dokunmaz.İçinize sinmeyecekse alın.GTX8xx serisini beklemenize gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: burcumlop2

Yahu titan sli 780ti sli yapanlara laf etmeyen adamlar 770 sli yapıcam diyen adama laf söylüyorsunuz . Yetmiyorsa 144hz için mutlaka alın hocam ikinciyi

Aynen bende oraya takıldım hocam eyvallah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodi--

quote:

Ben sizin monitörünüz hakkında bir şey söylemedim.Zaten en doğrusunu yapmışsınız.Aksi taktirde belli bir süreden sonra göz yorulması oluyor.Ama gtx770 den fazlası şu anda zarardır siz 60 FPS den sonrasını imkansız ayırt edemezsiniz.Monitörde 1920x1080 sorun çıkmaz.Bi ara şüphe ettim acaba 4k monitör var da mı böyle diyor sonra monitörünüze baktığımda fhd olduğunu gördüm.Ama monitöre o kadar para harcamışsınız 2gtx 770 size dokunmaz.İçinize sinmeyecekse alın.GTX8xx serisini beklemenize gerek yok.

Bence de 60-144 farkı konusu değil zaten. Yani benim öğrenmek istediğim 8xx serisi ne zaman gelir. 2xgtx770 amp! 8xx serisinde neye denk gelir

• dodi-- kullanıcısına yanıt
    1440p yada 120 hz,144hz monitör almayacaksanız hiç gerek yok sli yapmaya.

Not:Gtx770'lerin 2Gb ise sliyi düşünme bile.
  • Giga 4gb gtx770 kullanan biri olarak söylüyorum, mevcut kartınıza ve işlemcinize o.c yapıp 1 sene daha sabretmen mantıklı olacaktır.keza ben de düşünüyordu gtx780ti fakat bunun yerine anakart, kasa upgrade ile makam koltuğu alacağım 2 haftaya. Sabredin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyilmaz1820

1440p yada 120 hz,144hz monitör almayacaksanız hiç gerek yok sli yapmaya.

Not:Gtx770'lerin 2Gb ise sliyi düşünme bile.

hocam yazmayı unutmuşum monitörüm 144 hz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.